top

Bicykel

Príslušenstvo na bicykel pre turistov, cestných cyklistov, nadšencov MTB a príležitostných jazdcov. Ponúka široký výber príslušenstva na bicykel od špičkových značiek. Len vysokokvalitné výrobky!
View as Grid List

1467 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Softshellová bunda Vaude Moab Jacket IV - wave

  Zoznam prianí

 2. -29%
  Čelovka Silva Cross Trail 7XT
  Čelovka Silva Cross Trail 7XT
  134,89 € 189,99 €

  Zoznam prianí

 3. Cestná prilba Uvex Rise - all black

  Zoznam prianí

 4. Cestná prilba Uvex Rise - white

  Zoznam prianí

View as Grid List

1467 Produkty

na stránku
Vymazať

Cyklistika je vynikajúca forma fyzickej aktivity

Milovníci bicyklovania sa môžu len tešiť z takej veľkej popularity svojej obľúbenej činnosti. Poprední výrobcovia cyklistického vybavenia a oblečenia pre cyklistov preto každoročne pripravujú širokú ponuku produktov určených pre všetkých milovníkov jednokoliek. Bez ohľadu na to, na akom bicykli jazdíte, určite nájdete zaujímavé cyklistické vybavenie a oblečenie pre cyklistov. Naša ponuka sa zameriava predovšetkým na horské formy cyklistiky. Preto je tu široký výber vybavenia a príslušenstva pre nadšencov MTB alebo enduro bicyklov. Ponúkame tiež širokú škálu vybavenia pre široko definovanú cykloturistiku, od klasických expedícií s batožinami až po minimalistické cyklistické výlety. Nezabúdame ani na ľudí, ktorí denne dochádzajú do práce na bicykli, a zabezpečujeme potrebné osvetlenie a ďalšie potrebné príslušenstvo.

Všetko pre cyklistov

Každý nadšenec dokonalých bicyklov vie, aké dôležité je správne vybavenie pri jazde. Oblečenie, ktoré nosím, aj doplnková cyklistická výbava majú významný vplyv na pohodlie pri cestovaní, vykonávaní kaskadérskych kúskov alebo jednoducho na pohodlie pri každodennom dochádzaní do práce. V našej ponuke nájdete oblečenie pripravené najlepšími outdoorovými značkami špeciálne pre cyklistiku. Vďaka optimálne zvoleným strihom a materiálom budú ďalšie hodiny strávené v sedle čistým potešením. Či už sa chystáte zdolávať horské chodníky, hladké cesty alebo prekonávať tisíce kilometrov na dvoch kolesách na dlhých cestách, správna výbava vám umožní naplno si užiť jazdu za každého počasia. Modely, ktoré okamžite odvádzajú vlhkosť, sú skvelé na letné horúčavy. Na druhej strane, nepremokavé oblečenie vás ochráni pred dažďom, keď sa napriek počasiu rozhodnete ísť von.

Vybavenie na bicykel si môžete kúpiť online na 8a.sk

Poskytujeme široký sortiment vybavenia pre bicykle. So správnym príslušenstvom môžete ľahko prenášať batožinu, či už na dlhú cestu alebo na každodenné dochádzanie do práce. Poskytujeme aj všetko vybavenie potrebné na cykloturistiku - od spacích vakov a stanov až po ľahké turistické variče. V našej ponuke nájdete komplexné vybavenie pre každého cestovateľa - cyklistu, ktorý brázdi nové cesty na dvoch kolesách. Nájdete tu aj ďalšie produkty pre cyklistov, napríklad vhodné svetlá alebo náradie na opravu porúch na ceste. Vďaka špeciálne vybraným značkám môžeme každému cyklistovi poskytnúť vybavenie najvyššej kvality.