top

Pánske oblečenie

Pánske oblečenie, ktoré funguje za každých podmienok. Pripravené pre aktívnych používateľov s pokročilým termoprádlom, technickými bundami a nohavicami a doplnkami, ako sú ponožky, čiapky a rukavice.
View as Grid List

7734 Produkty

 1. -16%
  Skialp bunda Patagonia SnowDrifter Jacket - grayling brown

  Zoznam prianí

 2. -16%
  Lyžiarska bunda Patagonia Storm Shift Jacket - shrub green

  Zoznam prianí

 3. -16%
  Bunda Patagonia SnowDrifter Jacket - belay blue

  Zoznam prianí

 4. -9%
  Taktické rukavice Mechanix M-Pact - covert

  Zoznam prianí

 5. -9%
  Taktické rukavice Mechanix M-Pact - coyote

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Taktické rukavice Mechanix Specialty 0.5Mm - coyote

  Zoznam prianí

 7. -9%
  Taktické rukavice Mechanix The Original - olive drab

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Taktické rukavice Mechanix Specialty 0.5Mm - covert

  Zoznam prianí

 9. -7%
  Taktické rukavice Mechanix Fastfit - grey

  Zoznam prianí

 10. -17%
  Longsleeve Turbat Cozy Logo 2 LS - caviar

  Zoznam prianí

 11. -26%
  Páperová bunda Marmot Oslo GTX Jacket - black

  Zoznam prianí

 12. -1%
  Bežecká šiltovka Hoka Performance Hat - black/multi

  Zoznam prianí

 13. -4%
  Bežecká bunda Hoka Skyflow Jacket - white/multi

  Zoznam prianí

 14. -5%
  Bežecké kraťasy Hoka 7 inch Short - multi

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

7734 Produkty

Vymazať

Systém vrstveného oblečenia predstavuje komplexnú ochranu pred nepriaznivým počasím

Naša ponuka zahŕňa pánske oblečenie do hôr, na lezenie, lyžovanie, behanie, ale aj oblečenie do mesta na každodenné použitie. Správne pánske oblečenie udržiava optimálnu telesnú teplotu a rýchlo odvádza vlhkosť vznikajúcu počas cvičenia. V našom obchode nájdete spodnú bielizeň, bundy, mikiny, nohavice, ponožky a všetky doplnky, ktoré potrebujete na turistiku a každodenné nosenie, aby ste si mohli vybrať dokonalé oblečenie pre svoju aktivitu a ročné obdobie. Základom takmer každého oblečenia je pánske termoprádlo, ktoré je po celý čas v kontakte s telom a malo by zabezpečiť optimálnu klímu pri pokožke. Syntetické dresy a gamaše výborne odvádzajú vlhkosť, zatiaľ čo merino bielizeň ponúka veľmi účinnú izoláciu a je mimoriadne príjemná na dotyk. Ďalšiu vrstvu tvorí izolácia v podobe flísových dresov, ľahkých zateplených búnd alebo extrémne pružných modelov, ktoré poskytujú úplnú voľnosť pohybu. Tie sú zodpovedné za termoreguláciu počas mierne nižších teplôt v zime aj v prechodných obdobiach. Vonkajšou vrstvou, ktorá chráni pred nepriaznivým počasím, sú často pánske bundy do dažďa Modely vybavené nepremokavými membránami účinne chránia pred dažďom, vetrom a snehom a predstavujú prvú bariéru pri strete s nepredvídateľnou prírodou. V zime sa neoceniteľne osvedčia lyžiarske bundy, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu pred nízkymi teplotami a dostatočnú voľnosť pohybu pri zjazdovom lyžovaní aj lyžovaní Na druhej strane bežci počas svojich aktivít často používajú ultraľahké vetrovky, ktoré sa dajú ľahko uložiť do vrecka, keď sa nepoužívajú. Za dobrých poveternostných podmienok sa membránové bundy často nahrádzajú aj softshellovými bundami, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu proti vetru a základnú termo ochranu.

Mužské oblečenie zahŕňa aj rafinované turistické a horské nohavice

Kalhoty sú pomerne podceňovaným prvkom pánskeho horského oblečenia. Správne navrhnuté modely môžu poskytnúť jedinečnú voľnosť pohybu, ktorá je neoceniteľná nielen pri lezení, ale aj pri turistike. Mimoriadne obľúbené sú softshellové nohavice, ktoré sú užitočné po väčšinu roka. Horské modely sú často vybavené dodatočnými výstuhami, ktoré lepšie chránia celok pred poškodením na skalách. Na druhej strane, varianty zamerané na turistiku sa často vyznačujú zvýšeným počtom vreciek. V letnej sezóne sú veľmi obľúbené rýchloschnúce tkaniny, ktoré sa vyznačujú ľahkosťou a rýchlym odvodom vlhkosti. Na druhej strane sú mužské lezecké nohavice často vyrobené z bavlny, ktorá zaručuje nielen veľmi dobré vlastnosti, ale predovšetkým vysokú úroveň pohodlia. Pre milovníkov zimných športov budú určite dôležitou súčasťou sortimentu lyžiarske a parašutistické nohavice.

Mužské oblečenie špičkových značiek je zárukou najvyššej kvality

Ako obchod 8a.sk poskytujeme široký výber oblečenia od najväčších outdoorových výrobcov. Práve oni určujú nové smery na trhu a zavádzajú prevratné riešenia. Bezšvová spodná bielizeň eliminujúca riziko podráždenia, moderné oblečenie so syntetickými izoláciami, púchové pánske bundy s vodoodpudivými riešeniami alebo bundy vybavené najnovšími membránami - vďaka všetkým týmto riešeniam je pánske turistické a športové oblečenie čoraz pohodlnejšie a ideálne na horské aktivity.