top

Lyže Dynafit

Lyže DYNAFIT ® sú synonymom pre najlepšie lyžiarske vybavenie! Plne vyvinuté modely s najnovšími technologickými riešeniami vám umožnia naplno si vychutnať každý výlet do hôr.
View as Grid List

14 Produkty

na stránku
View as Grid List

14 Produkty

Vymazať

Dynafit - lyže s moderným dizajnom

Lyžiarske lyže sú zvyčajne zložité konštrukcie, ktoré sú počas používania vystavené extrémne vysokému namáhaniu. Preto je veľmi dôležité vybrať si správne materiály a konštrukciu lyží, aby sa zabezpečil optimálny výkon a zároveň dlhá životnosť. Základom lyží Dynafit je jadro z prírodného dreva. Vďaka tomu sú lyže veľmi pružné a výborne tlmia vibrácie. Vybrané druhy dreva zaručujú vynikajúce manipulačné vlastnosti. Pri konštrukcii najľahších modelov sa používajú prvky z uhlíkových vlákien, ktoré pomáhajú ďalej znižovať hmotnosť. Uhlíkové prvky sa vyznačujú aj vysokou tuhosťou, ktorá zabezpečuje vhodné parametre celej konštrukcie.

Lyže Dynafit pre každého používateľa

Kompletný sortiment tohto výrobcu pozostáva z niekoľkých sérií lyží, ktoré sa líšia svojím určením a kľúčovými parametrami. Lyže z kolekcie RACE sú určené pre profesionálnych a súťažných lyžiarov. Séria SPEED je ideálnou voľbou pre lyžiarov, ktorí hľadajú ľahké a plne funkčné vybavenie. Umožňujú rýchlo prekonať viac metrov pri stúpaní a zároveň pohodlne zlyžovať. Najvšestrannejšia kolekcia TOUR je ideálnou voľbou pre väčšinu skialpinistov, pretože ponúka najvšestrannejšie vybavenie. Ide o lyže, ktoré sú ideálne na turistiku a dobre fungujú na rôznych typoch snehu. V tejto skupine nájdete aj lyže pre začínajúcich skialpinistov. Najširšie modely určené najmä na svahy v divočine sú zaradené do série FREE Všetko sú to modely Dynafit - lyže pre každého bez ohľadu na úroveň jeho skúseností.

Značka Dynafit ponúka inovatívne lyže pre športovcov, ako aj modely pre začiatočníkov. Objednajte si ich všetky v našom obchode!