top

Pracovné prilby

Prilby na prácu vo výškach sa vyznačujú vysokou ergonómiou a spoľahlivosťou. Sú základným vybavením každého pracovníka, preto je dôležité vybrať si pohodlný model, ktorý dobre chráni hlavu.
View as Grid List

41 Produkty

na stránku
 1. -24%
  Pracovná prilba Petzl Strato - red

  Zoznam prianí

 2. -24%
  Pracovná prilba Petzl Strato - yellow

  Zoznam prianí

 3. -23%
  Pracovná prilba Petzl Vertex - blue

  Zoznam prianí

 4. -28%
  Pracovná prilba Petzl Vertex - red

  Zoznam prianí

 5. -23%
  Pracovná prilba Petzl Vertex Vent - green

  Zoznam prianí

 6. -25%
  Pracovná prilba Petzl Vertex - green

  Zoznam prianí

 7. -28%
  Pracovná prilba Petzl Vertex Vent - black

  Zoznam prianí

 8. -24%
  Pracovná prilba Petzl Vertex Vent - orange

  Zoznam prianí

 9. -15%
  Pracovná prilba Petzl Vertex Vent - red

  Zoznam prianí

 10. -22%
  Pracovná prilba Petzl Vertex - white

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Chránič očí na prilbu Climbing Technology Visor G

  Zoznam prianí

View as Grid List

41 Produkty

na stránku
Vymazať

Pracovné prilby - kombinácia bezpečnosti a pohodlia

Prilba na prácu vo výškach sa musí nosiť vždy, pričom tvorí nerozlučnú dvojicu s priemyselným postrojom Prioritou pri konštrukcii prilby je okrem zrejmej bezpečnosti aj pohodlie. Vhodný tvar škrupiny zabezpečuje pomerne široké zorné pole. Systémy nastavenia používané takmer na všetkých modeloch umožňujú rýchle prispôsobenie pracovnej prilby obvodu hlavy. Určenie správneho obvodu pomocou gombíka na zadnej strane trvá doslova niekoľko sekúnd. V závislosti od modelu majú ochranné prilby rôzny počet vetracích otvorov. Existujú aj verzie, ktoré môžu byť zakryté, čo umožňuje nastaviť vetranie v závislosti od podmienok, v ktorých sa práca vykonáva. Široká škála farieb umožňuje výber podľa potrieb spoločnosti. Ochranná prilba je jedným zo základných prvkov ochrany pracovníka a je nevyhnutným doplnkom k postrojom, samoprislušenstvu alebo line

Vysokohorské pracovné prilby - príslušenstvo

Pracovné prilby na prácu vo výškach môžu byť vybavené ďalšími komponentmi. Ak si to podmienky vyžadujú, na prilbu možno pripevniť chrániče sluchu, ktoré chránia pred nadmerným hlukom. Vďaka adaptérom ponúkaným v našom obchode je možné používať väčšinu najznámejších chráničov sluchu. Poskytujeme aj širokú škálu ochranných prostriedkov na tvár a oči. Tieto modely, vhodne prispôsobené jednotlivým prilbám, sú ideálne na prácu, pri ktorej potrebujeme chrániť oči pred úlomkami. V obchode 8a.sk nájdete širokú ponuku prilieb na prácu vo výškach a potrebné príslušenstvo.