top

Dámske funkčné tričká

Dámske termo tričká sú ideálnou voľbou na fyzickú aktivitu. Či už sa chystáte na trekking, beh alebo cyklistiku. Dámske termo tričko vám poskytne maximálne pohodlie počas akéhokoľvek typu tréningu.
View as Grid List

46 Produkty

 1. -23%
  Dámsky top UYN Motyon 2.0 UW Singlet - blue poseidon

  Zoznam prianí

 2. -24%
  Dámsky top Icebreaker Siren Tank - umber

  Zoznam prianí

 3. -35%
  Dámsky top Icebreaker Siren Tank - clove

  Zoznam prianí

 4. -22%
  Funkčné tričko dámske Sensor Merino DF - black

  Zoznam prianí

 5. -28%
  Dámske tričko Salewa Agner AM T-shirt - electric

  Zoznam prianí

 6. -29%
  Funkčné tričko dámske Rab Force Tee - deep heather

  Zoznam prianí

 7. -24%
  Dámsky top Icebreaker Siren Bra Cami - black

  Zoznam prianí

 8. -24%
  Dámsky top Icebreaker Siren Tank - black

  Zoznam prianí

 9. -19%
  Dámske tričko Sensor Coolmax Tech Tee SS - lilla

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

46 Produkty

Vymazať

Dámske termo tričká na akúkoľvek aktivitu

Moderné dámske športové termo dresy sú ideálne pre všetky oblasti, kde sa vyžaduje zvýšená priedušnosť a optimálna klíma v blízkosti pokožky. Táto prvá vrstva technického odevu musí byť zároveň príjemná na dotyk a musí pôsobiť v dokonalej harmónii so zvyškom odevu. Presne to robia dámske termo tričká navrhnuté poprednými výrobcami horského a outdoorového oblečenia. Moderné vlákna, ktoré sa v nich používajú, sú ideálne do náročných podmienok. V letných horúčavách sú obľúbené ľahké modely, ktoré poskytujú nadpriemerné vetranie. Silnejšie modely sa naopak volia ako pohodlná prvá vrstva počas prechodných ročných období.

Prečo väčšina aktívnych žien upúšťa od klasických bavlnených tričiek v prospech moderných termotričiek? Tajomstvo spočíva v úžitkových vlastnostiach vlákien. Prírodná bavlna má tendenciu akumulovať vlhkosť, takže už po krátkej chvíli je celé tričko mokré a je studené a nepríjemné. Naproti tomu moderné dámske termo tričko zo syntetického materiálu odvádza vlhkosť von a tiež veľmi rýchlo samo schne. Vďaka tomu je možné zachovať maximálny komfort aj počas intenzívneho cvičenia. Tieto modely, ľudovo nazývané priedušné tričká, sú najlepšou voľbou na šport, ako aj na väčšinu outdoorových a horských aktivít. Vďaka pokročilým riešeniam poskytujú dámske termo tričká nielen technické vlastnosti, ale aj vysoký komfort nosenia a vynikajúci štýl.

Rôzne modely dámskych termo tričiek

Lahké dámske termo tričká sú vyrobené z najnovších dostupných materiálov. Športové nadšenkyne najviac ocenia syntetické vlákna, ako je polyester, nylon alebo polypropylén. Vyznačujú sa vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Sú odolné a okamžite odvádzajú vlhkosť, čo uľahčuje udržanie suchej klímy pri pokožke. Okrem toho použité elastické vlákna zaručujú dobré prispôsobenie športového oblečenia.

Dámske termo tričko sa tak dá dokonale prispôsobiť telu. Zároveň poskytuje neobmedzenú voľnosť pohybu. Ďalšou výhodou syntetických vlákien je ich nízka hmotnosť. Športové a turistické oblečenie tak môže byť veľmi tenké, čo znamená nízku hmotnosť. To je neoceniteľná výhoda na dlhých cestách, keď je potrebné všetko oblečenie zbaliť do trekingového batohu. Ľahkosť je výhodou aj pri športe a najmä pri súťažiach, kde môžu ušetrené gramy rozhodnúť o konečnom výsledku v cieli.

Pri syntetických vláknach sú veľmi obľúbené aj dámske termokošele z merino vlny Tento prírodný materiál sa vyznačuje vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Je tiež veľmi príjemný na dotyk, takže nedráždi pokožku. Hoci schne pomalšie ako syntetické tričká, schne podstatne rýchlejšie ako bavlna. Vďaka tomu je obľúbenou voľbou pre aktivity strednej intenzity. Jeho výhodou je, že vydrží oveľa dlhšie čerstvý, takže je ideálny na dlhé túry alebo výlety. Dámske termo tričká z merina sú vynikajúce na menej intenzívne aktivity a poskytujú bezkonkurenčný komfort.

Dámske termo tričko je ideálnou voľbou na leto

Dámske termo tričká pripravené na letné horúčavy sú modely, ktoré sú ideálne na turistiku po chodníkoch, ako aj na bežecký tréning alebo iné aktivity. Extrémne ľahké materiály, ktoré sa v nich používajú, zabezpečujú veľmi vysokú priedušnosť, čo nám umožňuje ľahko sa zbaviť prebytočného tepla a vlhkosti. Dámske termo tričko môže mať na strategických miestach sieťované panely alebo špeciálne perforácie. Tie poskytujú maximálnu ventiláciu a zabezpečujú nepretržitý prísun čerstvého vzduchu počas pohybu. Strih, ktorý je optimálne prispôsobený ženskej siluete, sa dobre osvedčuje v teréne. Dámske termo tričko je tiež o pohodlí. Špeciálne dokončené ploché švy znižujú riziko odierania a podráždenia. Čoraz obľúbenejšie sú aj bezšvové riešenia, pri ktorých sú materiály navzájom zvarené.

Dámske termo tričká v obchode 8a.sk

Dámske termo tričká pripravené pre aktívne dámy ponúkajú nielen vynikajúce technické vlastnosti, ale aj módny dizajn. Špeciálne vybrané farby dokonale ladia so zvyškom vášho oblečenia, takže si ľahko vytvoríte dokonalú kombináciu. Kolekcie špičkových výrobcov horského a turistického oblečenia sú zárukou, že budú trendové každú sezónu. Dokonale spracované modely značiek ako The North Face, Columbia, Salewa a Salomon umožňujú kombinovať to najlepšie z oboch svetov.Salomon sa postará o to, aby si každý milovník turistiky, horolezectva, horského behu a mnohých ďalších aktivít našiel medzi nimi dokonalé termotričko. V ponuke webshopu 8a.sk nájdete nielen tričká, ale aj legíny, alebo dámske termo mikiny Môžete si tak úspešne vytvoriť sadu spodnej bielizne, ktorá je ideálna na aktivity. Ostatné prvky oblečenia, ako napríklad dámske termo tričko, účinne absorbujú prebytočný pot z pokožky a odparujú ho.