top

Kempingový nábytok

Kempingový nábytok je užitočným vybavením pre kemping. Užitočná je aj pri kempovaní vo voľnej prírode. Ak ste na dovolenke s celou rodinou, určite sa vám bude hodiť rozsiahlejšia súprava, ktorá zabezpečí vysokú úroveň pohodlia pre všetkých. Tento rad ponúka ľahký a kompaktný cestovný nábytok na akékoľvek kempovanie. Môžete ho ľahko zložiť a uložiť do auta alebo karavanu!
View as Grid List

170 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Kempingový stolík Coleman Camping Table Square

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Kempingová lampa Outwell Leonis Lux - shadow green

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Stanová lampa Outwell Orion Lux - shadow green

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Stanová lampa Outwell Pollux Lux - shadow green

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Kempingová lampa Outwell Sargas Lux - shadow green

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Kempingová stolička Outwell Baffin - black/grey

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Kempingová stolička Outwell Melville - black/grey

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Kempingová stolička Outwell Milton - black/grey

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Skladacia stolička Outwell Ontario - black/grey

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Kempingová stolička Outwell Yukon - Yukon - black/grey

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Kempingová stolička Outwell Emilio - black

  Zoznam prianí

 12. -10%
  Skladacia stolička Outwell Drysdale - black

  Zoznam prianí

 13. -10%
  Skladacia stolička Easy Camp Arm Chair - sandy green

  Zoznam prianí

 14. -10%
  Kempingový stolík Easy Camp Caylar - bamboo

  Zoznam prianí

 15. -10%
  Kempingový stolík Easy Camp Menton M

  Zoznam prianí

 16. -10%
  Kempingový stolík Easy Camp Menton L

  Zoznam prianí

 17. -10%
  Skladacia stolička Easy Camp Arm Chair - steel blue

  Zoznam prianí

 18. -10%
  Kempingová lampa Easy Camp Heckler Lantern

  Zoznam prianí

 19. -10%
  Osvetlenie stanu Easy Camp Blur Light Chain - white

  Zoznam prianí

 20. -10%
  Kempingový stolík Easy Camp Sarin

  Zoznam prianí

 21. -10%
  Skladacia stolička Robens Pathfinder - granite grey

  Zoznam prianí

 22. -10%
  Sedadlo Robens Traveler - black
  Sedadlo Robens Traveler - black
  40,49 € 44,99 €

  Zoznam prianí

 23. -10%
  Kempingová stolička Robens Outrider - black

  Zoznam prianí

 24. -10%
  Skladacia stolička Robens Vanguard - black

  Zoznam prianí

 25. -10%
  Kempingová stolička Robens Settler - black

  Zoznam prianí

View as Grid List

170 Produkty

na stránku
Vymazať

Kempingový nábytok - ľahké stoličky, skladacie stoly a stolíky, skrinky

Množstvo modelov turistických stolov a sedadiel uľahčuje výber optimálneho modelu. Toto príslušenstvo je k dispozícii v našom obchode v mnohých variantoch. Najmenšie z nich sú praktické stoličky. Možno ich úspešne vziať na krátky výlet do terénu. Dajú sa ľahko pripevniť na batoh. Zároveň nebudeme nútení sedieť počas odpočinku na zemi alebo na tvrdých skalách. O niečo komplikovanejšie sú kempingové stoličky, ktoré si vyberáme, keď trávime viac dní na jednom mieste. Budú ideálne na výlety v karavane alebo na dlhšie pobyty v kempe. Ak hľadáte maximálnu relaxáciu, najlepšou voľbou sú určite kreslá s mäkkými a vysokými opierkami hlavy. Ďalšou výhodou sú opierky rúk. Do jedného z nich sa často umiestňuje držiak na nápoje. Ak si chcete zdriemnuť alebo sa opaľovať, pomôžu vám ľahké ležadlá. Je to optimálna voľba, ak sa chystáte na dlhšiu letnú dovolenku. Všetky konštrukcie sú samozrejme skladacie, aby sa ľahšie zmestili do kufra a uľahčili prepravu. Vďaka použitiu špeciálnych materiálov v sebe turistické vybavenie spája kompaktné rozmery, ľahkosť a primeranú odolnosť. To sa určite hodí, keď sa zariadenie často presúva z miesta na miesto. Preto sa pri výrobe kempingového príslušenstva často používajú hliníkové alebo nylonové tkaniny. Ďalšou výhodou týchto materiálov je, že všetky zariadenia sa dajú ľahko čistiť.

Sortiment nášho obchodu zahŕňa aj veľký výber takýchto skladacích cestovných stolov. Multifunkčný kempingový stôl vám umožní pohodlne jesť jedlo. Umožní vám tiež hrať karty až do neskorého večera, keď bude osvetlená turistickými lampami Menšie kempingové stoly poskytujú priestor potrebný na prípravu jedla alebo umiestnenie hrnčekov s horúcimi nápojmi počas večerného posedenia mimo stanu. Zložitejšie kufríkové stoly môžu mať v konštrukcii integrované lavice. Toto riešenie poskytuje kompletné miesto na pohodlný oddych uprostred prírody. Na každom kempovaní alebo turistike bude kempingový stôl užitočnou súčasťou vybavenia.

Na čo si dať pozor pri výbere kempingového nábytku?

V prvom rade sa oplatí skontrolovať rozmery a hmotnosť konkrétnych modelov. Ak sa chystáte na výlet s batohom, najlepšie sa hodia tie najkompaktnejšie. Malé stoličky sa dajú ľahko pripnúť na batoh. Ak do kempu cestujete autom, môžete si dopriať väčšiu voľnosť pri výbere vybavenia. Všetky výrobky určené na turistiku sa dajú zložiť do kompaktných rozmerov, takže aj väčšie modely by sa mali ľahko zmestiť do kufra auta. Po druhé, pri výbere prenosných stoličiek, stolov a skríň je dôležitá kvalita ich konštrukcie. Časté rozkladanie znamená, že len výrobky z vysokokvalitných materiálov vydržia početné cesty pod stan alebo do karavanu. Len značkové výrobky, ako napríklad outwell campingové príslušenstvo alebo turistický nábytok Robens, sú zárukou dlhého a bezproblémového používania v prírode. Po tretie, stojí za to venovať pozornosť rýchlosti a jednoduchosti demontáže daných modelov. Ak často meníte miesto pobytu, najlepšie sa vám budú hodiť tie najjednoduchšie návrhy. Za chvíľu budú pripravené na použitie. Komplexnejšie riešenia sú ideálne na použitie na dovolenke a ponúkajú ešte väčší komfort.

Aký cestovný nábytok do karavanu, do obytného prívesu a aký do stanu?

Pri cestovaní v karavane máme zvyčajne k dispozícii úložný priestor. Ľahko doň vmestíme potrebné turistické vybavenie. Vďaka tomu si zvyčajne môžeme vybrať o niečo väčšie modely. To sa prejaví v pohodlí pri odpočinku. Zariadenie RV nám umožní vytvoriť pred ním pohodlný jedálenský kút. Takto pripravený priestor poskytne jedinečnú atmosféru pri stolovaní vonku. Na druhej strane kempingové modely trekingových alebo turistických stanov budú čo najkompaktnejšie a najľahšie. Tým sa zabezpečí, že nebudú zaberať príliš veľa miesta. V tomto prípade je dôležitý minimalizmus. Majitelia veľkých rodinných modelov budú mať úplne iný prístup. Dôvodom je, že sa kempuje na jednom mieste počas celého pobytu. V predsieňach, v ktorých sa môžete pohodlne pohybovať v stoji, sa môže používať zariadenie plnej veľkosti. Vďaka pohodlným poľným posteliam, nafukovacím kreslám a pohovkám alebo rolovacím skrinkám na oblečenie sa budete na každom mieste cítiť takmer ako doma.

Najlepší kempingový a stanovací nábytok kúpite na 8a.sk

V našom internetovom obchode 8a.sk nájdete produkty značiek ako Robens, Coleman a Outwell. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a premysleným dizajnom. Vďaka nim sa dajú ľahko zložiť a premiestniť na iné miesto. Vďaka použitiu ľahkých, ale pevných materiálov vznikla dokonalá kombinácia odolnosti a funkčnosti na početné turistické výlety. Široká ponuka kempingového nábytku vám umožní doplniť si turistické vybavenie Je to jednoducho jeden z prvkov vybavenia, hneď vedľa spacích vakov, samonafukovacích karimatiek a mnohých ďalších predmetov potrebných pri kempovaní.