top

Meindl

Spoločnosť Meindl je dobre známa svojimi vysokokvalitnými horskými topánkami. Nájdete tu klasické trekingové topánky, ako aj turistické topánky s moderným dizajnom. Pozrite si široký výber outdoorovej obuvi!
View as Grid List

44 Produkty

 1. -23%
  Trekingové dámske topánky Meindl Kansas Lady GTX - brown

  Zoznam prianí

 2. -21%
  Trekingové dámske topánky Meindl Jersey Lady PRO - brown

  Zoznam prianí

 3. -19%
  Trekingové topánky Meindl Vakuum Men GTX - dark brown

  Zoznam prianí

 4. -20%
  Trekingové topánky Meindl Kansas GTX - old loden

  Zoznam prianí

 5. -20%
  Trekingové topánky Meindl Schlern MFS - dark brown

  Zoznam prianí

 6. -20%
  Turistické topánky Meindl Top Trail GTX - loden/orange

  Zoznam prianí

 7. -15%
  Trekingové topánky Meindl Engadin Men MFS - old loden

  Zoznam prianí

 8. -23%
  Trekingové dámske topánky Meindl Vakuum Lady GTX - brown

  Zoznam prianí

 9. -23%
  Trekingové topánky Meindl Jersey PRO - dark brown

  Zoznam prianí

 10. -15%
  Trekingové topánky Meindl Borneo 2 MFS - brown/nougat

  Zoznam prianí

 11. -23%
  Turistické topánky pánske Meindl Ohio 2 GTX - mahogany

  Zoznam prianí

 12. -20%
  Trekingové topánky Meindl Tonale GTX - black/red

  Zoznam prianí

 13. -20%
  GORE-TEX topánky Meindl Albis MFS dark brown - dark brown

  Zoznam prianí

 14. -20%
  Trekingové topánky Meindl Ontario GTX - jeans/orange

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

44 Produkty

Vymazať

Boty Meindl sú vysoko spoľahlivé

Nie je pravdepodobne nadšenec trekingu, ktorý by sa počas mnohých horských expedícií nestretol s horskou obuvou značky Meindl. Klasická kožená treková obuv, ktorá poskytuje vynikajúcu stabilitu, vysokú odolnosť a skvelý štýl, je charakteristickým znakom tohto nemeckého výrobcu. Obuv tejto značky je jednou z najčastejších volieb všetkých nadšencov turistiky. Či už ide o niekoľkotýždňové expedície po horských chodníkoch v odľahlých oblastiach sveta, alebo víkendové túry v neďalekých lesoch. Pohodlie nôh je predsa pre každého nadšenca turistiky kľúčové, bez ohľadu na to, o akú náročnú výzvu ide. Značka Meindl vyrába obuv už takmer 100 rokov, hoci jej korene siahajú až do konca 17. storočia, keď sa meno Meindl objavuje v historických záznamoch v súvislosti s prvým obuvníkom v Kirchanschoringu. Až v dvadsiatom storočí však spoločnosť zaznamenala dynamický rozvoj a stala sa veľmi obľúbenou u horských turistov, ktorí potrebujú spoľahlivú obuv, ktorá dobre funguje v teréne.

Diferencovaná obuv Meindl

V ponuke obuvi nemeckého výrobcu určite dominujú klasické trekingové topánky. Vďaka konštrukčným riešeniam kožených zvrškov, ktoré sa vyvíjali celé desaťročia, je každý model maximálne prepracovaný. Samozrejme, dôraz na klasickú trekingovú obuv neznamená, že by značka Meindl ustrnula na mŕtvom bode, pokiaľ ide o technológie obuvi. Práve naopak. Výrobca totiž dokonale kombinuje tradičné riešenia s najnovšími technologickými vynálezmi. Okrem topánok s klasickým koženým zvrškom sú tu aj topánky Meindl s podporou nepremokavej membrány GORE-TEX®. Tá predstavuje vynikajúcu bariéru proti vode, vďaka ktorej je chôdza v daždivých alebo zasnežených podmienkach ešte pohodlnejšia a poskytuje nohám lepšiu ochranu pred vlhkosťou. Odborníci značky Meindl aktívne pracujú aj na zdokonaľovaní klasických materiálov, ako je prírodná koža. Vývojom a používaním úplne nových spôsobov činenia kože možno výrazne znížiť vplyv na životné prostredie.

Široký výber obuvi značky Meindl

Nemecký výrobca topánok ponúka širokú škálu modelov pre mnohé aktivity. V ponuke dominujú trekingové topánky určené na zdolávanie horských chodníkov s batohom na chrbte. Ponúkajú vynikajúcu stabilitu, primerané odpruženie a ochranu pred premenlivými poveternostnými podmienkami, ktoré nás môžu na ceste stretnúť. Veľmi obľúbené sú aj o niečo ľahšie turistické topánky Meindl s modernejším dizajnom. Sú ideálne na ľahšie trasy, poskytujú ľahkosť a vynikajúce odpruženie. Medzi obuvou tejto nemeckej značky nájdeme aj topánky na každodenné nosenie v meste. Najkvalitnejšia prírodná koža použitá na výrobu zvršku zaručuje fantastický vzhľad a bezkonkurenčný každodenný výkon. Nech už potrebujete akúkoľvek obuv, v sortimente Meindl určite nájdete dokonale padnúci model!"