top

Batohy Osprey

Batohy Osprey ® ponúkajú širokú škálu modelov na expedície, treking, jednodňové výlety a každodenné použitie. Batohy tejto americkej značky sa vyznačujú extrémnou odolnosťou, starostlivým spracovaním a inovatívnymi technickými riešeniami. 

View as Grid List

36 Produkty

 1. -10%
  Batoh na bicykel dámsky Osprey Sylva 5 - baikal green

  Zoznam prianí

 2. -20%
  Cyklistický batoh Osprey Escapist 25 - postal blue

  Zoznam prianí

 3. -22%
  Cyklistický batoh Osprey Escapist 20 - black

  Zoznam prianí

 4. -22%
  Cyklistický batoh Osprey Escapist 20 - postal blue

  Zoznam prianí

 5. -20%
  Cyklistický batoh Osprey Syncro 12 - coal grey

  Zoznam prianí

 6. -22%
  Cyklistický batoh Osprey Syncro 5 - black

  Zoznam prianí

 7. -20%
  Cyklistický batoh Osprey Siskin 12 - postal blue

  Zoznam prianí

 8. -25%
  Horský batoh Osprey Mutant 22 - mars orange

  Zoznam prianí

 9. -20%
  Skialpinistický batoh Osprey Mutant 52 - tungsten grey

  Zoznam prianí

 10. -23%
  Bežecký batoh Osprey Dyna 15 - verdigris green

  Zoznam prianí

 11. -24%
  Bežecký batoh Osprey Duro 15 - blue sky

  Zoznam prianí

 12. -20%
  Mestský ruksak Osprey Daylite Cinch - dream purple

  Zoznam prianí

 13. -10%
  Turistický batoh Osprey Stratos 24 - poinsettia red

  Zoznam prianí

 14. -20%
  Turistický batoh Osprey Talon 22 - stealth black

  Zoznam prianí

 15. -11%
  Turistický batoh Osprey Talon 55 - ceramic blue

  Zoznam prianí

 16. -11%
  Turistický batoh Osprey Exos 48 - blue ribbon

  Zoznam prianí

 17. -20%
  Trekingový batoh Osprey Aether Plus 60 - black

  Zoznam prianí

 18. -10%
  Batoh Osprey Daylite Plus - cosmic red

  Zoznam prianí

 19. -20%
  Dámsky trekingový batoh Osprey Ariel 65 - claret red

  Zoznam prianí

 20. -22%
  Turistický batoh Osprey Tempest Pro 28 - titanium

  Zoznam prianí

 21. -20%
  Turistický batoh Osprey Talon 26 - ceramic blue

  Zoznam prianí

 22. -20%
  Turistický batoh Osprey Talon 26 - limon green

  Zoznam prianí

 23. -27%
  Mestský ruksak Osprey Transporter Panel - haybale green

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

36 Produkty

Vymazať

Batohy Osprey sú ideálnou voľbou pre aktívnych ľudí!

Americká značka Osprey, ktorú nájdete v horskom obchode 8a.sk, ponúka široký sortiment horských, cestovných a každodenných batohov. Každý aktívny človek, ktorý lezie, behá, jazdí na horskom bicykli alebo lyžuje, si nájde vhodný model. Každý batoh je navrhnutý tak, aby poskytoval 100% komfort a pohodlie počas konkrétnej horskej aktivity. Preto majú horolezecké batohy Osprey štíhly a tenký profil, aby vás neobmedzovali v pohybe pri lezení.

Trekingové modely majú pohodlný systém nosenia, ktorý vám zaistí pohodlie počas celodennej túry v horách. Bežecké modely sa dokonale prispôsobia tvaru tela nositeľa a pri behu takmer necítite, že ich máte na sebe. Na druhej strane, turistické batohy boli vyvinuté pre expedície na dlhé vzdialenosti, pre turistov a turistické batohy. Vyznačujú sa veľkým počtom vreciek a ľahkým prístupom do hlavnej batožiny. Na začiatok sa oplatí určiť, kde a na čo budete batoh používať, a potom si vybrať ideálny model a užívať si pohodlie pri jeho používaní!

Na čo si dať pozor pri výbere batohu Osprey pre seba?

V prvom rade si položte otázku, kde chcete batoh používať a na čo ho budete používať? Trekingové batohy Osprey sa vyznačujú veľmi pohodlným nastaviteľným systémom nosenia. Umožňuje prispôsobiť batoh veľkosti majiteľa, čím sa zabezpečí ergonomické umiestnenie. Nosný systém zabezpečuje správnu stabilizáciu a rozloženie hmotnosti. Bedrový pás zo sieťoviny je vystlaný penou absorbujúcou nárazy a prispôsobuje sa anatómii používateľa. Tieto dva prvky spoločne zaručujú, že napriek veľkej kapacite bude batoh Osprey pohodlný aj počas dlhších túr. Za zmienku stojí aj rozdelenie na dámske a pánske modely. Hlavnými znakmi, ktoré odlišujú tieto dve produktové línie, sú o niečo kratší nosný systém prispôsobený ženskej postave. Ešte lepšie polstrovaný bedrový pás, ako aj vhodne tvarované ramenné popruhy.

Pri výbere batohu by sme mali venovať pozornosť aj počtu a usporiadaniu vreciek, ako aj kapacite hlavnej komory a komína. Často sa ukáže, že nám stačí 50-litrový batoh, keď sa do komína zmestí ďalších 10 alebo 15 litrov. Rovnako dôležité je aj usporiadanie vreciek. Vo väčšine modelov ultraľahkých batohov je počet vreciek výrazne znížený. Na druhej strane turistické alebo trekingové batohy Osprey ponúkajú podstatne väčšiu úložnú kapacitu. V chlopni batohu nájdete predovšetkým priestranné vrecká. Často sa dá odpojiť. Ak chcete napríklad znížiť hmotnosť batohu. Batohy Osprey používajú pružný materiál, vďaka ktorému sú vrecká - bočné alebo predné - veľmi priestranné. Okrem toho sú v bedrovom páse ďalšie úložné priehradky na základné veci, ktoré chcete mať po ruke, ako napríklad telefón, dokumenty alebo fotoaparát.

Batohy Osprey ponúkajú inovatívne technológie a funkčné riešenia

Horské batohy Osprey si zamilujete pre ich vysokú funkčnosť. Okrem vyššie uvedených príkladov sa batohy tejto značky vyznačujú materiálom, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Výborne sa vyrovná napríklad s kontaktom s ostrým kameňom alebo hranou nabrúsenej lyže. Preto si môžete byť istí, že váš batoh s vami prežije mnoho dobrodružstiev a vydrží roky! Materiál je tiež ošetrený vrstvou hydroizolácie. A na ochranu pred dažďom sú batohy Osprey vybavené krytmi proti dažďu. Ďalším prvkom, ktorý oceníte, sú početné nohavice a pútka. Tie vám umožnia pripevniť na batoh karimatku, stan alebo bežecké palice. V prípade skialpinistických modelov sú popruhy dodatočne vystužené, aby sa zabránilo ich poškodeniu ostrými hranami lyží. Pútka na druhej strane umožňujú pripevniť ľadové sekery.

Batohy Osprey v horskom obchode 8a.sk

V našom obchode nájdete množstvo modelov batohov pre širokú škálu horských športov. Či už ste začiatočník v horskej turistike alebo vášnivý a skúsený turista, určite tu nájdete ten správny model. Batohy Osprey vás ohromia svojou funkčnosťou, inováciami a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Vyberte si ideálny model pre vás a užite si pohodlie, ktoré vám batoh Osprey poskytuje!