top

Softflasky a fľaše na vodu bežecké

Bežecké fľaše sú praktickým riešením, keď sa chystáte na súťaž alebo tréningový beh. Vďaka nim bude každý beh efektívnejší a ľahšie prejdete viac kilometrov.
View as Grid List

16 Produkty

 1. -13%
  Softflask HydraPak Softflask 150ml - malibu blue

  Zoznam prianí

 2. -25%
  Softflask CamelBak Quick Stow Flask 650 ml - blue

  Zoznam prianí

 3. -13%
  Softflask Dynafit Flask 350ML - transparent

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Softflask Dynafit Flask 500ML - transparent

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Softflask Inov-8 Softflask 0.25 - clear/black

  Zoznam prianí

 6. -24%
  Softflask HydraPak Ultraflask Speed 600ml - malibu blue

  Zoznam prianí

 7. -19%
  Softflask HydraPak Ultraflask Speed 500ml - malibu blue

  Zoznam prianí

 8. -26%
  Softflask HydraPak Skyflask 500ml - malibu blue

  Zoznam prianí

 9. -26%
  Softflask Salomon Softflask Xa Filter 490ml - clear blue

  Zoznam prianí

 10. -20%
  Softflask Osprey Hydraulics 500ml SoftFlask

  Zoznam prianí

 11. -5%
  Softflask Grivel Soft Flask 500 ml

  Zoznam prianí

 12. -7%
  Turistický hrnček Inov-8 SpeedCup 0.2 - clear/black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

16 Produkty

Vymazať

Bidony na behanie - nevyhnutná podpora pri cvičení

Bežecká fľaša sa perfektne hodí do vesty alebo opasku, s ktorým sa vydávate na horské chodníky alebo mestské cesty. Vďaka ich konštrukcii zostane fľaša stabilná a nevypadne pri dynamickom pohybe. Vzhľadom na športový účel týchto typov modelov sú vyrobené z odolného a ľahkého plastu. To znamená, že fľaša s tečúcou vodou vás nebude preťažovať a zachová si svoju odolnosť aj počas ďalších aktívnych sezón. Vďaka tomu bežecká fľaša vydrží nástrahy horských behov aj mestských tréningov. Niektoré fľaše na vodu majú špeciálne prvky, ktoré umožňujú ich pripevnenie na vestu alebo batoh. Vďaka tomu si zachovajú potrebnú stabilitu a budete ich mať vždy po ruke. Vďaka vhodnému dizajnu sa bežecké fľaše ľahko zmestia do väčšiny vreciek bežeckých alebo cyklistických batohov.

Mäkké podložky - jednoduchá preprava a nízka hmotnosť

Keď ste minimalista a chcete mať ľahké vybavenie, je najlepším riešením vybrať si namiesto bidónu fľašu na pitie. Táto konštrukcia zmenšuje svoj objem pri každom dúšku vody a prázdna zaberá veľmi málo miesta. To znamená, že keď vypijete všetku vodu, tento typ bežeckej fľaše sa zmestí do akéhokoľvek vrecka bundy, vesty alebo šortiek. Namiesto klasického korku sú zátky Softflasks vybavené náustkami. Ich ovládanie počas dynamického pohybu je oveľa jednoduchšie, takže pri behu nestratíte drahocenný čas. Jednoducho jemne stlačte náustok perami a napite sa osviežujúcej vody. Fľaše na behanie majú roztok, ktorý nedráždi pokožku. Dôvodom je, že náustky sú zvyčajne vyrobené zo silikónu, ktorý je veľmi jemný.

Bidon running - zdravý a pohodlný beh

Niektoré konštrukcie bežeckých fliaš majú náustok umiestnený na dlhšej rúrke. To vám umožní nosiť takýto dizajn alebo iné softflasky vo vrecku na ramennom popruhu bežeckého batohu alebo vesty. To znamená, že získate ľahší prístup k vode bez toho, aby ste museli vytiahnuť model a držať ho v ruke. Keďže každý bidón je vyrobený z plastu, jeho dizajnéri používajú zdravé riešenia. Bežiace bidóny majú materiály, ktoré neobsahujú škodlivé chemikálie v podobe BPA alebo ftalátov. Tým sa zabezpečí, že sa do vody alebo nápoja nedostanú častice, ktoré sú pre telo nebezpečné. Niektoré modely sú navyše vybavené technológiami, ktoré znižujú zápach. Vďaka tomu si budete môcť vždy vychutnať prirodzenú chuť vody z bežeckej fľaše.