top

Prilby cyklistické Smith

Cyklistické prilby Smith sú vynikajúcou voľbou pre najnáročnejších cyklistov. Rafinovaný dizajn spája vysokú úroveň bezpečnosti, účinné vetranie a skvelý vzhľad. Pozrite si modely s hľadím alebo bez neho a vyberte si dokonalú cyklistickú prilbu Smith!
View as Grid List

8 Produkty

 1. -31%
  Cyklistická prilba Smith Persist MIPS - matte dew/aurora

  Zoznam prianí

 2. -30%
  Prilba na bicykel Smith Signal MIPS - neon yellow

  Zoznam prianí

 3. -35%
  MTB prilba Smith Session MIPS - matte draplin

  Zoznam prianí

 4. -35%
  MTB prilba Smith Session MIPS - matte spruce/safari

  Zoznam prianí

 5. -30%
  MTB prilba Smith Convoy MIPS - black

  Zoznam prianí

 6. -30%
  Cyklistická prilba Smith Signal MIPS - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

8 Produkty

Vymazať

Cyklistické prilby Smith - ideálna voľba pre cestné a MTB bicykle

Ak ste fanúšikom dvoch kolies, prvým nákupom po bicykli by vždy mala byť prilba. Pád, či už na ceste alebo v prírode, môže, žiaľ, skončiť tragicky, ak si správne nechránite hlavu. Správny model by mal mať potrebné schválenia a bezpečnostné systémy, ktoré nás ochránia pred následkami havárie. Cyklistické prilby Smith budú preto ideálnou voľbou pre tých, ktorým mimoriadne záleží na ich bezpečnosti. Väčšina modelov spĺňa certifikáciu CPSC a CE EN 1078 a ich ľahká konštrukcia je zárukou maximálneho pohodlia a bezpečnosti.

Moderný dizajn pre maximálnu bezpečnosť

Cyklistické prilby Smith sú pripravené s ohľadom na fanúšikov všetkých cyklistických disciplín. V portfóliu značky tak nájdete prilby na jazdu na MTB, ako aj aerodynamické modely na cestu. Všetky majú spoločné vynikajúce spracovanie a použitie najlepších materiálov a technológií. S týmto prístupom spoločnosť vytvára prilby, ktoré sú nekompromisné a oceňujú ich profesionálni jazdci. Pre maximálne pohodlie sú prilby dokonale odvetrané a nastavujú sa pomocou pohodlného ovládača. Cyklistické prilby Smith sú k dispozícii v mnohých veľkostiach, vďaka čomu sa dajú dobre prispôsobiť obvodu našej hlavy (čo má veľký vplyv na našu bezpečnosť). Jednotlivé modely poskytujú vynikajúcu integráciu s cyklistickými okuliarmi Smith, čím sa minimalizuje riziko zahmlievania šošoviek. Ak chcete maximálnu úroveň ochrany, oplatí sa vybrať si cyklistickú prilbu Smith vybavenú systémom MIPS. Využíva špeciálnu vložku vo vnútri prilby, ktorá minimalizuje riziko poškodenia mozgu tým, že neguje torzné sily pri páde.

Kúpte si cyklistickú prilbu Smith v internetovom obchode 8a.sk

V našom internetovom obchode nájdete široký výber produktov od amerického výrobcu vrátane cyklistických prilieb Smith Sú určené pre cyklistov a spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov. Vďaka použitiu moderných technológií nám poskytnú maximálnu úroveň bezpečnosti a pohodlia. Široká ponuka modelov a veľkostí nám umožní vybrať si dokonalú prilbu pre seba. Je tiež ťažké nespomenúť vzhľad cyklistických prilieb Smith, pretože vyzerajú skvele, čo vám umožní vyniknúť z davu.