top

Patagonia Outlet

Patagonia OUTLET ponúka vysokokvalitné oblečenie americkej značky za neuveriteľne nízke ceny! Pozrite si koniec kolekcií a posledné kúsky až do 40% ZĽAVA! Dámske a pánske outdoorové oblečenie online!
View as Grid List

79 Produkty

Page
na stránku
 1. -35%
  Bunda dámska Patagonia Vosque 3-in-1 Parka - tidepool blue

  Zoznam prianí

 2. -29%
  Dámska vesta Patagonia Micro Puff Vest - classic navy

  Zoznam prianí

 3. -33%
  Zateplená bunda Patagonia Macro Puff Hoody - roamer red

  Zoznam prianí

 4. -29%
  Pánska vesta Patagonia Down Sweater Vest - black

  Zoznam prianí

 5. -31%
  Bunda dámska Patagonia Nano Puff Jacket - steller blue

  Zoznam prianí

 6. -16%
  Mikina Patagonia P-6 Logo Uprisal Hoody - classic navy

  Zoznam prianí

View as Grid List

79 Produkty

Page
na stránku
Vymazať

Patagonia outlet - skvelé ceny a výborná kvalita

Americká značka Patagonia je jedným z najznámejších výrobcov outdoorového oblečenia na svete. Moderné technické riešenia v kombinácii s materiálmi šetrnými k životnému prostrediu spôsobujú, že oblečenie s výrazným logom si vyberajú aj tí najnáročnejší zákazníci na svete. V ponuke horského obchodu 8a.sk nájdete široký výber produktov za znížené ceny! Výpredaj Patagonia vám umožní zakúpiť niektoré z najlepších výrobkov na trhu za bezkonkurenčné ceny.

Patagonia outlet je miesto, kde úspešne nájdete moderné technické oblečenie aj výrobky z prírodných materiálov. Organická bavlna nedráždi vašu pokožku a umožňuje vám zachovať si optimálne pohodlie každý deň. Väčšina výrobkov tejto značky je vyrobená z recyklovaných materiálov šetrných k životnému prostrediu. Preto si ich vyberajú tí, ktorým záleží na ochrane životného prostredia.

Znížené ceny moderných technických výrobkov

Patagonia outlet je miesto, kde nájdete desiatky najkvalitnejších výrobkov tejto značky za zvýhodnené ceny. Či už hľadáte oblečenie, doplnky alebo Patagonia batoh, určite nájdete produkt priamo na mieru vašim preferenciám. Každý z výrobkov tejto značky bude vynikajúcou voľbou nielen pre svoju ekologickosť, ale aj pre svoju etiku výroby. Spoločnosť spolupracuje s viacerými externými organizáciami, aby bola čo najtransparentnejšia. Preto sú výrobky tejto značky často označené certifikátmi bluesign, Fair Trade alebo RDS.