top

Termosky a termo poháre

Termosky a termohrnčeky na turistiku znamenajú vždy teplé jedlo a pitie. Ak ste milovníkom teplých nápojov a jedál na trase, turistická termoska sa stane nepostrádateľnou súčasťou vašej výbavy.
View as Grid List

201 Produkty

na stránku
 1. -5%
  Termohrnček Kambukka Olympus 300 ml - jet black

  Zoznam prianí

 2. -5%
  Termohrnček Kambukka Etna 500 ml

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Turistický hrnček Hydro Flask 12 Oz Mug - black

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Viečko Hydro Flask Medium Closeable Press-in Lid - black

  Zoznam prianí

 5. -20%
  Termohrnček Hydro Flask 16 Oz Wide Flex Sip Lid - black

  Zoznam prianí

 6. -20%
  Termohrnček Hydro Flask 12 Oz Cooler Cup - black

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Termohrnček Hydro Flask 6 Oz Mug - black

  Zoznam prianí

 8. -20%
  Termoska Hydro Flask 8 Oz Insulated Food Jar - baltic

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Viečko Hydro Flask Medium Press-in Straw Lid - black

  Zoznam prianí

 10. -40%
  Turistický hrnček Hydro Flask 12 Oz Mug - stone

  Zoznam prianí

 11. -33%
  Termohrnček Hydro Flask 16 Oz All Around Tumbler - black

  Zoznam prianí

 12. -40%
  Termohrnček Hydro Flask 16 Oz All Around Tumbler - laguna

  Zoznam prianí

 13. -40%
  Termohrnček Hydro Flask 16 Oz Wide Flex Sip Lid - snapper

  Zoznam prianí

 14. -20%
  Termoska Esbit Majoris Vacuum Flask 1L - aubergine

  Zoznam prianí

 15. -20%
  Termoska na kávu Esbit Majoris Vaccum Flask 1L - black

  Zoznam prianí

 16. -20%
  Termoska na jedlo Esbit Food Jug 1L - olive green

  Zoznam prianí

 17. -20%
  Termoska Esbit Vacuum 0,5L - olive green

  Zoznam prianí

 18. -20%
  Termohrnček Kambukka Etna - gletcher

  Zoznam prianí

 19. -20%
  Termohrnček Kambukka Olympus - stainless steel

  Zoznam prianí

 20. -20%
  Termohrnček Kambukka Olympus - darkness

  Zoznam prianí

 21. -10%
  Čistiace tablety Kambukka Queen of Clean

  Zoznam prianí

 22. -20%
  Termohrnček Kambukka Etna - pitch black

  Zoznam prianí

View as Grid List

201 Produkty

na stránku
Vymazať

Termosky a termohrnčeky sú dokonalým riešením na cestu a každý deň

Turistická termoska je obľúbená u aktívnych ľudí, ktorým umožňuje dlhodobo udržať požadovanú teplotu nápoja alebo jedla. Je to najlepší spôsob, ako si počas celodennej túry v horách zabezpečiť teplý čaj alebo teplé jedlo. Nie je potrebné nosiť so sebou cestovný varič ani plynové kartuše. Stačí otvoriť termosku a vychutnať si nápoj alebo jedlo pri optimálnej teplote. Turistické termosky sa spájajú najmä s chladnejšími ročnými obdobiami, ale dobre poslúžia aj v horúcom počasí na prenášanie chladných nápojov. V sortimente nášho obchodu nájdete turistické termosky všetkých špičkových značiek. Sú precízne a esteticky vyrobené a dokonale udržiavajú teplotu tekutín aj niekoľko hodín po naplnení.

Termosky a termohrnčeky sa často používajú pri každodenných aktivitách, keď vám program nedovoľuje variť obed. Teplé jedlo si môžete doma pripraviť oveľa skôr a vďaka termoske si jedlo udrží optimálnu teplotu po mnoho hodín. Je to tiež veľmi dobrý spôsob, ako si počas dňa vychutnať teplý čaj alebo kávu. Nie je potrebné prerušiť prácu, aby ste uvarili ďalšiu šálku alebo hrnček. Turistické termosky s rôznym objemom zabezpečia, že si môžete vybrať správnu veľkosť pre akýkoľvek prímestský alebo turistický batoh, ktorý používate na ich prenášanie.

Klasické cestovné termosky na kávu alebo čaj

Najobľúbenejšie sú modely s tradičným podlhovastým tvarom. Sú určené na prenášanie nápojov. V batohu zaberajú veľmi málo miesta. Nie sú o veľa drahšie ako klasická fľaša na vodu a dlho udržujú optimálnu teplotu nápojov. Vynikajúce vlastnosti termosiek sú spôsobené ich konštrukciou. Turistické termosky najlepších značiek majú dvojité steny s vákuom medzi nimi. Ide o vynikajúci izolant, vďaka ktorému termoska účinne udržiava správnu teplotu. Trvá mnoho hodín, kým sa teplota vyrovná s teplotou okolia, takže si môžete dlho vychutnávať teplý nápoj. Na zabezpečenie pohodlnej manipulácie sú turistické termosky vybavené klasickými skrutkovacími uzávermi alebo automatickými, tlačidlovými uzávermi Často je súčasťou balenia aj ďalší hrnček, aby ste si mohli vychutnať svoj nápoj s ďalšou osobou.

Speciálne modely potravín

Termosky na obed sa vyznačujú otvorom s väčším priemerom. Táto funkcia uľahčuje prístup do vnútra a umožňuje jednoduché vkladanie potravín aj ich následné servírovanie. Kvalitná turistická termoska na jedlo je zvyčajne vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Podobne ako pri modeloch na nápoje, aj tu dutý priestor medzi dvojitými stenami dokonale funguje ako izolant. Takto skonštruovaný termos výborne izoluje obsah od vonkajších podmienok. Mnohé modely sú vybavené aj prídavnými miskami alebo pohármi na pohodlnejšie stolovanie.

Formátovanie cestovnej termosky alebo ako ju ešte dlhšie udržať teplú?

Keďže dobré turistické termosky udržia vysokú teplotu veľmi dlho, tento čas sa dá ešte trochu predĺžiť. Pred naplnením termosky nápojom alebo jedlom ju stačí na niekoľko okamihov zaliať vriacou vodou. Tým sa predhrejú vnútorné steny termosky, ktoré nebudú absorbovať teplo z nápoja alebo jedla, ktoré sa do nej neskôr naleje. Takto pripravená termoska udrží váš nápoj alebo jedlo teplé až niekoľko hodín, takže si môžete vychutnávať obľúbené nápoje a jedlo pri teplote, ktorú preferujete, po celý deň, či už ste na trase, v stane alebo na horskom vrchole.

Termálny hrnček - ideálne riešenie do mesta aj na hory

Ak je pre vás cestovná termoska príliš veľká, skvelou alternatívou pri každodennom používaní je termohrnček Vyznačuje sa praktickou veľkosťou a rýchlym prístupom k nápoju, vďaka čomu si môžete kedykoľvek vychutnať nápoj, či už v aute alebo za pracovným stolom. Ponúkame termohrnčeky od najznámejších výrobcov za atraktívne ceny. Je dôležité, aby termohrnček pri prenášaní nevytekal a aby sa v ňom dali bezpečne uchovávať horúce alebo studené nápoje. Termohrnčeky sú skvelou náhradou veľkej cestovnej termosky nielen počas ciest, ale aj pri každodennom dochádzaní do práce.

Termosky a termohrnčeky v internetovom obchode 8a.sk

V ponuke nášho internetového obchodu 8a.sk nájdete široký výber týchto praktických výrobkov. Mnohé renomované značky, ako napríklad Esbit, Hydro Flask alebo Klean Kanteen, ich vytvárajú na báze ekologických a bezpečných materiálov. V našom obchode preto úspešne nájdete výrobok s certifikátom BPA-Free Mnohé cestovné termosky a hrnčeky sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu sú mimoriadne odolné a vydržia dlhé roky. Široká ponuka kapacít vám umožní ľahko si vybrať ten správny produkt.