top

Bundy pánske The North Face

Pánske bundy The North Face sa vyrábajú v toľkých variantoch, že je ľahké nájsť pre vás ideálny model. Známa značka má bundy pre turistov, ale aj horolezcov, bežcov či lyžiarov.
View as Grid List

199 Produkty

na stránku
View as Grid List

199 Produkty

Vymazať

Pánska bunda North Face je dokonalou ochranou pred rozmarným počasím

Niet pochýb o tom, že bunda je jedným zo základných kusov oblečenia pri nižších teplotách. Funkčný model si nepochybne nájde cestu do šatníka turistu, horolezca alebo lyžiara. Samozrejme, v závislosti od účelu bundy stoja za zmienku trochu iné vlastnosti. Účel nosenia bundy je však rovnaký bez ohľadu na okolnosti, za ktorých si ju obliekate. Má poskytovať ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. To znamená, že správne zvolený model by mal chrániť pred dažďom, chladom, snehom a vetrom. Pánska bunda The North Face sa vyrába v mnohých variantoch. Aby to takto fungovalo. Z množstva strihov a dizajnov si vyberiete ten správny model podľa svojich preferencií. Všetky návrhy značky majú spoločné The North Face kvalitné spracovanie, moderné materiály a vysokú funkčnosť.

Membránové pánske bundy The North Face poskytujú ochranu proti vlhkosti

Pánske membránové bundy značky The North Face sú vhodnou voľbou pre tých používateľov, ktorí hľadajú takmer spoľahlivú ochranu pred dažďom a snehom, ktorá odolá aj náročným podmienkam v teréne. Do batožiny každého, kto sa chystá do hôr, by mala patriť pohodlná membránová bunda, ktorá poskytuje vynikajúcu nepremokavú vrstvu. Umožní udržať príjemnú klímu pri pokožke aj počas dynamických aktivít. V horských podmienkach, kde môže byť počasie veľmi rozmarné, je takýto doplnok k vášmu oblečeniu vlastne nevyhnutnosťou. Aj v prechodných ročných obdobiach nebudete môcť absolvovať určené trasy, ak nebudete mať vo výbave bundu do dažďa.

Membránové verzie obľúbených búnd North Face sa dodávajú v rôznych verziách, aby bolo možné optimálnu ochranu dokonale prispôsobiť situácii. Najjednoduchšie modely sú určené najmä pre turistov a sú vhodné najmä na pešiu turistiku. Zvyčajne ich odlišuje veľké množstvo praktických vreciek, ktoré sú umiestnené tak, aby bol prístup k nim čo najintuitívnejší. Medzi trochu špecializovanejšie štýly patria pánske bundy The North Face na horolezectvo. Používajú sa v nich materiály so zvýšenou odolnosťou, aby modely nepodľahli výzvam náročných terénnych podmienok. Na druhej strane sú strihy vyvinuté tak, aby poskytovali veľkú voľnosť pohybu, ktorá je taká dôležitá pri horských aktivitách. Samostatnou skupinou sú bežecké bundy The North Face. Ľahké modely pôsobia senzačne, keď ich bežci nosia pri rýchlych prejazdoch trailov.

Modely určené na lyžovanie

Pri lyžovaní uprostred bieleho prašanu je každá vrstva oblečenia mimoriadne dôležitá. Preto výrobca The North Face zaradil pánske bundy pre lyžiarov do samostatnej kategórie. V tejto kategórii nájdete zateplené modely a modely dodatočne doplnené membránou, takže môžu poskytovať vynikajúcu ochranu pred snehom. Návrhári do kolekcie zaradili aj bundy 3 v 1. Takéto multifunkčné návrhy, ktorých jednotlivé vrstvy sa dajú kombinovať podľa preferencií, umožňujú nositeľovi užívať si svoje aktivity bez obáv, že by ho rušilo nepohodlie. Pánske bundy North Face majú ďalšie vrecká, napríklad malé vrecko na skipas na rukáve. Ide o praktické prvky, ktoré zvýšia funkčnosť bundy na svahu. Na druhej strane, snehové zástery predstavujú spôsob, ako znížiť riziko vniknutia snehu do bundy - aj v prípade pádu počas lyžovania.

Panská bunda The North Face je k dispozícii v horskom obchode 8a.sk

V internetovom obchode 8a.sk nájdete široký výber búnd od tohto uznávaného amerického výrobcu. Či už siahnete po bunde plnenej páperím alebo po modernom modeli s Technológiou FUTURELIGHT, určite ju oceníte pre jej vysokú kvalitu a maximálnu funkčnosť. Značka TNF® je jednou z najskúsenejších a najuznávanejších spoločností vo svete outdooru. V širokej ponuke kolekcií nájdete bundu vhodnú pre každú aktivitu od nenáročnej turistiky až po vysokohorské expedície. Pánske bundy The North Face budú dokonalým doplnkom každého outdoorového šatníka. Keď si ho však vyberiete, siahnete nielen po praktickosti, ale aj po udržateľnosti. Značka vyrába čoraz viac modelov z recyklovaných tkanín a pri výrobe nepremokavých búnd The North Face sa používajú výrobky bez obsahu PFC.