top

Beh

Beh je o slobode, o starostlivosti o seba a o výzvach pre seba samého. Preto náš bežecký obchod 8a.sk Ponúkame vám tie najlepšie riešenia. poskytujeme produkty pre horských bežcov od špičkových značiek: Dynafit, La Sportiva, Salomon, Inov-8!
View as Grid List

2106 Produkty

 1. -4%
  Bežecká bunda dámska Hoka Skyflow Jacket

  Zoznam prianí

 2. -4%
  Bežecká bunda Hoka Skyflow Jacket - white/multi

  Zoznam prianí

 3. -5%
  Bežecké kraťasy Hoka 7 inch Short - multi

  Zoznam prianí

 4. -4%
  Dámsky top Hoka Tank - black/multi

  Zoznam prianí

 5. -4%
  Bežecké kraťasy dámske Hoka 4 inch Short - multi

  Zoznam prianí

 6. -21%
  Nepremokavá bunda Montane Phase Nano Jacket - alder green

  Zoznam prianí

 7. -5%
  Dámske legíny Smartwool Active 7/8 Legging - black

  Zoznam prianí

 8. -15%
  Bežecké topánky Dachstein X-Trail 01 - grey

  Zoznam prianí

 9. -4%
  Šiltovka Ciele Alz Cap Athletics Small - cab

  Zoznam prianí

 10. -4%
  Šiltovka On Running Lightweight Cap - hay

  Zoznam prianí

 11. -15%
  Čelovka Silva Trail Speed 5XT
  Čelovka Silva Trail Speed 5XT
  243,99 € 289,99 €

  Zoznam prianí

 12. -24%
  Bežecké nohavice On Running Running Pants - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

2106 Produkty

Vymazať

Obchod s bežeckými potrebami 8a.sk ponúka široký sortiment výrobkov

Náš online obchod ponúka všetko, čo potrebujete pri svojej športovej vášni. Či už ste v horskom behu len začiatočník, alebo sa zúčastňujete ultramaratónov, u nás určite nájdete tie správne produkty, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám. Patrí medzi ne technicky vyspelá bežecká obuv, ktorá sa osvedčí v horách, na lesných cestách alebo pri mestskom tréningu. Bežecký obchod 8a.sk ponúka aj špičkové bežecké produkty, ktoré svojimi riešeniami spríjemnia, zefektívnia a ešte viac zrýchlia rýchle trate. V našej ponuke nájdete bežecké oblečenie, ako sú bežecké tričká, bežecké bundy, mikiny, spodná bielizeň a ponožky. Nájdete tu aj príslušenstvo, ako sú bežecké batohy, vesty a bežecké opasky, fľaše na vodu, multišportové hodinky a okuliare.

Behanie - v obchode 8a.sk nájdete aj oblečenie pre bežcov

V našom bežeckom obchode nájdete vrchné oblečenie v podobe priedušných mikín a tričiek. Bez ohľadu na počasie, v ktorom sa venujete svojej aktivite, vždy si nájdete niečo, čo vám bude vyhovovať. Každý kúsok bežeckého oblečenia, ktorý nájdete v našom obchode, predovšetkým dobre odvádza vlhkosť. Materiály použité výrobcami zachovávajú prirodzenú priedušnosť pokožky, takže riziko prehriatia sa výrazne znižuje. Ak milujete behanie, obchod 8a.sk so svojou širokou ponukou produktov sa postará o to, aby ste z námahy, ktorú vynakladáte na zdolávanie kilometrov, vyťažili čo najviac. To vám uľahčí absolvovanie tréningu alebo účasť na súťažiach. Oblečenie v našom obchode znamená aj maximálnu voľnosť pohybu. Nič vás nebude obmedzovať ani počas najdynamickejších behov. Bežecké tričká zo syntetických materiálov poskytujú vynikajúcu podporu termoregulácie. Zabráni to prehriatiu a ochladeniu počas chladnejších dní. V bežeckom obchode 8a.sk nájdete aj tričká s antibakteriálnymi technológiami. Vďaka nim budete mať dlhšie sviežu pokožku.

Bežecká bielizeň sa musí vyznačovať vynikajúcou priedušnosťou. To sa dá dosiahnuť syntetickými materiálmi alebo prírodnou merino vlnou. Spodná bielizeň v podobe nohavičiek, nohavičiek, podprseniek a ponožiek musí byť zároveň primerane mäkká. Bežecký obchod 8a.sk má tieto odevy, ktoré nespôsobujú podráždenie pokožky. Je to vďaka materiálom príjemným na dotyk a plochým švom, ktoré ich držia pohromade. Okrem toho má spodná bielizeň často antibakteriálne vlastnosti. Vďaka tomu sa minimalizuje riziko rýchleho vzniku zápachu a aj dlhé behy budú oveľa príjemnejšie.

Bežecký obchod 8a.sk ponúka aj oblečenie, ktoré vás ochráni pred nepriazňou horského počasia. Softshellové nohavice a bundy s membránou sú dokonalou podporou, keď chcete ísť behať aj napriek dažďu. Takto nezmoknete, keď začnú z oblohy padať prudké kvapky dažďa. Bežecký obchod 8a.sk so svojimi bundami vás zároveň ochráni pred chladivými účinkami vetra. Moderné bežecké bundy od spoločností Dynafit, La Sportiva a Salomon sú mimoriadne ľahké konštrukcie, ktoré si môžete vziať so sebou na akýkoľvek trail.

Obuv v bežeckom obchode 8a.sk

Bežecká obuv je bezpochyby jednou z najdôležitejších súčastí vybavenia každého bežeckého nadšenca. Obuv, ktorú ponúka bežecký obchod 8a.sk, kombinuje množstvo technických riešení, ktoré vám umožnia dynamický pohyb na trati. Práve vďaka nim je prekonávanie každého ďalšieho kilometra jednoduchšie. Bežecký obchod 8a.sk ponúka široký výber ľahkej a priedušnej obuvi určenej na teplejšie ročné obdobie, ako aj bežeckú obuv s membránou GORE-TEX®, ktorá je ideálna do chladnejších teplôt a zrážok. Nepremokavé bežecké topánky účinne zabraňujú prenikaniu vody cez zvršok, takže sa vyhnete rýchlemu premoknutiu v dôsledku dažďa. Obuv GORE-TEX® ponúka aj vysokú priedušnosť, ktorá je dôležitá najmä pri intenzívnej námahe pri behu. Terénna bežecká obuv musí tiež ponúkať vysokú priľnavosť v rôznorodom teréne a dobrú stabilitu. Moderné systémy použité v podrážke, špeciálne gumové zmesi alebo inovatívne tvary behúňa, ktoré nájdete napríklad v modeloch Brand On Running, sa premietajú do výnimočných terénnych vlastností tohto typu obuvi. To zvýši vašu bezpečnosť na súťažiach aj počas dlhých tréningov. S dobre padnúcou obuvou bude beh ešte efektívnejší.

Obchod Runner's shop 8.pl ponúka aj bežecké príslušenstvo

Príslušenstvo na behanie zahŕňa celý rad užitočných doplnkov. Bežecké batohy na dlhšie behy umožňujú nosiť močový mechúr, takže budete mať vždy prístup k potrebnej vode. Bežecké pásy a vesty sa ukážu ako veľmi praktické pri minimalistickejších behoch. Pri behu v tme je čelovka nevyhnutnosťou. Všetko bude prehľadnejšie a váš nočný beh bezpečnejší. Bežecký obchod 8a.sk ponúka aj bežecké okuliare a stuput na aktivity v blate. U nás nájdete všetko, čo potrebujete na svoj beh, a dokonca aj niečo navyše.