top

Deuter cyklistické batohy

Cyklistické batohy Deuter ponúkajú maximálne pohodlie počas cyklistických výletov. Optimálne prispôsobený nosný systém poskytuje pohodlie a správne stabilizuje batoh počas jazdy.
View as Grid List

34 Produkty

 1. -23%
  Batoh na bicykel Deuter Bike I 20 - atlantic/ink

  Zoznam prianí

 2. -25%
  Batoh na bicykel Deuter Trans Alpine 30 - meadow/deepsea

  Zoznam prianí

 3. -14%
  Taška Deuter Tool Pocket - black

  Zoznam prianí

 4. -21%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 16 - khaki/turmeric

  Zoznam prianí

 5. -22%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 22 EL - graphite/shale

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 18 SL - marine/grape

  Zoznam prianí

 7. -30%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 18 SL - sage/khaki

  Zoznam prianí

 8. -21%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 14 SL - sage/khaki

  Zoznam prianí

 9. -30%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 14 SL - marine/grape

  Zoznam prianí

 10. -20%
  Cyklistický batoh Deuter Flyt 12 SL - graphite/black

  Zoznam prianí

 11. -22%
  Cyklistický batoh Deuter Rotsoord 25+5 - graphite/shale

  Zoznam prianí

 12. -23%
  Cyklistický batoh Deuter Flyt 14 - graphite/black

  Zoznam prianí

 13. -21%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 16 - graphite/shale

  Zoznam prianí

 14. -21%
  Cyklistický batoh Deuter Flyt 20 - graphite/black

  Zoznam prianí

 15. -25%
  Batoh na bicykel Deuter Road One - citrus/graphite

  Zoznam prianí

 16. -21%
  Cyklistický batoh Deuter Superbike 18 EXP - arctic

  Zoznam prianí

 17. -27%
  Cyklistický batoh Deuter Trans Alpine 24 - black

  Zoznam prianí

 18. -25%
  Cyklistický batoh Deuter Superbike 18 EXP - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

34 Produkty

Vymazať

Batohy na bicykel Deuter pre pokročilých a začínajúcich cyklistov

Počas väčšiny cyklistických výletov si so sebou berieme niekoľko základných vecí. Nafukovačka, duša, kľúče, bunda do dažďa, občerstvenie, nápoj. Zvyčajne je to príliš málo vecí na to, aby sa zmestili do ťažkopádneho kufra, a príliš veľa vecí na to, aby sa zmestili do sedadlovej tašky. Tu prichádzajú na pomoc kompaktné batohy na bicykel Deuter, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre milovníkov dvoch kolies. Tieto modely majú nosné systémy navrhnuté tak, aby bol batoh čo najpohodlnejší a počas jazdy neprekážal. Komfortné vetracie kanály zabezpečujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu. Špeciálne vyvinutý nosný systém znamená, že batoh sa prispôsobí tvaru nášho tela a polohe na bicykli. Neškrtí a neobmedzuje naše pohyby, čo je dôležité najmä pri športových aktivitách.

Batohy na bicykel Deuter oslovia najmä cyklistov MTB a enduro. Hoci sa dobre hodia aj pre cestných cyklistov na dlhých trasách. Nespornou výhodou niektorých modelov je možnosť ich zväčšenia. Po otvorení zipsu po celej dĺžke zrejme relatívne malé batohy získajú niekoľko litrov priestoru navyše. Tento priestor na balenie využijeme počas diaľkových výletov alebo ciest v neistom počasí, keď musíme byť pripravení vziať si so sebou ďalšie veci na prezlečenie.

Deuter - ideálne batohy na bicykel

Batohy na bicykel Deuter majú množstvo funkcií, vďaka ktorým sú oveľa lepšou voľbou pre dve kolesá ako štandardné turistické modely. Po prvé, nosný systém zabezpečuje optimálne prispôsobenie batohu telu. Vhodne navrhnuté ramenné a bedrové pásy udržiavajú celý prístroj v správnej polohe. Dokonca aj pri rýchlom zjazde z kopca plne naložený batoh presne kopíruje pohyb cyklistu. V prípade väčších modelov je v paneli v kontakte s chrbtom špeciálny tunel, aby batoh nevyvíjal dodatočný tlak na chrbticu. Za zmienku stojí aj špeciálne vedenie bedrového pásu, ktorý je vyššie ako u klasických modelov batohov. Cyklistické batohy Deuter majú vynikajúcu stabilitu vďaka širokým a nastaviteľným bedrovým a hrudným popruhom.

Ďalšou výhodou batohov na bicykel nemeckej značky je ich funkčnosť. Batohy na bicykel Deuter sú vybavené vreckami špeciálne navrhnutými pre cyklistov. Ľahko sa do nich zmestí sada kľúčov alebo duša a pumpa. Špeciálne priehradky zabezpečujú, aby sa nepohybovali pri každom náraze. Okrem toho sú často vybavené vonkajšími popruhmi alebo dostatočne veľkými vreckami na uloženie prilby. Je to veľmi pohodlné riešenie, keď nepoužívate bicykel a nemáte čo robiť s prilbou. Okrem toho väčšina batohov umožňuje použitie zásobníka na vodu. Toto riešenie je užitočné najmä na dlhších trasách, keď je potrebný neustály prístup k nápojom. Takýto hydratačný systém nám umožňuje pravidelne sa rehydratovať bez toho, aby sme museli zakaždým zastaviť a použiť fľašu alebo fľašu s vodou.

Cyklistické batohy Deuter pre mužov a ženy

Čo je podstatou rozdelenia na dámske a pánske modely batohov? V prvom rade je to odlišná konštrukcia batohu, ktorá je špeciálne navrhnutá s ohľadom na ženy. Drobnejšie dámy spravidla ocenia dizajnové riešenia, ktoré používajú cyklistické batohy Deuter. Dámske modely sa okrem iného vyznačujú užším rozstupom ramienok. Tieto popruhy sú tiež vhodne tvarované s ohľadom na ženskú anatómiu. Celý nosný systém batohov pre ženy je o niečo kratší ako u mužských modelov. To všetko prispieva ku komfortu a pohodliu. To je obzvlášť viditeľné, keď sa batohy používajú dlhé hodiny v teréne.

Batohy na bicykel Deuter v predajni 8a.sk

Ponúkame široký sortiment cyklistických batohov Deuter. Od modelov inšpirovaných klasickými batohmi cez kompaktné modely určené pre nadšencov cestnej cyklistiky až po väčšie batohy určené pre horské a enduro bicykle. Väčšina modelov je samozrejme k dispozícii aj v dámskych verziách. Modely SL sa vyznačujú o niečo kratším nosným systémom a ramennými popruhmi, ktoré sú lepšie prispôsobené ženskej postave.