top

Salomon bežecké batohy

Bežecké batohy Salomon sú špičkovým bežeckým vybavením. Ultraľahké bežecké batohy tejto značky sú voľbou profesionálov. Každý model perfektne sedí a je mimoriadne ľahký.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Batohy Salomon na náročný beh v teréne

Nie je pravdepodobne nadšenec horského behu, ktorý by sa aspoň niekoľkokrát nestretol s bežeckým vybavením alebo obuvou značky Salomon. Je to legendárny výrobca vybavenia na horský beh. Jej vybavenie používajú najznámejší horskí bežci. Všetky riešenia, ktoré pre ne vyvíja, sa objavujú aj v kolekcii Salomon S/Lab, ktorá je k dispozícii všetkým bežcom. Takže aj vy máte šancu vybaviť sa na trať alebo bežeckú súťaž ako profesionál. Bežecké batohy Salomon sú dokonalou kombináciou nízkej hmotnosti, odolnosti a vynikajúceho výkonu. Rôzne modely sa pohybujú od krátkych a intenzívnych tréningov až po ultra dlhé behy a horské ultramaratóny.

Dokonale navrhnuté bežecké batohy Salomon

Prečo sú bežecké batohy Salomon najlepšou voľbou špičkových horských bežcov? Ich tajomstvo spočíva v správnom dizajne a použitých materiáloch. V prvom rade je pre všetky modely prioritou dokonalé prispôsobenie. To je mimoriadne dôležité v prípade bežeckých batohov, ktoré musia tesne priliehať k telu, aby sa pri každom kroku neodrážali. Najmodernejšie batohy majú podobu bežeckých viest, ktoré dokonale splývajú s bežcom a aj keď sú plne naložené, pri behu ich takmer nie je cítiť. Po druhé, pri výrobe bežeckých batohov Salomon sa používajú len tie najkvalitnejšie materiály. Bežecké batohy Salomon používajú ultratenký nylon, ktorý zaručuje primeranú odolnosť a zároveň takmer nič neváži. Vďaka tomu sa dá batoh ľahko zbaliť do tašky alebo iného batohu na prepravu.

Batohy na behanie značky Salomon využívajú odolnú a vysoko priedušnú sieťovinu pre pohodlie a maximálnu priedušnosť pre pokožku. Aj počas najintenzívnejšieho behu. Sieťovina je umiestnená na citlivých miestach, kde bežecký batoh alebo bežecká vesta prichádza do priameho kontaktu s naším telom. Ďalšou vlastnosťou, ktorá hovorí za výber značky Salomon, je skutočnosť, že bežecké batohy Salomon sa vyznačujú maximálnou precíznosťou až do najmenšieho detailu. Tento prístup k ich výrobe sa premieta do spoľahlivosti na trase a bezhraničného pohodlia.

Dokonalá organizácia v bežeckých batohoch Salomon

Konštruktéri bežeckého vybavenia Salomon presne vedia, čo je pri rýchlom behu na horských tratiach najdôležitejšie. Preto je rozloženie vreciek a priehradiek také intuitívne a dosahovanie základných vecí je také jednoduché. Bežecké batohy Salomon sú priamo uzavreté flexibilnými vreckami. To preto, aby ste mali ľahký prístup k mnohým potrebným veciam - softflasky, energetické gély a tyčinky, čelovka, ľahká vetrovka a ďalšie pomôcky potrebné počas tréningu. Rovnomerné rozloženie batožiny na ramenných popruhoch a batohu navyše zabezpečuje zvýšenú stabilitu a prejavuje sa vo väčšej dynamike behu. Bežecké batohy Salomon tiež umožňujú ľahko pripnúť bežecké lyže alebo uložiť hydratačný vak na dlhšie trailové behy. To všetko s dokonalou pozornosťou venovanou každému detailu, ako aj správnej rovnováhe celku. Takto sa aj na náročných a technických bežeckých tratiach zachová tak potrebná rovnováha.

Batohy na behanie Salomon pre profesionálov aj amatérov

Medzi bežeckými batohmi určite vyniknú tie, ktoré patria do série Salomon S/Lab. Ide o technologicky najvyspelejšie modely, ktoré často používajú profesionálni horskí bežci. Sú najlepším bežeckým vybavením na dosahovanie ešte lepších časov na dlhých tratiach. Okrem toho sortiment zahŕňa aj o niečo univerzálnejšie bežecké batohy Salomon, ktoré sú ideálne na dlhšie bežecké výlety v horách. Umožňujú nosiť so sebou všetku výbavu, ktorú potrebujete na celodenný výlet po horských chodníkoch.

Kolekcia Salomon Running na 8a.sk

Poskytujeme široký výber bežeckého vybavenia pre bežcov všetkých úrovní. Bežecké batohy pre začiatočníkov, ktorí radi zdolávajú trate rýchlejšie, a vybavenie podpísané kolekciou S/Lab pre športovcov a tých, ktorí hľadajú najpokročilejšie riešenia. Pozrite si náš obchod alebo webovú stránku 8a.sk a vyberte si tie správne modely pre vás!"