top

Dámske nohavice

Dámske nohavice sú predovšetkým o pohodlí a vysokej spoľahlivosti v teréne. Dobré dámske trekingové nohavice by mali byť pohodlné a vysoko odolné voči poškodeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam.
View as Grid List

842 Produkty

 1. -5%
  Dámske legíny Smartwool Active 7/8 Legging - black

  Zoznam prianí

 2. -16%
  Dámske lyžiarske nohavice Marmot Refuge Pant - black

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Turistické nohavice dámske Marmot Scree Pant - black

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Dámske nohavice Marmot Kodachrome - vetiver

  Zoznam prianí

 5. -20%
  Softshellové nohavice Houdini Pace Pants - true black

  Zoznam prianí

 6. -15%
  Dámske legíny Patagonia Pack Out Tights - smolder blue

  Zoznam prianí

 7. -16%
  Dámske nohavice Mons Royale Decade Pants - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

842 Produkty

Vymazať

Dámske nohavice na trekking a turistiku

Dámske outdoorové nohavice sa od seba môžu výrazne líšiť. Je to spôsobené najmä ich zamýšľaným použitím, ako aj použitými materiálmi. Je to preto, že v závislosti od ročného obdobia sa nohavice používajú v daždi, chlade a vetre, ale aj v horúčave a na jasnom slnku. Ľahké a rýchloschnúce modely na leto, zateplené zimné nohavice alebo robustné horské nohavice - máme modely pre každú aktivitu a poveternostné podmienky vrátane modelov s membránou GORE-TEX®. Najväčší výber sa ponúka medzi turistickými nohavicami. Dámske trekingové nohavice na leto sú vyrobené z ľahkých a priedušných materiálov. Vyznačujú sa rýchloschnúcimi vlastnosťami, takže keď zmoknú, budú rýchlejšie pripravené na zvyšok cesty. Veľmi často sú vybavené profilovanými kolenami, aby neobmedzovali pohyb počas aktivít v horskom prostredí. Trekingové modely na zimu a prechodné obdobia sú vyrobené zo softshellových materiálov. Poskytujú vynikajúcu ochranu pred vetrom a tiež pred chladom. Sú dokonalým doplnkom k dámskej softshellovej bunde, vďaka čomu si môžete vytvoriť univerzálny odev do rôznych poveternostných podmienok.

horolezecké nohavice

Pre milovníčky výletov do skál ponúkame dámske lezecké nohavice tradične vyrobené z bavlny. Dokonale kombinujú odolnosť a materiál príjemný na dotyk. Vo vyšších nadmorských výškach sú nevyhnutné horské nohavice. Vyznačujú sa veľmi vysokou odolnosťou a dodatočné výstuhy na kolenách a v spodnej časti nôh ich dokonale chránia pred ľahkým odieraním o skaly alebo pred preseknutím rakom.

Dámske zimné nohavice - lyžiarske a zateplené

Samostatnú kategóriu tvoria zimné modely. Patria medzi ne dámske zateplené lyžiarske nohavice a nohavice na skialpinizmus. Ide o špecializované odevy, ktoré sú ideálne pre záporné teploty. Nohavice do dažďa GORE-TEX® sú obľúbenou celoročnou voľbou. Nohavice, ktoré ponúkame, sú nielen vysoko funkčné a praktické, ale vyznačujú sa aj starostlivým spracovaním a dôrazom na detail.

Široký výber dámskych turistických, trekingových a horských nohavíc na jednom mieste

V internetovom obchode 8a.sk ponúkame množstvo rôznych typov dámskych turistických nohavíc, ktoré sú určené milovníčkam cestovania, horskej turistiky a horolezeckých športov. Najznámejšie svetové značky vám umožnia vybrať si ten správny model pre každú outdoorovú nadšenkyňu. Firmy ako The North Face, Salewa, Columbia a ďalšie sú zárukou vysokej kvality a perfektného strihu, ktorý ponúkne nielen pohodlie, ale predovšetkým úplnú voľnosť pohybu a spoľahlivosť počas dlhého pobytu na trase aj krátkych víkendových výletov.