top

Lezecké príslušenstvo

Lezecké príslušenstvo sú drobnosti, ktoré sa môžu hodiť na paneli aj pri tréningu v skalách. Nájdete tu všetko, čo pozitívne ovplyvní váš komfort počas aktivity.
View as Grid List

269 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Kryt Blue Ice Aero Caps - blue
  Kryt Blue Ice Aero Caps - blue
  14,39 € 15,99 €

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Vrecko na magnézium Ortovox Trad Chalkbag - cengia rossa

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Vrecko na magnézium Ortovox Trad Chalkbag - mountain rose

  Zoznam prianí

 4. Krém OY Creme Hands 25 ml

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Lezecké rukavice Ocun Crack Gloves Lite - red

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Vrecko na magnézium Ocun Boulder Bag - green

  Zoznam prianí

 7. -10%
  drabinka Black Diamond Alpine Aider

  Zoznam prianí

 8. -15%
  Popruh na materiál Black Diamond IAD Double Gear Sling

  Zoznam prianí

 9. -20%
  Vrecko na magnézium Petzl Sakover - grey

  Zoznam prianí

 10. -15%
  Lezecké rukavice Star Crack Gloves

  Zoznam prianí

 11. -15%
  Vrecko na magnézium Arcteryx Ion Chalk Bag Large - phenom

  Zoznam prianí

 12. -10%
  Podložka na cvičení Thorn Fit TPE

  Zoznam prianí

View as Grid List

269 Produkty

na stránku
Vymazať

Príslušenstvo pre horolezcov - praktické prvky horolezeckej výbavy

Lezenie je šport, ktorý si vyžaduje veľkú prípravu a odhodlanie. Preto náš obchod ponúka širokú škálu príslušenstva, ktoré vám pomôže pohodlnejšie liezť po stenách alebo istiť nové cesty. Nájdete tu napríklad kefy na čistenie gripov, magnézium alebo vrecká na tento prášok na zlepšenie úchopu. Zahŕňa aj všetky tie veci, ktoré môžu lezeckých nadšencov sprevádzať na dennej báze, ako sú štylizované prívesky na kľúče alebo pomôcky na cvičenie rúk a prstov.

Príslušenstvo na lezenie - potreby na stenu

Sortiment nášho obchodu zahŕňa širokú škálu rôzneho vybavenia s cieľom poskytnúť čo najkomplexnejšiu ponuku pre každého milovníka tohto športu. Medzi príslušenstvom nájdete skladacie lanové nože, ktoré sa osvedčia v núdzových situáciách. Okrem toho môžu byť užitočné aj na mnohé iné účely, nevynímajúc prípravu jednoduchého jedla. Na viacstupňových trasách je nevyhnutné mať vždy po ruke viac vybavenia. Vtedy prichádza na pomoc ďalšie lezecké príslušenstvo, ako sú ramenné stúpačky a karabíny. Umožňujú jednoduchý a rýchly prístup ku každému zariadeniu. Pre tých, ktorí si chcú zvýšiť komfort pri istení, sme pripravili prizmatické istiace okuliare. Umožňujú vám udržať prirodzenú polohu hlavy a zároveň neustále sledovať prvolezca. V prípade intenzívneho tréningu a dlhých ciest sa ako nepostrádateľné ukážu aj lezecké náplasti a regeneračné balzamy.  Pri lezení je mimoriadne dôležité mať rôzne doplnky, aby ste mohli tento šport vykonávať bezpečne a čo najviac si ho užiť.

Príslušenstvo na lezenie užitočné na každodenné použitie

Každý nadšenec lezenia by chcel stráviť na stene čo najviac času, ale nie vždy je to možné. Preto sú vytvorené lezecké doplnky, ktoré dokonale pripomínajú najlepšie momenty z posledného výletu. Sú to tiež skvelé nápady na darčeky. Kľúčenky s priateľskými vačkami alebo v tvare karabínky pomôžu spojiť niekoľko kľúčov dohromady. Zároveň budú označovať vaše horolezecké hobby. Na druhej strane vám cvičebný nástroj pomôže udržať ruky v kondícii, keď práve netrénujete na paneli. Môžete po ňom siahnuť počas prestávky v práci alebo pri večernom relaxe. Ponúkame rôzne typy príslušenstva, aby ste si mohli ľahko doplniť funkčný set, ktorý je ideálny na lezenie. Budete môcť pohodlnejšie mieriť zhora.