top

Kempingová kuchyňa

Turistická kuchyňa je kategória, v ktorej sa vybavíte na horské túry, kempovanie a rodinné táborenie. Nájdete tu klasické horáky na kartuše a na palivo, kempingové variče a grily.
View as Grid List

300 Produkty

na stránku
 1. Kempingový varič Primus Moja Stove

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Kempingový varič Outwell Olida Stove

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Turistický varič Outwell Annatto Stove

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Termotaška Outwell Penguin S - dark green

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Kempingový varič Easy Camp Tour Stove

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Súprava na varenie BioLite Campstove Complete Cook Kit

  Zoznam prianí

 7. -20%
  Dripper Miir Pourigami - black
  Dripper Miir Pourigami - black
  27,19 € 33,99 €

  Zoznam prianí

 8. -20%
  Dripper Miir Pourigami - white
  Dripper Miir Pourigami - white
  27,19 € 33,99 €

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Nádoba na vodu HydraPak Seeker 2L - sutro green

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Nádoba na vodu HydraPak Seeker 3L - mammoth grey

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Nádoba na vodu HydraPak Seeker 4L - mammoth grey

  Zoznam prianí

 12. -10%
  Nádoba na vodu HydraPak Seeker 2L - mammoth grey

  Zoznam prianí

 13. -10%
  Nádoba na vodu HydraPak Pioneer 6L - chasm black

  Zoznam prianí

View as Grid List

300 Produkty

na stránku
Vymazať

Turistická kuchyňa na horskú trasu

Turistické variče sa vyznačujú malými prepravnými rozmermi a maximálnymi možnosťami varenia. Praktické horáky, ktoré nájdete v tejto kategórii, nezaberú príliš veľa cenného miesta v horskom batohu a zabezpečia, že budete mať vždy teplé jedlo. Pravá turistická kuchyňa sa bez tohto zariadenia nezaobíde, pretože obed na túre vám dodá potrebnú energiu. Jedenie takzvanej suchej stravy bude dobre fungovať na krátkej túre, ale na dlhej túre bude únavné. Okrem toho sa turistické variče dobre hodia, keď sa chcete ráno povzbudiť kávou a večer zahriať čajom. Základom turistického kuchynského vybavenia sú ľahké, ale odolné kovy. Zvyčajne ide o hliník, oceľ alebo dokonca titán. Turistický varič má aj primeranú ochranu proti korózii, takže vlhké prostredie pri kempovaní tento škodlivý proces nespustí. Turistické variče dostupné v obchode 8a.sk sú na plynové kartuše, pevné palivo alebo lieh, takže si určite nájdete to, čo vám najviac vyhovuje.

Turistické kuchynské vybavenie pre kempovanie

Turistické variče na kempovanie zahŕňajú väčšie konštrukcie s viacerými horákmi a variče s jedným plameňom. V závislosti od toho, koľko ľudí a na ako dlho sa chystáte na dovolenku v prírode, je tu niečo pre vás. Sortiment výrobkov spoločnosti Outwell v tejto oblasti je mimoriadne rozsiahly, takže sa pri varení vonku budete cítiť ako v domácej kuchyni. Stojí za zmienku, že tieto kempingové variče sa veľmi ľahko prepravujú. Môžete ich zložiť do praktického kufríka a úspešne ich prepraviť v kufri auta.

Turistické varenie - kartúzy

Keď sa chystáte na trekking, musíte si okrem turistickej kuchynky vziať aj kartún. Poskytuje potrebné palivo pre horák, ktorý umožňuje prípravu jedál pod holým nebom. Kapacita košíkov sa líši, takže každý turista si nájde vhodný. Ich robustná konštrukcia znamená, že ich môžete úspešne nosiť v batohu bez obáv, že by sa povlak náhodou pretrhol. Turistický varič na 8a.sk zahŕňa tie kazety, ktoré majú stabilné dno. To znamená, že keď k nim pripevníte horák, môžete ho celý bezpečne umiestniť na zem.

Vybavenie turistickej kuchyne na grilovanie

Kategória turistických kuchýň na 8a.sk zahŕňa aj trekingové a kempingové grily. Na horskú túru si vezmete tieto menšie modely s prakticky plochou skladacou konštrukciou. To znamená, že sa vám ľahko zmestí do horského batohu a zároveň si môžete vychutnať vynikajúcu chuť grilovaných pokrmov. Tieto väčšie turistické grily sú určené pre milovníkov kempovania, pretože vyžadujú prepravu v aute. Keď ich však postavíte v blízkosti stanu, môžete pripravovať pokrmy pre viac ľudí, čím sa uplatníte ako kuchár v prírode. Grily v kategórii vonkajších kuchýň sú vyrobené z robustných materiálov - hliníka a ocele. Vďaka tomu vydržia nástrahy horských túr a kempovania a budú vám verne slúžiť po celé nasledujúce sezóny. V sortimente 8a.sk máme aj plynové grily, ktoré sú nepochybne ekologickejšie a pohodlnejšie.

Turistické kuchynky zahŕňajú aj chladiace boxy a termotašky

Keď sa chystáte na rodinný výlet, vziať si so sebou elektrickú cestovnú chladničku je skvelý nápad. Napájajte ho zo zásuvky v aute alebo z elektrickej siete v kempe, čo je veľmi jednoduché. Takto vybavená cestovná kuchyňa vám umožní vziať si so sebou potraviny, ktoré si vyžadujú nízke teploty, aby zostali čerstvé. Okrem toho sa do cestovných chladničiek 8a.sk vďaka ich kapacite zmestia aj sýtené nápoje, ktoré sú skvelé na chladné dni. Naše chladničky majú aj funkciu ohrevu, ktorá vám umožní rozmrazovať potraviny na večeru. Termo tašky v kategórii turistických kuchýň sa vám budú hodiť na kratších cestách, keď chcete udržať nápoje a zásoby pri správnej teplote. To sa bude páčiť rodinám, ktoré sa vyberú na výlet autom, aj párom, ktoré sa rozhodnú usporiadať piknik v prírode.

Vybavenie turistickej kuchyne - nádoby na vodu

Turistická kuchyňa sa nezaobíde bez vody, preto sa oplatí vybaviť sa vhodnou nádobou na ňu. V našom obchode nájdete modely s rôznymi kapacitami na uskladnenie H2O. To vám umožní umyť si riad a ruky, hydratovať telo a určite sa vám to bude hodiť aj počas prípravy jedla. Niektoré nádoby na vodu sú skladacie, takže ich preprava bude veľmi jednoduchá.