top

The North Face bundy dámske

Dámske membránové bundy značky North Face sú ideálne na izoláciu tela pred dažďom a chladným vetrom, zatiaľ čo zateplené modely vás ochránia pred nepríjemným chladom.

View as Grid List

193 Produkty

  1. -15%
    Dámsky kabát The North Face Zaneck Parka - fawn grey

    Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

193 Produkty

Vymazať

Dámske bundy The North Face sú viac než len nápadné vrchné oblečenie

Dámske bundy North Face vám dobre poslúžia pri kempovaní, výlete s priateľmi alebo každodennej prechádzke ulicami mesta. Táto známa značka má modely pre každú situáciu. V dobre ušitej bunde budete môcť prijať rôzne výzvy, budete sa cítiť veľmi pohodlne a zároveň budete vyzerať veľmi štýlovo. V každej verzii sa dizajnéri snažia skĺbiť technické vlastnosti a originálny dizajn. Výsledkom je výrobok, ktorý je príjemný na pohľad, ale zároveň dobre chránený pred poveternostnými vplyvmi.

Dámske bundy The North Face pre teplé a chladné dni

Dámske bundy značky North Face sú k dispozícii v rôznych variantoch. Topánky vybavené membránou sú ideálnou voľbou do daždivých dní a vlhkých podmienok. Pod látkou neprepustia ani kvapku vlhkosti a vy si tak udržíte príjemnú klímu vedľa pokožky v každej situácii. Môžete si vybrať bundu s vlastnou membránou The North Face alebo verziu so spoľahlivou, dlhodobo osvedčenou Gore-tex membránou. Jedno je isté - nepremoknete a nebudete trpieť podchladením spôsobeným nepríjemným vetrom. Membránové textílie sa bránia pred snehom a vetrom, ktoré sa dostanú cez materiál ako žiadne iné. Modely s podlepenými švami zaručujú úplnú vodotesnosť, pretože majú aj zabezpečené zipsy. Je potrebné dodať, že úplná nepremokavosť neznamená nedostatok priedušnosti. Hlavnou výhodou niektorých typov membrán je ich schopnosť chrániť a udržiavať vysokú úroveň priedušnosti.

Dámske vetruodolné bundy The North Face

Podmienky v teréne nie sú vždy také, aby bola potrebná ochrana pred snehom a dažďom. V dňoch, keď príčinou nepohody nie je vlhkosť, ale chladný vietor, sa oplatí nosiť vetruvzdornú bundu. Dámska bunda The North Face odolná voči vetru, ktorú si oblečiete cez teplejšie blúzku, stačí na to, aby ste si spríjemnili neskorú jarnú turistiku po horských chodníkoch alebo oddych v prírode. Softshellová bunda vám nedovolí prechladnúť a bude dokonale spolupracovať s vrstvami, ktoré sa nosia pod ňou. V letných dňoch si môžete obliecť len ľahké tričko a v kombinácii s jednou vrstvou pod ním bude takáto ochrana proti vetru tiež účinná. Vďaka tenkej tkanine ho môžete ľahko stlačiť a pohodlne ho umiestniť medzi batožinu. To je výhoda, ktorú by nemali prehliadať turistky, ktoré sa vydávajú do prírody s malou batožinou.

Dámske bundy The North Face s kapucňou a bez kapucne

V extrémne nepriaznivých vonkajších podmienkach nie je kapucňa vždy potrebná. Ak už máte mikinu, ktorá je ním vybavená, môžete si namiesto nej vybrať bundu, ktorá má len vyšší golier. Účinne sa tak ochránite pred chladným vzduchom a znížite riziko ochorenia, ktoré sa zvyšuje, ak si dostatočne nechránite oblasť krku. Kapucňa bude určite užitočná pri bundách určených na nosenie v daždivých častiach roka. Vhodne hlboký dizajn sa pohodlne nasadí aj na prilbu alebo čiapku bez toho, aby obmedzoval vaše zorné pole. Jeho veľkosť sa dá ľahko prispôsobiť individuálnym preferenciám, ak použijete popruhy na okraji.