top

Crash pady

Crash pads sú profesionálne bouldrové matrace, ktoré majú vysokú tlmiacu schopnosť a chránia pred zranením. Ponúkame len prepracované modely od renomovaných značiek, ako sú Ocun a Black Diamond.
View as Grid List

11 Produkty

 1. -10%
  Bouldermatka Ocun Sitpad - yellow

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Bouldermatka Ocun Sitpad - dark blue

  Zoznam prianí

 3. -4%
  Bouldermatka Ocun Joker FTS - red
  Bouldermatka Ocun Joker FTS - red
  176,99 € 185,99 €

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Bouldermatka Ocun Joker FTS - pink

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Bouldermatka Ocun Joker FTS - dark blue

  Zoznam prianí

 6. -3%
  Bouldermatka Ocun Dominator FTS - yellow

  Zoznam prianí

 7. -20%
  Bouldermatka Beal Air Light - blue
  Bouldermatka Beal Air Light - blue
  134,99 € 169,99 €

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Bouldermatka Snap Grand Stamina - dark khaki

  Zoznam prianí

 9. -20%
  Bouldermatka Black Diamond Drop Zone

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

11 Produkty

Vymazať

Nárazové podložky - čo nevidíte

Aj keď sú na prvý pohľad nárazové podložky kusom matraca, v skutočnosti je ich konštrukcia zložitejšia. Aby správne fungovali, vyžadujú si panely z peny s primeranými tlmiacimi vlastnosťami. Podobne ako matrace na spanie, aj podložky na spanie sa líšia veľkosťou, hrúbkou a tiež svojimi tlmiacimi vlastnosťami. Z vonkajšej strany sú upravené pevnými materiálmi, ktoré majú vysokú odolnosť proti oderu a vďaka ktorým podložka vydrží dlho. Preto sa spoliehame len na osvedčených značkových výrobcov, ktorých výrobky boli testované mnohými lezcami.

Pohodlné používanie podložiek v teréne

Podložky, ktoré ponúka obchod 8a.sk, sú väčšinou dokonale prispôsobené na použitie v otvorenom priestore. Preto sú vybavené pohodlnými opierkami, ktoré uľahčujú ich prenášanie medzi problémami - aj na dlhšie vzdialenosti. Namiesto batohu sme jednoducho nasadili podložku. Väčšie modely sa dajú zložiť, takže ich skladovanie a preprava nie sú problém. Veľký výber hrúbok vám umožňuje vybrať si podložku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Silnejšie modely poskytujú väčšie odpruženie v prípade pádu, zatiaľ čo tenšie modely poskytujú základnú ochranu, ale sú aj oveľa ľahšie a ľahšie sa prepravujú. Crash pads sú spolu s lezeckými topánkami lezeckými topánkami a magnesiou nevyhnutnou výbavou každého nadšenca boulderingu. Náš obchod poskytuje čo najširší výber chráničov od renomovaných značiek.