top

Esbit

Esbit banner

Esbit je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka výrobky najvyššej kvality. Termosky a termohrnčeky Esbit, hliníkové a titánové hrnce a menčestre, cestovné variče Esbit sa vyznačujú spoľahlivosťou a skvelým dizajnom.

View as Grid List

195 Produkty

 1. -30%
  Korok Esbit MG375S - black
  Korok Esbit MG375S - black
  4,89 € 6,99 €

  Zoznam prianí

 2. Hrniec Esbit Aluminium Pot 1,6 L

  Zoznam prianí

 3. -16%
  Termoska na kávu Esbit Majoris Vaccum Flask 1L - black

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Hrniec Esbit Aluminium Pot 625 ml

  Zoznam prianí

 5. Hrniec Esbit Aluminium Pot 1,1 L

  Zoznam prianí

 6. -23%
  Termoska Esbit Vacuum 0,5L - olive green

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Turistická súprava Esbit Solid Fuel Cookset 1500

  Zoznam prianí

 8. Hrniec Esbit Aluminium Pot 1000

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Súprava Esbit Solid Fuel Cookset 1000 - grey

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Hrniec Esbit Topf Aluminium 1200

  Zoznam prianí

 11. Korok Esbit Pictor Lid - black

  Zoznam prianí

 12. Korok Esbit Pictor Stopper

  Zoznam prianí

 13. Korok Esbit Majoris Sport Lid

  Zoznam prianí

 14. -17%
  Termoska Esbit Food Jug Majoris 1L - black

  Zoznam prianí

 15. Tesnenie Esbit Silicone Ring

  Zoznam prianí

 16. Korok Esbit VF - olive

  Zoznam prianí

 17. Korok Esbit Food Jug - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

195 Produkty

Vymazať

História značky Esbit

Nemecká značka pochádzajúca z Hamburgu poskytuje všetkým outdoorovým nadšencom výrobky najvyššej kvality už takmer 100 rokov. Od vynájdenia prvého vreckového turistického variča a pevného paliva na jeho pohon v roku 1936 značka Esbit starostlivo načúva svojim zákazníkom. Každý nový výrobok v sortimente značky je vyvinutý do najmenšieho detailu. Spoločnosť si dodnes zachovala rodinný charakter, takže je stále možná presná kontrola kvality. Dnes je sortiment značky pomerne široký a zahŕňa mnoho cestovných doplnkov vrátane varičov na pevné palivo, hrncov, Esbit termosiek, príborov a mnohých ďalších. Každý z nich má premyslený dizajn a je vyrobený z odolných materiálov. Dizajnéri kladú veľký dôraz na dizajn, vďaka čomu výrobky oslovujú nielen outdoorových nadšencov, ale všetkých ľudí, ktorí potrebujú spoľahlivé termosky, fľaše a hrnčeky na každodenné použitie .

Esbit termosky a hrnčeky - nemecká kvalita a moderný dizajn.

Značka Esbit je známa svojimi vynikajúco navrhnutými a vyrobenými termoskami. Sú ideálne na kratšie cesty a poskytujú vynikajúcu izoláciu. Vďaka tomu umožňujú udržiavať nápoje alebo potraviny pri vysokej teplote aj dlhší čas. Esbit ponúka termosky rôznych objemov, ako aj špeciálne termosky na potraviny. Širší prístup do vnútra vám umožní ľahko prenášať potraviny. Sú obľúbené na turistické výlety, ako aj na každodenné použitie. V meste výborne fungujú aj Esbit termohrnčeky Sú skvelým prostriedkom na prenášanie teplých nápojov, ako je káva alebo čaj. Samostatnou kategóriou sú štýlové fľaše na vodu, ktoré vám pomôžu udržať hydratáciu počas celého dňa.

Praktické cestovné hrnce a príbory Esbit

Nemecká značka poskytuje všetky základné potreby na prípravu a konzumáciu jedla v teréne. Turistické hrnce sú vyrobené zo spoľahlivého hliníka a sú ideálne na stanovanie a trekingové výlety. Pre extrémne výzvy vytvoril tento výrobca ultraľahký titánový hrniec. Pre pohodlné stolovanie bude nepostrádateľný skladací príbor Esbit, ktorý sa ľahko zmestí do zákutia batohu alebo aj do vrecka.

Variče na tuhé palivo Esbit vám umožnia variť kdekoľvek.

Nemecká značka sa špecializuje aj na výrobu pevného paliva pre turistické variče. Takéto riešenia sú ideálne na kratšie cesty, pri ktorých je najdôležitejšia hmotnosť batožiny a kompaktné rozmery. Je to ideálny spôsob, ako si ohriať jedlo alebo pripraviť horúci nápoj.