top

Vybavenie lezecké

Horolezecké vybavenie v obchode 8a.sk je zárukou bezpečnosti pri vykonávaní tejto vzrušujúcej disciplíny. Ponúkame profesionálne a ultraľahké vybavenie na istenie v stenách, skalách alebo horách.
View as Grid List

1700 Produkty

na stránku
 1. Blokant Black Diamond Index Right

  Zoznam prianí

 2. Blokant Black Diamond Index Left

  Zoznam prianí

 3. Repka Tendon Reep 6 mm - assorted

  Zoznam prianí

 4. Repka Tendon Reep 8 mm - assorted

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Taška na lano s plachtou Rab Slacker - oxblood red

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Karabína Climbing Technology Lime WG - gray/blue

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Karabína Climbing Technology Lime S - grey/blue marine

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Karabína Climbing Technology Lime B - gray/blue

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Karabína Climbing Technology Lime WG - gray/blue marine

  Zoznam prianí

View as Grid List

1700 Produkty

na stránku
Vymazať

Lezecké vybavenie používané na istenie

Lezecká výstroj, známa aj ako horolezecký výstroj, má väčšinou jeden hlavný účel - chrániť horolezcov pred pádmi. Z toho vyplýva mimoriadne široká ponuka všetkého príslušenstva, ktoré má priamy vplyv na úroveň bezpečnosti. Ponúkame horolezecké vybavenie používané na istenie vo všetkých podmienkach. Základom každého lezca je dobre padnúci lezecký postroj. Kompletná ponuka modelov zahŕňa ultraľahké športové postroje, plne nastaviteľné horské modely a postroje na viacdĺžkové cesty vybavené mnohými lezcami. Špičkoví výrobcovia zaručujú vysokú kvalitu spracovania a veľmi dobrý výkon. Potrebné istiace zariadenia zaručujú maximálnu bezpečnosť. Ide o modely pre začínajúcich lezcov, ktoré znižujú riziko chýb, až po modely pre skúsenejších používateľov s veľmi nízkou hmotnosťou, optimálne prispôsobené horským podmienkam. Samozrejme, na istenie budú potrebné aj dynamické laná. Kompletný sortiment dĺžok a priemerov umožní každému vybrať si optimálny model. Všetok potrebný lezecký výstroj na istenie nájdete v internetovom obchode 8a.sk. Odporúčame vám, aby ste sa podrobne oboznámili s ponukou lezeckého vybavenia špičkových značiek CT, Black Diamond, Ocun a Petzl.

Nepotrebné príslušenstvo pre horolezecké vybavenie

Lezecký výstroj, laná, popruhy, karabíny a lezecké expresky sú pri lezení železným základom. Existuje však niekoľko ďalších doplnkov, ktoré nemusia byť tak viditeľné, ale ovplyvňujú komfort lezenia a schopnosť zdolávať čoraz náročnejšie cesty. Kvalitná magnézia a vrecká na jej prenášanie sa postarajú o suché ruky počas teplejších dní. Lezecké chyty a úchyty vám umožnia trénovať každý deň, aby ste boli pripravení na ďalšiu výzvu, keď pôjdete na stenu.