top

Batohy s vakom na vodu

Batohy s močovým mechúrom sú skvelé na mnohé aktivity. Vodný batoh je ideálnym riešením na dlhšie túry v horúcom počasí. Nájdete tu batoh so zásobníkom na vodu na bicykel alebo beh!
View as Grid List

16 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Batoh s vakom na vodu CamelBak Lobo 9 2L - black

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Batoh s vakom na vodu CamelBak Lobo 9 3L - blue/black

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Turistický batoh Gregory Salvo 16 H2O - ozone black

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Batoh dámsky Gregory Sula 8 H2O - antigua green

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Turistický batoh Gregory Pace 6 H20 - mineral yellow

  Zoznam prianí

 6. -15%
  Turistický batoh Gregory Salvo 8 H2O - ozone black

  Zoznam prianí

 7. -17%
  Cyklistický batoh Evoc Ride 8 + 2L Bladder - black

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Batoh Hydro Flask 14 Down Shift Hydration Pack - black

  Zoznam prianí

 9. -30%
  Batoh s hydrovakem Source Summit 15L - black

  Zoznam prianí

 10. -35%
  Hydrovak Source Verve 2L - black

  Zoznam prianí

View as Grid List

16 Produkty

na stránku
Vymazať

Záložné batohy na dlhšie vzdialenosti prekonané na bicykli, pri behu a pešo

Počas horúcich dní aj počas dní s miernymi teplotami je najdôležitejšia dostatočná hydratácia. Bez ohľadu na to, aký druh námahy vykonávate, musíte svojmu telu dodať správne množstvo vody. Na kratších trasách určite dobre poslúžia fľaše alebo bidóny. Na dlhšie výlety a všade tam, kde sú počas aktivity potrebné voľné ruky, je najlepším riešením batoh na vodu. Veľká kapacita vám umožní vziať si so sebou väčšie množstvo vody, ktoré často vystačí aj na celodennú turistiku. Okrem toho majú batohy so zásobníkmi na vodu praktickú hadičku, ktorá vám umožní mať voľné ruky, čo bude dôležité najmä pri mnohých športoch. Cyklistický batoh s močovým mechúrom zabezpečí, že sa budeme môcť vždy bezpečne držať riadidiel, a to aj pri pití vody. Bežecký batoh so zásobníkom na vodu nám umožní menej časté dopĺňanie vody počas súťaží a umožní nám hydratovať telo aj pri pohybe s palicami v rukách. Batohy s vodným rezervoárom od popredných výrobcov majú zvyčajne kompaktné rozmery a sú dokonale prispôsobené telu. Sú ideálnou voľbou na rýchle jednodňové túry v horách, keď je potrebné len základné vybavenie.

Aký druh batohu na vodu si vybrať?

I keď samotný zásobník na vodu možno použiť vo väčšine trekingových alebo turistických batohov, typický batoh so zásobníkom má značne obmedzené rozmery. Tieto modely sú navrhnuté predovšetkým s ohľadom na cyklistov a bežcov. Do najmenších hydratačných batohov sa zmestí len vak na vodu a niekoľko ďalších vecí, ako sú doklady, kľúče alebo smartfón. Najobľúbenejšie sú modely s objemom niekoľko litrov, ktoré okrem vody pojmú aj náhradnú bundu, jedlo alebo iné potrebné vybavenie. Pri výbere batohu s rezervoárom na vodu na bicykel sa oplatí venovať pozornosť správnej stabilizácii celej veci. Ak jazdíme v teréne, model by mal byť vybavený bedrovými a hrudnými pásmi, ktoré chránia celok pred nadmerným posunom počas dynamickej jazdy. Mali by sme tiež skontrolovať, či sa do vybraného batohu na vodu zmestí aj pumpa, hadička, náplasti alebo základné kľúče. Modely pre bežcov majú trochu odlišnú konštrukciu. Bežecký batoh s rezervoárom sa často dodáva vo forme vesty, ktorá dokonale prilieha k telu. Takto sleduje každý pohyb používateľa pri náročných stúpaniach aj pri rýchlych zjazdoch. Kľúčovým faktorom pri výbere najlepšieho modelu na behanie je, či daný batoh na vodu ponúka ľahký prístup do vreciek. Je to preto, že napríklad pri behu často siahame po energetických géloch.

Kúpte si najlepší batoh so zásobníkom na vodu na 8a.sk!

Ponúkame širokú škálu modelov od popredných outdoorových a horských značiek. Vyladený batoh s nádobou na vodu, ideálny na najdynamickejšie aktivity. Ako sa takýto značkový batoh líši od iných modelov? V prvom rade majú vodné batohy od renomovaných výrobcov zásobníky na vodu vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sa ľahšie čistia a predovšetkým si dlhšie zachovávajú neutrálnu chuť vody. Väčšina modelov má aj vaky na vodu so širokým prístupom do vnútra, takže starostlivosť o ich čistotu môže byť jednoduchšia ako pri niektorých bidónoch. Batohy s mechúrom, ktoré ponúkame, majú aj náustky, ktoré sa pohodlne používajú. Správne navrhnutý a vyrobený koniec hadičky je veľmi dôležitý na zabezpečenie pohodlného pitia a zároveň vysokej tesnosti, keď nepoužívate vodu. Pozrite si a vyberte si najlepší hydratačný batoh na bicykel, beh alebo rýchlu turistiku po chodníkoch!