top

Chlapčenské topánky

Chlapčenská trekingová a lezecká obuv v obchode 8a.sk sú sofistikované konštrukcie. Poskytujú maximálny komfort a pohodlie pre neustále sa vyvíjajúce chodidlá detí a mladých turistov.
View as Grid List

84 Produkty

 1. -5%
  Detské topánky Keen Pufffrider Wp - charisma/orange

  Zoznam prianí

 2. -4%
  Detské topánky Keen Kanibou Wp - deep lagoon/jazzy

  Zoznam prianí

 3. -4%
  Detské topánky Keen Kanibou Wp - black/magnet

  Zoznam prianí

 4. -21%
  Detské topánky Reima Wetter 2.0 - greyish green

  Zoznam prianí

 5. -21%
  Detské topánky Reima Edistys - ochre yellow

  Zoznam prianí

 6. -21%
  Detské topánky Reima Edistys - black

  Zoznam prianí

 7. -20%
  Detské gumáky Reima Magisk Moomin - dark orange

  Zoznam prianí

 8. -14%
  Detské topánky Reima Loskari - thyme green

  Zoznam prianí

 9. -14%
  Detské topánky Reima Quicker - navy

  Zoznam prianí

 10. -14%
  Detské topánky Reima Loskari - blue

  Zoznam prianí

 11. -21%
  Detské sandále Teva Original Universal - gecko navy

  Zoznam prianí

 12. -34%
  Detské sandále CMP Theseus Sandal Shoe - deep lake

  Zoznam prianí

 13. -29%
  Detské topánky Reima Enkka - black

  Zoznam prianí

 14. -30%
  Detské topánky Reima Nopein - white

  Zoznam prianí

 15. -31%
  Detské topánky Reima Enkka - greyish green

  Zoznam prianí

 16. -26%
  Detské topánky Inov-8 X-Talon 212 - blue/orange

  Zoznam prianí

 17. -29%
  Detské topánky adidas TERREX Trailmaker - grey

  Zoznam prianí

 18. -16%
  Detské topánky Salewa Wildfire 2 - flame/flame

  Zoznam prianí

 19. -16%
  Detské topánky Salewa Wildfire 2 - gold/gold

  Zoznam prianí

 20. -16%
  Detské topánky Salomon Patrol - laur/vanila/empyel

  Zoznam prianí

 21. -5%
  Topánky na bežky Alpina T5 PLUS JR - black/red

  Zoznam prianí

 22. -28%
  Detské topánky Reima Coconi - ochre yellow

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

84 Produkty

Vymazať

Boty pre chlapcov - lezecká obuv

Tieto modely sú určené pre začiatočníkov, najmladší lezci majú dizajn, ktorý vyzerá takmer identicky ako ich dospelé náprotivky. Ich tvar je však optimálne prispôsobený detským nohám, čím je zaistené pohodlie a voľnosť pohybu na stene. Lezecká obuv pre chlapcov je jednou zo základných súčastí vybavenia pre najmladších nadšencov lezenia. Aby si mohli šport naplno užiť, musia byť riadne vybavení. Špecializovaná chlapčenská lezecká obuv je jedným z prvkov, ktoré určite zvýšia pohodlie počas prvých pokusov na paneli a v skalách. Lezenie poskytuje deťom dokonalú príležitosť vybiť si nevyčerpateľnú energiu pri zdolávaní stále väčších výšok.

Profesionálna lezecká obuv pre deti zaistí batoľatám maximálne pohodlie.
Lezecká obuv pre chlapcov rovnako ako modely pre dospelých ponúka vynikajúcu priľnavosť. To všetko vďaka podrážke zo špeciálnej gumovej zmesi, ktorá poskytuje fantastickú trakciu. Je to veľká pomoc, ktorá vám umožní zdolávať stále náročnejšie cesty a zároveň sa na stene skvele zabaviť. Horolezecká obuv pre chlapcov je zvyčajne vybavená remienkami na suchý zips. Je mimoriadne pohodlný na používanie a zároveň spoľahlivý, takže si môžete obuv obuť a vyzliecť v okamihu. Je to strata času na presné viazanie šnúrok, keď ho môžete stráviť na stene.

Trekingová obuv pre chlapcov

Detské trekingové topánky často využívajú najnovšie technológie používané v modeloch pre dospelých. Výrobcovia turistickej obuvi venujú rovnakú pozornosť aj použitým materiálom a konštrukcii. Preto trekingové topánky pre chlapcov poskytujú potrebné pohodlie pri zdolávaní prvých chodníkov a ciest. Prioritou modernej detskej obuvi je maximálna priľnavosť, optimálne prispôsobenie sa detskej nohe a pohodlie. Väčšina modelov je ideálna na turistiku aj hranie. V internetovom obchode 8a.sk ponúkame chlapčenské topánky od popredných outdoorových značiek. Detské topánky od spoločností La Sportiva, Columbia alebo The North Face sú zárukou vysokej kvality spracovania a fantastického vzhľadu za každých podmienok. Umožnia vám poskytnúť vašim najmenším pohodlné prostredie počas ich prvých výletov do hôr.

Trekingová obuv pre chlapcov

Predné outdoorové značky majú vo svojich kolekciách popri obuvi pre dospelých aj pokročilé topánky pre chlapcov. Technológie, ktoré používajú, sú založené na riešeniach, ktoré dokonale fungujú pre najšpecializovanejšie modely, takže chlapčenské topánky ponúkajú vynikajúce výkonnostné vlastnosti. Moderné materiály umožnili výrazne znížiť hmotnosť detskej obuvi pri zachovaní vysokej odolnosti zvršku. Chlapčenská obuv preto neobmedzuje deti pri hre a nezaťažuje ich nohy počas výletov. Špeciálne vyvinuté podrážky poskytujú vysokú úroveň priľnavosti na takmer každom povrchu, takže dieťa sa môže bezpečne pohybovať v rôznych podmienkach. Aby sa detská obuv ľahko obúvala, šnúrky sa v dizajnoch pre najmenších používateľov často nahrádzajú pásikmi so suchým zipsom alebo špeciálnymi systémami rýchleho šnurovania. Vďaka nim je obúvanie a vyzúvanie veľmi jednoduché.