top

Deuter Batohy pre deti

Detské turistické batohy Deuter ® sú vyrobené s ohľadom na najmenších. Nosné systémy a konštrukcia v rade batohov pre najmladších turistov až po mládežnícke veľkosti. So zameraním na pohodlie, bezpečnosť a zdravie chrbtice.
View as Grid List

26 Produkty

 1. -30%
  Detský turistický batoh Deuter Fox 40 - marine/lagoon

  Zoznam prianí

 2. -27%
  Detský turistický batoh Deuter Climber - fern/ink

  Zoznam prianí

 3. -27%
  Detský turistický batoh Deuter Climber - corn/ink

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

26 Produkty

Vymazať

Batohy Deuter pre deti a tínedžerov

Detské batohy od známej značky Deuter nie sú len školské modely a určené pre učiace sa batoľatá. V ponuke výrobcu nájdete mnoho rôznych variantov pohodlných batohov pre menších používateľov. Tie, ktoré sú určené na každodenné používanie, majú menšiu kapacitu a menej zložitý dizajn. Tie varianty, ktoré si vaše dieťatko bude rado brať do školy, budú určite robustnejšie a odolnejšie voči poškodeniu, a to aj voči tomu, ktoré môže vzniknúť používaním dieťaťom. Je samozrejmé, že väčšia záťaž predstavuje aj väčšiu hrozbu pre odolnosť celku.

Deuter batohy pre deti do školy aj mimo nej

Každý cestovateľ si pred odchodom berie so sebou vybavenie. To platí aj pre menších svetobežníkov, ktorí môžu mať so sebou v každej situácii aj tie najpotrebnejšie veci. Známa značka pre nich vyvinula mierne upravené modely batohov, ktoré sa výrazne lepšie zmestia na malý chrbát menších používateľov. Vďaka špeciálne vyvinutým nosným systémom sa modely môžu používať nielen v každodenných situáciách. Dajú sa použiť aj na ceste do školy na bezpečnú prepravu kníh a školských potrieb.

Detské batohy Deuter

Keďže sú detské batohy Deuter odolné a nesklamú vás ani pri prenášaní ťažšieho obsahu, vyniknú aj svojím výrazným vizuálom. To je určite to, čomu budete venovať pozornosť ako prvému. Široká ponuka zahŕňa batohy, ktoré sú vhodné pre dievčatá aj chlapcov. Samozrejme, že popri atraktívnom aspekte existuje aj množstvo praktických výhod a mnohé riešenia, ktoré sú navrhnuté na podporu atraktívneho aspektu, majú vplyv aj na pohodlie batohov. Od prvej chvíle, keď vaše dieťatko siahne po batohu Deuter, si ho bude dychtivo vyberať na rôzne výlety. Ak chcete svojmu drobcovi ešte viac pomôcť s organizáciou vecí, ponúknite mu aj batoh turistickú tašku

Nielen mladé cestovateľky, ale aj cestovatelia túžiaci po dobrodružstve budú mať radosť z vlastného modelu.

Pozrite si aj ďalšie ponuky značky Deuter:

Deuter EL pre vysoké Deuter Orbit Deuter Futura Použitie cestovných peňaženiek Deuter Turistické toaletné potreby Deuter