top

Čiapky cyklistické

Cyklistické čiapky sú skvelou voľbou na chladné dni aj letné horúčavy. Cyklistická čiapka priliehajúca na hlavu pod prilbu sa osvedčí pri nižších teplotách, zatiaľ čo ľahká cyklistická čiapka vás v lete ochráni pred páliacim slnkom!
View as Grid List

7 Produkty

na stránku
View as Grid List

7 Produkty

Vymazať

Čapice na bicykel - pre profesionálov aj na každodenné použitie

Ak už trénujete na cestnú cyklistiku alebo každý deň dochádzate do práce na svojich obľúbených dvoch kolesách, cyklistická čiapka bude mimoriadne funkčným doplnkom vášho oblečenia. Dokonale ochráni vašu hlavu pred nepriaznivým počasím. Správne zvolený model zabezpečí tepelnú izoláciu, ochranu pred vetrom alebo účinne chráni hlavu pred ostrým slnkom. Samozrejme, keď si nasadíme čiapku, nemali by sme rezignovať na bezpečnosť, t. j. na prilbu. To je dôvod, prečo sú cyklistické čiapky pod prilbu najčastejšie vyrobené z tenkých materiálov a bez zbytočných doplnkov. Vďaka jednoduchému strihu sa pohodlne nosia pod väčšinou prilieb. Pánska alebo dámska cyklistická čiapka je tiež skvelým štýlovým doplnkom.

Čapica na bicykel na všetky ročné obdobia

V chladnejšej časti roka je mimoriadne dôležitá ochrana hlavy pred rýchlym ochladením. Pri jazde na bicykli sa najrýchlejšie ochladzujú ruky, nohy a hlava. Preto je zimná cyklistická čiapka skvelou voľbou počas najchladnejšieho obdobia. Tieto modely, ktoré dobre sedia na hlave, sa väčšinou dajú nosiť pod prilbou. Je dobré, ak je čiapka dodatočne vybavená netkanou membránou, aby poskytovala ešte lepšiu ochranu pred chladom aj pri rýchlej jazde. Ľahšie úplety sú ideálne na jar a na jeseň. Vďaka ich malým rozmerom sa dajú ľahko zbaliť do zadného vrecka dresu, keď je príliš teplo. Úplne iný prístup sa uplatňuje pri modeloch určených do horúceho počasia. Letná čiapka pod cyklistickú prilbu je zvyčajne vyrobená z veľmi tenkého materiálu, ktorý poskytuje vynikajúcu ventiláciu a veľmi účinne odvádza vlhkosť. Ľahká cyklistická čiapka zabráni stekaniu potu z čela do očí a zároveň vás účinne ochráni pred oslnením slnečnými lúčmi. Je skvelým doplnkom pod cyklistickú prilbu a je obľúbený u mnohých nadšencov cestných bicyklov, štrkovísk alebo jednorýchlostných bicyklov.

Pozrite si čiapky na bicykel od špičkových značiek - internetový obchod 8a.sk!

V našej ponuke sa spoliehame na najlepšie značky, ktoré zaručujú vysokú úroveň výroby produktov. Vďaka tomu každá cyklistická čiapka poskytuje výnimočný výkon a vysokú odolnosť. Snažíme sa zachovať čo najväčšiu rozmanitosť produktov, takže bez ohľadu na to, na akom bicykli jazdíte, nájdete medzi nimi model, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Čiapky pre MTB, cestnú, štrkovú, turistickú a súťažnú cyklistiku ponúkajú maximálny komfort počas chladných aj horúcich dní!