top

Dámske ponožky

Dámske ponožky sú nevyhnutnou súčasťou výbavy na každej trase. Väčšina žien venuje veľkú pozornosť správnemu výberu topánok pre činnosť, ktorú vykonávajú. Rovnaký princíp by mal platiť aj pre trekingové, turistické a športové ponožky.
View as Grid List

388 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Cyklistické ponožky Rocday Trail - black/grey

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Turistické ponožky Maloja Sleme - midnight

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Turistické ponožky Maloja Laban - rosehip

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Ponožky Maloja Raduka - deep sunset

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Ponožky Maloja Raduka - midnight

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Turistické ponožky Maloja Sleme - sundust

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Turistické ponožky Maloja Sleme - raspberry

  Zoznam prianí

 8. Ponožky E9 Odd Plasters

  Zoznam prianí

 9. Ponožky E9 Odd Coffee

  Zoznam prianí

 10. -10%
  MTB ponožky Mons Royale Altas Crew Sock - island

  Zoznam prianí

 11. -10%
  MTB ponožky Mons Royale Altas Crew Sock - splatter

  Zoznam prianí

View as Grid List

388 Produkty

na stránku
Vymazať

Dámske trekingové ponožky - optimálne prispôsobenie

Dámske turistické ponožky sa perfektne hodia k dámskym trekingovým topánkam Nohy aktívnych žien sú vystavené mnohým nebezpečenstvám. Otlaky, bolestivé pľuzgiere, mechanické poranenia, podchladenie alebo prehriatie sú len niektoré z nich. Aby vám nič nebránilo v tom, aby ste sa venovali svojim horským vášňam, poskytnite svojim nohám tú najlepšiu možnú ochranu a pohodlie. Značkové dámske turistické a športové ponožky vám to umožnia! Ich nosenie chráni nohy pred chladom, vlhkosťou a odreninami, ako aj pred nadmerným potením, keď sa z neba valí horúčava a vy nemôžete vymeniť svoje vysoké trekingové topánky za dámske sandále Vďaka tomu si môžeme užívať neobmedzenú voľnosť a pohodlie počas našich obľúbených športov a dlhých túr. Ponožky majú tiež poskytovať vysokú úroveň pohodlia na cestách. Sú v priamom a neustálom kontakte s chodidlom, a preto majú priamy vplyv na pohodlie. Správne vyrobené dámske trekingové ponožky znižujú riziko vzniku otlakov a odrenín, vďaka čomu môžete prejsť desiatky kilometrov.

Dámske turistické ponožky - v obchode 8a.sk

Náš sortiment zahŕňa univerzálne športové ponožky ideálne na intenzívne a časté používanie, ako aj špecializované modely určené pre nadšenkyne konkrétnej fyzickej aktivity. Medzi nimi sú určite extrémne odolné dámske trekingové ponožky, teplé a vysoko strihané lyžiarske ponožky, dokonale odvetrané bežecké ponožky alebo teplé ponožky z merina. Obchod 8a.sk ponúka kompletný výber ponožiek na všetky príležitosti, ktoré sa vyznačujú termoizolačnými vlastnosťami, tvarovaným strihom a prispôsobením sa nohe, módnym a farebným dizajnom.