top

Trailové topánky Merrell

Trailová obuv Merrell sú moderné modely, ktoré sú skvelé na rýchle prekonávanie lesných ciest a horských chodníkov. Sortiment zahŕňa klasickú, dobre odpruženú obuv aj minimalistickú obuv. Vyskúšajte trailovú obuv Merrell a užite si ľahký a pohodlný komfort na bežeckých túrach, tréningoch a súťažiach!
View as Grid List

31 Produkty

 1. -4%
  Pánske bežecké tenisky Merrell Trail Glove 7 - sea

  Zoznam prianí

 2. -33%
  Trailové topánky Merrell MTL Long Sky 2 - viz/jade

  Zoznam prianí

 3. -31%
  Bežecké topánky Merrell Agility Peak 4 - dahlia/tahoe

  Zoznam prianí

 4. -31%
  Dámske bežecké topánky Merrell Vapor Glove 6 - black

  Zoznam prianí

 5. -26%
  Bežecké tenisky pánske Merrell Nova 3 - clay

  Zoznam prianí

 6. -30%
  Trailové topánky Merrell Nova 3 - black/black

  Zoznam prianí

 7. -23%
  Trailové topánky Merrell Fly Strike - clay/melon

  Zoznam prianí

 8. -30%
  Trailové topánky Merrell Fly Strike - black

  Zoznam prianí

 9. -31%
  Bežecké topánky Merrell Agility Peak 4 - lava

  Zoznam prianí

 10. -36%
  Dámske bežecké topánky Merrell Moab Flight - black

  Zoznam prianí

 11. -30%
  Bežecké topánky Merrell Moab Flight - black

  Zoznam prianí

 12. -31%
  Bežecké topánky Merrell Agility Peak 4 - tahoe

  Zoznam prianí

 13. -36%
  Bežecké topánky Merrell Long Sky Sewn - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

31 Produkty

Vymazať

Merrell trailová obuv - široký výber minimalistických modelov

Značka Merrell je jedným z najznámejších výrobcov bežeckej obuvi s nulovým sklonom. Ak chcete vyskúšať minimalistický model bežeckej obuvi, v portfóliu tejto americkej značky ho určite nájdete. Merrell trailová obuv ponúka aj širokú škálu produktov s klasickejším dizajnom. Je len na vás, či siahnete po ultraľahkej prírodnej bežeckej obuvi, alebo po obuvi so značným odpružením. Každú z obuv Merrell však spája maximálny ohľad na životné prostredie. Niektoré materiály použité pri výrobe obuvi totiž pochádzajú z recyklovaných zdrojov. Toto rozhodnutie minimalizuje uhlíkovú stopu výrobného procesu značky! Výber trailovej obuvi Merrell je preto maximálne praktický a ekologický!

Moderný dizajn pre maximálne pohodlie

Trailová obuv Merrell je vytvorená z moderných materiálov, ktoré poskytujú mimoriadne ľahkú konštrukciu. Bežecká obuv je preto odolná a priedušná. Naše nohy si v nich udržia správnu teplotu a riziko prehriatia sa minimalizuje. Navyše značka v mnohých modeloch používa vlákna extrémne odolnej tkaniny Cordura®. Obuv si môžete kúpiť v podobe minimalistických modelov s nulovým dropom, ako aj v podobe klasických bežeckých topánok s poriadnou dávkou tlmiacej peny. Trailová obuv Merrell však musí poskytovať nielen pohodlie a podporu pri behu, ale aj vynikajúcu trakciu. Z tohto dôvodu sú podrážky každého modelu vytvorené v spolupráci so známou spoločnosťou Vibram®. Zmesi gumy umožňujú zachovať trakciu bez ohľadu na podklad. Svoju hodnotu preukážu v klzkom bahne aj na pevnej skale.

Pozrite si trailovú obuv Merrell v ponuke horského obchodu 8a.sk

V našom obchode máme široký výber produktov tejto renomovanej značky. Vďaka mnohým verziám bežeckej obuvi Merrell si v našom obchode vyberie každý. Navyše sa topánky vyrábajú v dámskej aj pánskej verzii! Takže každý, kto má záujem o klasické dizajny aj minimalistické produkty s nulovou kvapkou, si nájde ten správny produkt! Vysoká kvalita spracovania zaručí, že naša obuv dlho vydrží.