top

Košele trekingové dámske

Dámske trekingové tričká vám zaručia skvelý vzhľad pri zdolávaní trás. Umožňujú zvýrazniť vašu ženskú prirodzenosť a zabezpečiť pohodlie pri zdolávaní ďalšieho vrcholu.
View as Grid List

37 Produkty

 1. -20%
  Dámska košeľa Mammut Aada Shirt - dark jade/jade

  Zoznam prianí

 2. -31%
  Dámska košeľa Rip Curl Afterglow Shirt - pink

  Zoznam prianí

 3. -31%
  Dámska košeľa Rip Curl Afterglow Shirt - navy

  Zoznam prianí

 4. -36%
  Dámska košeľa Icebreaker Hike LS Top - go berry

  Zoznam prianí

 5. -25%
  Dámska košeľa Ortovox Lewisham Shirt LS - dark pacific

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

37 Produkty

Vymazať

Dámske trekingové tričká - výhody dizajnu

Košele nie sú vyhradené len na slávnostné príležitosti. Ich dehydrovaná konštrukcia znamená, že ich môžete úspešne používať aj počas túr v horách. Vonkajšie modely sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a zvýšenou odolnosťou. Vďaka tomu budú dobre fungovať, keď budete musieť prekonať prekážku, na ktorú narazíte na trase. Okrem toho často ponúkajú ochranu pred UV žiarením. Jeho blokovaním chránia napríklad pred predčasným starnutím pokožky a popáleninami. Takže si môžete vychutnať pôžitok z bezpečnejšej chôdze počas slnečného dňa. Okrem typických technických vlastností majú trekingové tričká aj osobitý štýl, vďaka ktorému sú obľúbenou voľbou aj na každodenné nosenie. Sú dokonalým doplnkom ku klasickým džínsom, ako aj skvelým kúskom k mnohým iným outfitom.

Dámske trekingové tričká sú správnou voľbou materiálov

Dizajnéri sa pri výrobe tohto typu odevov spoliehajú najmä na syntetické materiály. Modely sú vyrobené napríklad z polyesteru, ktorý sa často používa v outdoorovom oblečení. Je to vďaka dobrej priedušnosti, ktorú poskytuje. To znamená, že polyesterové vlákna aktívne odvádzajú vlhkosť od pokožky počas aktivity. Prenášajú ho do vonkajšej vrstvy materiálu, kde sa môže odparovať, čo vedie k príjemnej klíme vedľa tela. Nepohodlie spojené so zvýšeným potením sa tak znižuje. Pridanie nylonu ďalej zvyšuje odolnosť trička. Často je podporená ripstopovou konštrukciou, vďaka ktorej je celkovo ešte odolnejšia voči náhodnému mechanickému poškodeniu. To predlžuje čas, ktorý môžete využiť pri používaní modelu.

Dámske trekingové tričká sú aj o pohodlí

Nepochybne je dôležité, aby ste chceli nosiť určitý kus oblečenia s radosťou, a aby vám zároveň poskytoval pohodlie. Aj v tomto ohľade sa môžete spoľahnúť na dámske trekingové tričká. Prispieva k tomu ich mierna elasticita, často spôsobená pridaním elastanu. Vďaka tomu tieto turistické modely nielen lepšie sedia na postave, ale ponúkajú aj voľnosť pohybu. Je to spôsobené aj strihom. Správne profilovanie tričiek umožňuje ich prispôsobenie pohybom nositeľa. Takto môžete pohodlne pochodovať s palicami alebo siahnuť do batohu. Keďže tričká často prichádzajú do priameho kontaktu s pokožkou, sú príjemné aj na dotyk. Vďaka tomu neprispievajú k podráždeniu a starajú sa o vaše pohodlie, keď ich prekračujete. Ďalšou dôležitou vlastnosťou je nízka hmotnosť modelov. To uľahčuje ich prepravu.

Trekingové dámske tričká - príjemný dizajn

Záleží aj na vizuálnej stránke nosených modelov. Umožňujú vám vychutnať si skvelý vzhľad aj počas outdoorových aktivít. V obchode nájdete tričká s klasickým dizajnom, ako aj tie, ktorých dizajn bol mierne rozbitý použitými detailmi. Dámske trekingové košele majú často vrecká, ktoré im dodávajú zaujímavý vzhľad. Okrem toho umožňujú pohodlné ukladanie drobných predmetov. Aj usporiadanie gombíkov a goliera pozitívne ovplyvňuje vzhľad celku. Takýto rafinovaný dizajn zaručuje štýlové oblečenie na váš ďalší výlet do hôr. Mnohé modely sa dajú použiť aj na menej aktívne činnosti. Ich ležérne vyhotovenie sa bude dobre hodiť počas rodinných piknikov v prírode alebo prechádzok.

Dámske košele s vyhrnutými rukávmi ideálne na prechodné ročné obdobia

Medzi dámskymi trekingovými košeľami sú určite obľúbené modely, ktoré ponúkajú možnosť pohodlného vyhrnutia rukávov. Vyznačujú sa malým gombíkom na rukáve, do ktorého sa dá namontovať manžeta alebo špeciálny nástavec na rukáv. Toto riešenie je veľmi praktické v premenlivom počasí. Keď sa na slnku oteplí, zmeníte rukáv na krátky rukáv, keď fúka chladný vietor alebo sa ocitnete v tieni, môžete ho ľahko spustiť. Môže sa zdať, že rukáv sa dá vyhrnúť na každom tričku. Určite to tak je, ale len tričká s navrhnutou možnosťou zrolovania zaručujú, že vám rukáv pri rýchlej chôdzi na trase nespadne. Okrem toho pripevnený rukáv skvele sedí a poskytuje skvelý vzhľad, čím úplne mení celý štýl košele. Dámske trekingové košele s vyhrnutými rukávmi sú skvelým doplnkom vášho šatníka, keď sa chystáte na safari, ako aj na každodenné nosenie pri vybavovaní záležitostí v meste. Pozrite si jedinečné dizajny popredných outdoorových značiek a vytvorte si svoj jedinečný vzhľad!"