top

XD DESIGN

XD Design je holandská značka, ktorá ponúka kvalitné cestovné a mestské tašky a batohy. Jedinečné výrobky XD Design spájajú moderný dizajn, ekologické materiály a veľmi vysokú odolnosť.
View as Grid List

17 Produkty

 1. -21%
  Mestský ruksak XD Design Bizz Backpack - black

  Zoznam prianí

 2. -21%
  Mestský ruksak XD Design Bizz Backpack - navy

  Zoznam prianí

 3. -18%
  Mestský ruksak XD Design Bobby Bizz 2.0 - navy

  Zoznam prianí

 4. -21%
  Mestský ruksak XD Design Bobby Sling - black

  Zoznam prianí

 5. -21%
  Mestský ruksak XD Design Bobby Sling - grey

  Zoznam prianí

 6. -18%
  Mestský ruksak XD Design Flex Gym Bag

  Zoznam prianí

 7. -3%
  Obal XD Design Mobile Office
  Obal XD Design Mobile Office
  50,99 € 52,99 €

  Zoznam prianí

 8. -4%
  Cestovný organizér XD Design Tech Pouch

  Zoznam prianí

 9. -4%
  Cestovný organizér XD Design Passport Holder - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

17 Produkty

Vymazať

XD Design znamená vysokú kvalitu

Hoci značka XD Design vznikla len v roku 2016, je už prítomná vo viac ako 53 krajinách sveta. Bola založená v Holandsku a vďaka svojmu jedinečnému prístupu k navrhovaným výrobkom si veľmi rýchlo získala veľkú popularitu. XD Design sa špecializuje na výrobu moderných batohov a tašiek. Každý model spája moderný štýl s vysokou funkčnosťou. Futuristický vzhľad je jedna vec, ale batoh alebo taška musia byť predovšetkým pohodlné na používanie. Mnohé modely sú batohy s ochranou proti krádeži, ktoré sa skvele hodia na cestovanie a účinne chránia obsah pred zlodejmi. Takýmto modelom bol aj prvý výrobok značky XD Design - batoh Bobby. Dnes k nemu pribudol široký sortiment batohov a tašiek pripravených najmä pre aktívnych ľudí, ktorí hľadajú výrobky najvyššej kvality.

Aké sú charakteristické vlastnosti batohov holandského výrobcu?

Ak by sme mali vymenovať 3 základné vlastnosti výrobkov XD Design, boli by to: funkčnosť, odolnosť a ekologickosť. Funkčnosť batohov holandského výrobcu sa prejavuje predovšetkým v dokonalom usporiadaní vreciek a priehradiek. Priestor na dokumenty, dobre chránená priehradka na notebook, rýchly prístup do priehradky na smartfón sú len niektoré z mnohých užitočných vlastností batohov XD Design. Keď si vyberiete výrobky tejto značky, viete, že vaše veci budú dobre chránené, ale zároveň rýchlo dostupné, kedykoľvek ich budete potrebovať. Ďalšou vlastnosťou je odolnosť. Tá je v čase, keď sme zaplavený množstvom nekvalitných výrobkov, mimoriadne dôležitá. Na tomto pozadí sa modely XD Design vyznačujú mimoriadne vysokou odolnosťou. Na ich výrobu sa vyberajú len tie najkvalitnejšie materiály. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči oderu alebo znečisteniu, takže jeden batoh alebo taška nám poslúži na mnoho rokov výletov. Poslednou vlastnosťou výrobkov XD Design je šetrnosť k životnému prostrediu. Kde je to možné, používa sa recyklovaný plast (R-Pet) vyrobený z použitých fliaš, ktoré by inak skončili na skládke. Dodávatelia materiálov musia mať certifikát, ktorý zaručuje pôvod materiálov. Tento prístup šetrí mnoho litrov vody v porovnaní s výrobným procesom tradičných batohov.

Pozrite si batohy XD Design v obchode 8a.sk

V našej ponuke nájdete široký výber batohov a tašiek XD Design. Modely pripravené špeciálne na každodenné používanie a cestovanie poskytnú bezpečné miesto pre všetky veci, ktoré nosíte so sebou. K dispozícii sú aj obaly na notebook alebo vrecká na dokumenty, smartfón a najpotrebnejšie veci. Batohy a tašky XD Design sú obľúbenou voľbou pre príručnú batožinu do lietadla.