top

Topánky trailové Dynafit

Trailová obuv Dynafit ® je vlajkovou loďou tejto talianskej značky. Vďaka vynikajúcemu profilu podrážky a drážkam v dezéne vedie obuv nohu bezpečne a stabilne vo veľmi náročnom horskom teréne.
View as Grid List

53 Produkty

 1. -16%
  Bežecké topánky Dynafit Alpine - army/bluberry

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Trailové topánky Dynafit Ultra 100 GTX - magnet/black out

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Trailové topánky Dynafit Traverse - army/blueberry

  Zoznam prianí

 4. -19%
  Bežecké topánky Dynafit Ultra 50 - frost/fjord

  Zoznam prianí

 5. -32%
  Bežecké topánky Dynafit Sky DNA - orange/black out

  Zoznam prianí

 6. -25%
  Bežecké topánky Dynafit Alpine - magnet/frost

  Zoznam prianí

 7. -33%
  Bežecké topánky Dynafit Alpine DNA - black out/orange

  Zoznam prianí

 8. -25%
  Bežecké tenisky pánske Dynafit Ultra 100 GTX - reef/ibis

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

53 Produkty

Vymazať
Trailová obuv Dynafit

Dynafit trailová obuv - široká ponuka produktov

Ak hľadáte trailovú bežeckú obuv nekompromisnej kvality, trailová obuv Dynafit je ideálnou voľbou. Značka, ktorá je známa výrobou ľahkého a praktického horského vybavenia, sa vo svojich bežeckých produktoch zameriava na vysokú úroveň pohodlia a odolnosti. Široká modelová ponuka zaručuje, že si každý bežec nájde Trailovú obuv Dynafit so špecifikáciou, ktorá mu vyhovuje! Portfólio značky Dynafit zahŕňa modely do skaly, blata, ako aj univerzálny dizajn, ktorý je ideálny na dlhé behy v premenlivom teréne. Keď si vyberiete trailovú obuv Dynafit, siahnete po osvedčených riešeniach, ktoré vám umožnia prekonávať dlhé vzdialenosti. Či už trénujete, alebo súťažíte!"

Vyhradne najlepšia technológia

Trailová obuv Dynafit je vyrobená len z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú, že jej konštrukcia je ľahká, odolná a priedušná. Ak sa nechcete vzdať behu v nepriaznivom počasí, oplatí sa siahnuť po obuvi s membránou GORE-TEX®. To vám poskytne potrebnú vodotesnosť bez toho, aby to príliš ovplyvnilo priedušnosť zvršku topánky! V závislosti od modelu si môžete vybrať aj z dvoch typov viazania. Klasické šnurovacie viazanie a systém elastickej šnúrky a zátky. Tá je ideálna na súťaže! Nielenže vám umožní okamžite prispôsobiť objem topánky našim nohám, ale v prípade, že sa do topánky dostane kameň, v okamihu ju stiahnete, vyčistíte a nasadíte späť. Trailová obuv Dynafit je tiež zárukou dostatočnej priľnavosti! Ako viete, najdôležitejšou vlastnosťou trailovej obuvi akejkoľvek značky je podrážka. Správna voľba zaručuje vysokú úroveň trakcie a bezpečnosti. Trailová obuv Dynafit je vybavená riešeniami na báze gumových zmesí Pomoca a Vibram®. Poskytujú vysokú odolnosť a potrebnú trakciu pri behu.

Trailová obuv Dynafit v ponuke na 8a.sk

Elektronický obchod 8a.sk ponúka dámsku aj pánsku trailovú obuv Dynafit V závislosti od vašich preferencií a terénu, v ktorom beháte, siahnete po modeloch na beh v skalách, v blate alebo na ultrabehy. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, zabezpečíte si maximálnu úroveň pohodlia a priľnavosti pre váš typ terénu. Trailová obuv Dynafit je ideálnou voľbou pre amatérov aj profesionálov. Splnia aj tie najnáročnejšie očakávania!