top

Batohy taktické / survivalové / bushcraft

Taktické batohy sú špecializované modely, pri ktorých sa hlavný dôraz kladie na odolnosť celej konštrukcie. V ponuke nájdete okrem iného priestranné batohy na bushcraft a batohy na prežitie, ktoré vám pomôžu prežiť v extrémnych podmienkach. Pozrite si 20l, 30l, 40l, 50l a ešte väčšie taktické batohy!
View as Grid List

38 Produkty

na stránku
 1. -15%
  Batoh Tasmania Tiger Modular Combat Pack

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Taktický batoh Tasmanian Tiger Field Pack MKII - olive

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Taktický batoh Tasmanian Tiger Range Pack MKII - olive

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Batoh Tasmanian Tiger Tac Modular Pack 30 Vent - black

  Zoznam prianí

 5. -5%
  Taktický batoh Tasmanian Tiger Modular Pack 30 - khaki

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Taktický batoh Source Commander 10L - multicam

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Taktický batoh Source Source Patrol 35L - black

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Taktický batoh Source Source Patrol 35L - multicam

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Taktický batoh Source Double D 45L - black

  Zoznam prianí

 10. -15%
  Taktický batoh Mystery Ranch 2-Day Assault - forest

  Zoznam prianí

 11. -15%
  Taktický batoh Mystery Ranch 2-Day Assault - coyote

  Zoznam prianí

 12. -20%
  Taktický batoh Mystery Ranch 2-Day Assault - black

  Zoznam prianí

View as Grid List

38 Produkty

na stránku
Vymazať

Taktické batohy - maximálna odolnosť a všestrannosť

Batohy na prežitie, bushcraft a taktické batohy obsahujú mnoho modelov navrhnutých s ohľadom na špeciálne úlohy. Moderné vojenské batohy sa vyznačujú veľmi vysokou konštrukčnou pevnosťou a jedinečnou konštrukciou. Bez významu nie je ani farebná schéma, ktorá umožňuje prispôsobiť batoh terénu, v ktorom budeme cestovať. Moderné taktické batohy si najčastejšie vyberajú vojenskí nadšenci alebo fanúšikovia ASG. Základný model s objemom 15l-20l ponúka priestor pre najnutnejšie vybavenie. Väčšie taktické modely35l - 40l sú tiež skvelé na prežitie, pretože vám umožnia ľahko sa pohybovať s vybavením potrebným na prežitie v divokých podmienkach. Odolné batohy bushcraft sú optimálnou voľbou na krátke výlety s prenocovaním v divočine.

Aké sú vlastnosti modelov pre fanúšikov bushcraftu a prežitia?

Taktické batohy sa od turistických modelov líšia viacerými spôsobmi. Po prvé, materiály použité pri ich výrobe sú veľmi pevné. Prioritou je dlhá životnosť zariadenia, a to aj vo veľmi náročných podmienkach. Preto vojenské batohy často používajú hrubé nylonové tkaniny Jednou z mimoriadne obľúbených je Cordura®, ktorá je dobre známa outdoorovým nadšencom a fanúšikom. Jeho odolnosť je takmer legendárna! Vďaka tomu majú batohy na prežitie vyššiu odolnosť voči náhodným odreninám alebo porezaniu. To znamená, že časté kladenie batohu na skaly alebo brodenie sa húštinami v lese na ňom neurobí žiadny dojem.

Druhé, taktické batohy sa vo väčšine prípadov vyznačujú modulárnou konštrukciou To znamená, že takmer v každom prípade možno vybraný batoh rozšíriť o ďalšie prvky, ktoré možno pripevniť na boky, predný panel alebo ramenné popruhy. Veľkým pomocníkom sú tu popruhy systému MOLLE, ktorými sú vybavené mnohé modely. Umožňujú rýchle pripojenie taktického batohu k ďalším vreckám a taškám kompatibilným s týmto riešením. Je ich naozaj veľký výber, takže si taktický batoh môžete ľahko prispôsobiť svojim potrebám.

Tretí batoh pre bushcraft a prežitie sa vyrába v tlmených farbách, ktoré dokonale ladia s taktickým oblečením To vám umožní vytvoriť jednotnú farebnú sadu - oblečenie + vybavenie bez ohľadu na to, kam idete. Sivé taktické batohy sú ideálne do mestského terénu a zelené a hnedé do divočiny. Pre tých, ktorí potrebujú maximálne maskovanie, sú k dispozícii moro batohy. Najvšestrannejšou voľbou však zostáva čierny batoh, ktorý ľahko prispôsobíte akejkoľvek potrebe. Charakteristickým znakom tohto typu batohu sú aj upevňovacie panely na suchý zips na ľahšiu identifikáciu.

Taktické batohy, batohy na prežitie a bushcraft si môžete kúpiť na 8a.sk

Ak hľadáte osvedčené riešenia, v našej ponuke určite nájdete ten správny model. Vojenské taktické batohy ponúkajú vysokú spoľahlivosť počas extrémnych terénnych expedícií aj vojenských aktivít. Batoh Tactical 20l alebo 30l je skvelý aj na každodenné použitie, najmä pre tých, ktorí majú záľubu vo vojenskom štýle. Do väčšieho 40l alebo 50l batohu na bushcraft sa ľahko zmestí vybavenie, ktoré si beriete na nočné výlety do prírody. Ak je vašou prioritou odolnosť vášho vybavenia a maximálna funkčnosť, potom budú dobrou voľbou taktické batohy od špičkových značiek, ako sú Helikon-Tex alebo Tasmanian Tiger Široký výber kapacít a farieb vám umožní ľahko siahnuť po ideálnom modeli pre vás. Moderný dizajn sa nielenže hodí do každého terénu, ale umožní vám aj prenášať všetko potrebné vybavenie v mimoriadnom pohodlí.