top

Turistické nosiče Osprey

Turistické batohy Osprey majú množstvo funkcií, ktoré si od začiatku získajú srdcia detí. Nosiče môžeme využívať podľa vlastného uváženia, pokiaľ počasie dovolí turistiku s našimi najmladšími turistami.
View as Grid List

8 Produkty

na stránku
View as Grid List

8 Produkty

Vymazať

Turistické sedadlá Osprey - záruka najvyššej kvality a bezpečnosti

Značka Osprey je svetoznámy výrobca vysokokvalitných batohov, ktoré si získali priaznivcov každej športovej aktivity. Spoločnosť sa však zameriava nielen na skúsených, ale aj na najmladších používateľov. Turistické batohy Osprey majú pokročilý dizajn, ktorý je mimoriadne funkčný a pohodlný pre rodiča aj dieťa. Modely je možné rozšíriť o ďalšie príslušenstvo (dostupné samostatne), čo vám umožní prispôsobiť nosič Osprey preferenciám vášho dieťaťa. Pokročilý dizajn bude preto vynikajúcou voľbou pre najnáročnejších turistov.

Nekompromisný komfort pre dieťa a rodiča

Turistické nosiče Osprey sú pokročilé konštrukcie navrhnuté tak, aby poskytovali rodičom aj deťom maximálne pohodlie. Pokročilé nosné systémy, ktoré sa nosia priamo z batohov Osprey, sú navrhnuté tak, aby nás chránili pred prehriatím a pocitom nepohodlia. Hrudný a bedrový pás dobre stabilizujú nosič na našich chrbtoch. Materiály, ktoré tlmia nárazy, nám umožňujú vychutnať si každý krok na trase. Nosič Osprey Baby Carrier je tiež praktický. Má množstvo vreciek, ktoré nám umožnia vziať si so sebou všetky potrebné drobnosti. Turistické detské nosiče Osprey sú však v prvom rade o tom, aby naše dieťatko bolo v bezpečí. Preto je autosedačka anatomicky tvarovaná a špeciálne pásy chránia dieťa pred vypadnutím. Detská autosedačka Osprey má aj poťah, ktorý je ideálny na použitie v daždi alebo pri obzvlášť silnom slnku. Vybraný model je možné ďalej rozšíriť pomocou mnohých doplnkov dostupných na trhu.

Vyskúšajte detský nosič Osprey v obchode 8a.sk

V ponuke internetového obchodu 8a.sk nájdete široký sortiment turistických nosičov mnohých uznávaných značiek. Turistické nosiče Osprey sa vyznačujú mimoriadne kvalitným spracovaním a špecializovanými nosnými systémami. Vďaka tomu zabezpečia pohodlie pri nosení nášho dieťaťa. Spokojné bude aj samotné dieťa, pretože dizajnéri urobili všetko pre to, aby si aj ono užilo maximálne pohodlie. Nosiče Osprey budú preto vynikajúcou voľbou pre všetkých aktívnych rodičov, ktorí chcú so svojimi deťmi zdolávať horské chodníky.