top

Rukávy cyklistické

Rukávy na bicykel sú skvelé na prechodné ročné obdobia. Hneď ako sa ochladí, môžete si ich rýchlo obliecť a keď vyjde slnko, môžete si ich dať dole. Cyklistické návleky sú vhodným doplnkom pre cestný, ale aj horský bicykel.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Rukávy na bicykel - praktický doplnok

Celoročne jazdíte na bicykli a v prechodných ročných obdobiach sa neviete rozhodnúť, čo si obliecť? Rukávy na bicykel tento problém v mnohých situáciách vyriešia. Sú najjednoduchším spôsobom, ako ochrániť ruky pred rýchlym prechladnutím. Cyklistické rukávy sa vďaka svojej malej veľkosti dajú ľahko vložiť do jedného zo zadných vreciek cyklistického dresu alebo do batohu. Keď sa trochu ochladí, ich nasadenie trvá doslova okamih. Po rozcvičení je ešte jednoduchšie ich zložiť, a keď sa v tom zdokonalíte, nemusíte ani zastavovať. Cyklistické rukávy výborne fungujú ako doplnok k nepremokavej veste. Takáto súprava si v prechodných ročných obdobiach zachováva vysokú mieru univerzálnosti, pričom váži málo a je veľmi kompaktná.

Kúpte si cyklistické návleky online na 8a.sk

Väčšina cyklistických návlekov je vyrobená z veľmi pružných materiálov. Je to preto, že musia byť maximálne priliehavé, aby sa nezošmykli, a zároveň nesmú vyvíjať nadmerný tlak na ruky. Dodatočnou ochranou proti skĺznutiu rukávov môžu byť silikónové potlače aplikované na vnútornú stranu horného okraja. Syntetické tkaniny použité v rukávoch okamžite odvádzajú vlhkosť, vďaka čomu celok optimálne spolupracuje s technickým oblečením. Cyklistické rukávy sú skvelé na jazdu na koni, ale dajú sa použiť aj na mnohé iné aktivity, ako je treking, beh a iné formy aktívnej turistiky.