top

Hojdacie siete turistické

Turistické hojdacie siete nahradia skladacie kreslo, karimatku alebo skladacie stoličky. Ľahká a ľahko zbaliteľná hojdacia sieť s moskytiérou alebo hojdacia sieť pre dve osoby sa stane najlepšou formou odpočinku pri kempovaní, v horách, v lese alebo na výlete. Pozrite si ľahkú turistickú hojdaciu sieť od špičkovej značky!
View as Grid List

71 Produkty

 1. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Draka - midnight sky

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Duch - midnight sky

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Draka - burgundy ron

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Obal Lesovik Larva - burgundy ron

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Draka - golden brown

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Duch - burgundy ron

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Duch - golden brown

  Zoznam prianí

 8. -14%
  Hojdacia sieť Ticket To The Moon Pro Hammock - orange

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Obal Lesovik Larva - kangaroo brown

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Obal Lesovik Larva - crocodile green

  Zoznam prianí

 11. -22%
  Sieťka proti komárom Grand Trunk Mozzy Lite - black

  Zoznam prianí

 12. -24%
  Hojdacia sieť Grand Trunk Nano Hammock - grey

  Zoznam prianí

 13. -29%
  Hojdacia sieť Tatonka Hammock Single - titan grey

  Zoznam prianí

 14. -31%
  Hojdacia sieť Lesovik Sul - black

  Zoznam prianí

 15. -20%
  Hojdacia sieť ENO DoubleNest Hammock - seafoam/grey

  Zoznam prianí

 16. -30%
  Sieťka proti komárom Robens Trace Hammock Mosquito Net

  Zoznam prianí

 17. -30%
  Hojdacia sieť Robens Trace Hammock

  Zoznam prianí

 18. -10%
  Sieťka proti komárom Lesovik Magla

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

71 Produkty

Vymazať

Turistické hojdacie siete namiesto stanu

Spanie v hojdacej sieti je v krajinách s teplejším podnebím dobre známe. Turistické hojdacie siete čoraz viac oceňujú aj turisti a umožňujú pohodlné prenocovanie v teréne. S vhodne naplánovaným vybavením, doplneným tarpom a moskytiérou, môže turistická hojdacia sieť poskytnúť pohodlnejší spánok ako tradičný matrac v stane. Okrem toho odpadajú všetky problémy s hľadaním hladkej pôdy potrebnej na postavenie stanu. Turistické hojdacie siete sú skvelé aj na letný relax v lese, v parku alebo pri jazere. Môžete sa pohodlne usadiť v hojdacej sieti a čítať si knihu alebo si len tak zdriemnuť, keď si potrebujete oddýchnuť.

Aký druh turistickej hojdacej siete - pre jednu alebo dve osoby?

Aby sa splnili požiadavky všetkých turistov, existujú turistické hojdacie siete v rôznych verziách, ktoré ponúkajú poprední výrobcovia. Pre samostatných turistov boli vyvinuté kompaktné verzie pre jednu osobu. Ultralight hojdacia sieť pre jednu osobu sa vyznačuje minimalistickou hmotnosťou a zmestí sa aj do malého vrecka. Je to ideálna voľba na treking, keď je potrebné niesť všetku batožinu na chrbte. Väčšie hojdacie siete pre dve osoby sú navrhnuté ako pohodlné miesto na odpočinok pre dve osoby. Skvele sa hodia na remene, ale na strávenie noci sú najlepšou voľbou dve samostatné hojdacie siete. Turistická hojdacia sieť pre dve osoby je však vhodná pre jednu osobu, ktorá má rada trochu viac priestoru na spanie. Hammocks s moskytiérou sú tiež veľmi obľúbené. Všetky modely sa dajú úspešne používať na turistických chodníkoch aj ako záhradné hojdacie siete, ktoré zaručujú plnohodnotný oddych po náročnom dni. Najľahšie turistické hojdacie siete v tlmených farbách, ktoré zodpovedajú farbám zeme alebo lesa, sa dobre hodia ako hojdacie siete na prežitie. Modely v pestrých farbách sú častou voľbou horolezcov na prenocovanie počas letných výletov na skaly, alebo na rodinné kempovanie či výlety k jazeru.

Turistická hojdacia sieť s moskytiérou je pokojná noc

Jednou z najnepríjemnejších vecí pri relaxácii v turistickej hojdacej sieti je určite hmyz. Komáre alebo mušky môžu narušiť každý odpočinok, či už ide o popoludňajší spánok v záhrade alebo spánok v lese po celodennej intenzívnej túre. Hiking hammocks sú však na všetky tieto situácie plne pripravené. Každý výrobca hojdacích sietí ponúka prídavné moskytiéry, ktoré po zavesení predstavujú účinnú bariéru proti lietajúcemu hmyzu aj hmyzu padajúcemu zo stromov. Siete proti komárom vyrobené z ľahkých materiálov nám nebudú brániť vo výhľade ani obmedzovať vetranie, ale bezpečne nás ukryjú pred hmyzom. Turistická hojdacia sieť s moskytiérou vám poskytne jedinečné a úplné pohodlie, či už relaxujete v lese, na záhrade alebo v parku.

Ak sa vaša hojdacia sieť bude používať najmä na turistické účely a prakticky zakaždým sa potrebujete chrániť pred hmyzom, skvelým riešením je hojdacia sieť s integrovanou moskytiérou Vďaka tomu bude zavesenie oveľa rýchlejšie a moskytiéra sa dokonale prispôsobí modelu. Takéto turistické hojdacie siete majú aj kompaktné balenie, čo uľahčuje ich prepravu. Ak hojdaciu sieť používate často na rekreačné účely, dobrou voľbou bude zakúpenie dodatočnej moskytiéry. Existujú modely špeciálne prispôsobené pre konkrétne hojdacie siete aj univerzálne modely, ktoré sa hodia pre väčšinu riešení. Keďže moskytiéra je samostatný balík, môžete si ju vziať so sebou len vtedy, keď ju budete potrebovať. Väčšina moskytiér má praktický zips, ktorý umožňuje rýchly prístup do vnútra a zároveň zabezpečuje, že pri zatvorení sa do nej nedostane žiadny hmyz. Turistická hojdacia sieť s moskytiérou je dokonalou kombináciou, ktorá vám zabezpečí maximálne pohodlie bez ohľadu na množstvo komárov a iného hmyzu, ktorý sa chystá narušiť váš odpočinok.

Turistickú hojdaciu sieť a príslušenstvo kúpite online na 8a.sk

V obchode 8a.sk ponúkame turistické hojdacie siete od špičkových značiek. Široký výber farieb ponúkajú Ticket To The Moon hojdacie siete. Veľmi obľúbené sú aj poľské hojdacie siete Lesovik Okrem samotných hojdacích sietí poskytujeme aj všetko potrebné príslušenstvo. Špeciálne navrhnuté úchyty na hojdacie siete vo forme lán alebo popruhov umožňujú veľmi rýchlo a bez zbytočných problémov zavesiť akúkoľvek turistickú hojdaciu sieť. Okamžitá úprava dĺžky lán alebo pások urýchli hľadanie stromov na zavesenie celej veci. Obľúbeným doplnkom sú aj mini hojdacie siete, ktoré sa zavesia pod skutočnú turistickú hojdaciu sieť. Tie vám poskytnú dodatočný priestor na batožinu, aby váš batoh alebo iné vybavenie nemuselo ležať na zemi, kým odpočívate alebo spíte. Ponúkame rôzne modely - hojdaciu sieť s moskytiérou, hojdaciu sieť pre dve osoby alebo ultraľahkú hojdaciu sieť. Oslovia tak cestovateľov, ktorí počítajú každý gram batožiny, ako aj tých, ktorí si užívajú dlhý odpočinok vo vlastnej záhrade alebo na výlete v kempe, kde turistické hojdacie siete dokonale dopĺňajú kempingový nábytok.