top

Tričká cyklistické dámske

Dámske cyklistické dresy ponúkajú skvelé farby a pohodlie na každom výlete. Pozrite si pohodlné cyklistické dresy MTB a Enduro vytvorené špeciálne pre ženy. Sú optimálnou voľbou do hôr a na single track.
View as Grid List

92 Produkty

 1. -31%
  Dámsky cyklodres Schoffel Shirt Vertine - dress blues

  Zoznam prianí

 2. -25%
  Dámske cyklistické tričko Rocday Monty - black/red

  Zoznam prianí

 3. -25%
  Dámske tričko Oakley Factory Pilot Tee - soft orange

  Zoznam prianí

 4. -25%
  Dámske cyklistické tričko Maloja Wallis - midnight

  Zoznam prianí

 5. -25%
  Dámsky cyklistický dres Maloja Madrisa - midnight multi

  Zoznam prianí

 6. -25%
  Cyklodres Maloja Schober 1/2 Breeze - midnight

  Zoznam prianí

 7. -24%
  Tričko Maloja Sulvadi - snow
  Tričko Maloja Sulvadi - snow
  33,99 € 44,99 €

  Zoznam prianí

 8. -25%
  Dámske cyklistické tričko Maloja Vanil 1/2 - fir

  Zoznam prianí

 9. -25%
  Dámske cyklistické tričko Rocday Woody - navy

  Zoznam prianí

 10. -25%
  Dámske cyklistické tričko Rocday Monty - navy

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

92 Produkty

Vymazať

Dámske cyklistické dresy - optimálna voľba pre nadšenkyne MTB a Enduro

Dámske cyklistické dresy pripravené najmä na teplejšie počasie sú vynikajúcou voľbou pre všetky nadšenkyne cyklistiky a nielen pre ne. Vďaka použitiu ľahkých a moderných materiálov sa vyznačujú vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Vďaka vysokej priedušnosti poskytujú optimálnu úroveň ventilácie počas horúcich dní strávených na bicykli. Okrem toho použité tkaniny veľmi rýchlo odvádzajú vlhkosť a vyznačujú sa rýchloschnúcimi vlastnosťami. Vďaka tomu bude každý dámsky cyklistický dres príjemný na dotyk a pohodlný aj pri dlhších stúpaniach. Bez významu nie je ani strih použitý na dresoch, ktorý bol zvolený s ohľadom na ženskú siluetu a pozíciu na bicykli. Vďaka tomu cyklistické oblečenie neobmedzuje v pohybe a poskytuje vysoký stupeň pohodlia aj počas celodenných výletov.

Diverzifikované dámske cyklistické dresy MTB a Enduro

Medzi dámskymi cyklistickými dresmi nájdeme širokú škálu modelov, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších používateliek. Medzi cyklistickými tričkami Enduro prevládajú ležérne strihy, zvyčajne bez vreciek. Sú ideálnou voľbou na zábavné jazdy po jednej trati alebo krátke výlety po horských cestách. To všetko v dokonalej farebnej schéme. Samozrejme, existujú aj cyklistické dresy MTB s trochu tradičnejším strihom, vybavené zipsom a zadnými vreckami, do ktorých sa zmestí drobné vybavenie. Vyznačujú sa lepším prispôsobením siluete a budú skvelé na celodenné cyklistické výlety. Bez ohľadu na to, na akom type bicykla jazdíte alebo aké terénne trasy preferujete, určite nájdete dres, ktorý splní všetky vaše požiadavky.

Značkové cyklistické dresy pre aktívne dámy

V našej ponuke nájdete dámske cyklistické dresy špičkových horských a cyklistických značiek. To zaručuje najvyššiu kvalitu spracovania a trvanlivosť výrobkov. Precízne šitie, moderné tkaniny alebo v neposlednom rade anatomicky prispôsobený strih - to sú vlastnosti, ktoré odlišujú výrobky z najvyššej police. Tieto typy dresov pre ženy na bicykel sú vynikajúce v letných horúčavách a ponúkajú vysokú úroveň pohodlia bez ohľadu na to, či uprednostňujete rozmanité trasy MTB alebo tie s prevahou zjazdov na bicykli Enduro.