top

Prilby cyklistické POC

Cyklistické prilby POC sú moderné modely, ktoré ponúkajú mimoriadne vysokú úroveň ochrany, dokonalý štýl a skvelé vetranie. Bez ohľadu na to, na akom bicykli jazdíte, medzi mnohými modelmi POC určite nájdete tú správnu cyklistickú prilbu.
View as Grid List

10 Produkty

na stránku
View as Grid List

10 Produkty

Vymazať

Cyklistické prilby POC - maximálna kvalita vyhotovenia

POC je výrobca, ktorý sa už dlhé roky spája s najkvalitnejšie vyrobenými produktmi pre všetkých fanúšikov a fanatikov cyklistiky. Do portfólia spoločnosti patrí oblečenie, obuv a cyklistické doplnky, ako napríklad Očká POC Značka je však najznámejšia vďaka prilbám, ktoré vyrába. Cyklistické prilby POC sú symbolom vynikajúcej kvality vyhotovenia v kombinácii s modernými riešeniami. Preto prilby poskytujú nielen maximálne pohodlie, ale aj výnimočne vysokú úroveň bezpečnosti. Mnohé z modelov sú vybavené systémom RECCO®, ktorý je dobre známy fanúšikom vonkajšieho prostredia. To v prípade nášho pádu umožní záchranným službám vykonať účinnú záchrannú operáciu.

Moderný dizajn je kľúčom k našej bezpečnosti

Cyklistické prilby POC sú modely, ktoré sú vyrobené výlučne z najkvalitnejších materiálov. Vďaka tomu je ich konštrukcia mimoriadne ľahká a dokonale absorbuje sily vznikajúce pri páde. To zvyšuje úroveň našej bezpečnosti. Prilby sú vybavené množstvom vetracích otvorov, ktoré zabezpečujú pohodlnú cirkuláciu vzduchu. Mnohé modely majú špeciálne otvory na bezpečné uchytenie slnečných okuliarov. Keď už hovoríme o okuliaroch, prilby zabezpečujú dokonalú integráciu so všetkými modelmi značky (vrátane okuliarov), čím účinne eliminujú riziko zahmlievania šošoviek. Cyklistické prilby POC sa vyrábajú v širokej škále veľkostí, aby sme ich mohli úspešne prispôsobiť obvodu našej hlavy. Nastavenie sa vykonáva pomocou pohodlného otočného voliča. Každý model je prepracovaný do najmenšieho detailu, čo zaručuje maximálne pohodlie a bezpečnosť.

Kúpte si cyklistickú prilbu POC v internetovom obchode 8a.sk

V našom internetovom obchode 8a.sk nájdete širokú ponuku produktov tejto renomovanej značky vrátane cyklistických prilieb POC. Od cestných modelov s aerodynamickým tvarom až po produkty zabudované do zátylku pre fanúšikov MTB a enduro jazdy. Každý model je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a zaručuje maximálnu bezpečnosť a výnimočné pohodlie. Široký výber vzorov a farieb umožní ženám aj mužom vybrať si dokonalý model pre seba.