top

Topánky trailové The North Face

The North Face ® trailová obuv je obuv určená na krosový a horský beh, ktorá sa hodí aj na treking. Ľahká a odolná obuv určená na rýchle a technické trate.
View as Grid List

85 Produkty

Page
na stránku
View as Grid List

85 Produkty

Vymazať

Trailová obuv The North Face - kvalita a odbornosť

Americký výrobca The North Face je jedným z najväčších a najznámejších výrobcov trailovej obuvi na svete. Dlhoročné skúsenosti s výrobou obuvi sú nepochybne jedným z kľúčových prvkov úspechu značky. Vďaka širokému portfóliu topánok prepracovaných do najmenších detailov si každý nájde niečo pre seba. Bez ohľadu na to, v akom teréne bežíte, Trailová obuv The North Face bude fungovať perfektne. Vďaka kvalitnému spracovaniu v kombinácii s odolnými materiálmi sa vaša nová obuv stane neodmysliteľnou súčasťou vášho bežeckého šatníka na mnoho nasledujúcich sezón. Keď si vyberiete trailovú bežeckú obuv The North Face, siahnete po pohodlnej, trakčnej a skvele vyzerajúcej obuvi!

Moderný dizajn a vlastné riešenia

Trailová obuv North Face má konštrukciu navrhnutú tak, aby vám poskytla maximálne pohodlie a bezpečnosť. Dobre odvetraný zvršok udržiava nohy bez potu a optimálnu mikroklímu. Ak chcete ochranu pred vodou a nechcete sa vzdať behu v daždi, vyberte si modely s membránou FUTURELIGHT™. Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii nielen chráni pred premoknutím, ale umožňuje aj doteraz nevídanú priedušnosť. Kľúčovým prvkom obuvi je podrážka. Trailová obuv The North Face vám poskytne primeranú trakciu na pevnej skale aj v zmiešanom teréne. To všetko vďaka priľnavej mäkkej gumovej zmesi a dobre tvarovaným behúňom! Za osobitnú zmienku stojí aj technológia VECTIV™. Tento je navrhnutý tak, aby pomáhal pri odvaľovaní chodidla a maximalizoval návrat energie počas kopu.

Trailová obuv The North Face v ponuke obchodu 8a.sk

V internetovom obchode 8a.sk nájdete pánsku aj dámsku trailovú obuv The North Face V závislosti od vašich preferencií a terénu, v ktorom beháte, siahnete po modeloch do kamenistého terénu a po modeloch s univerzálnou konštrukciou, ktoré vám umožnia behať na dlhé vzdialenosti. Nech už si vyberiete ktorúkoľvek z nich, môžete si byť istí, že trailová obuv The North Face bude vďaka svojej vysokej kvalite a nekompromisnému modernému dizajnu dokonalým partnerom pre váš ďalší beh.