top

Prilby Black Diamond

Horolezecké prilby Black Diamond znamenajú maximálnu bezpečnosť v horách. Moderné modely kombinujú nízku hmotnosť a vynikajúce vetranie. V ponuke sú pánske a dámske prilby BD na skaly a hory.
View as Grid List

19 Produkty

 1. -15%
  Lezecká prilba Black Diamond Vapor Helmet - white

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Lezecká prilba Black Diamond Vapor Helmet - ocatne

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Lezecká prilba Black Diamond Vapor Helmet - black

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Lezecká prilba Black Diamond Capitan MIPS - black/white

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Lezecká prilba Black Diamond Half Dome - caspian

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

19 Produkty

Vymazať

Lezecké prilby Black Diamond - základná výbava

Značka Black Diamond je skutočným špecialistom na horské vybavenie. Jej sortiment zahŕňa všetky položky potrebné na lezenie. V tejto ponuke nemôžu chýbať prilby Black Diamond. Prilba je jednou z najdôležitejších súčastí vybavenia pri lezení v skalách alebo horách. Prioritou pri zaistení bezpečnosti je ochrana hlavy pred padajúcimi kameňmi alebo ľadom. Modely značky BD sú vyladené konštrukcie, ktoré sa vyrábajú už mnoho rokov a ponúkajú nielen maximálnu úroveň bezpečnosti, ale sú aj veľmi pohodlné na nosenie. Tvar škrupiny, vetracie otvory, systém nastavenia obvodu hlavy, upevnenie čelovky - všetky tieto prvky a spôsob ich výroby sa premietajú do pohodlného používania. Prilby Black Diamond sa vyrábajú v pánskej aj dámskej verzii, čo zaručuje optimálne prispôsobenie pre milovníkov lezenia ženského aj mužského pohlavia.

Akými vlastnosťami sa vyznačujú lezecké prilby Black Diamond?

Prilby BD sú pokročilé konštrukcie s dôrazom na detail. Vo väčšine modelov je konštrukcia založená na kombinácii penového EPS a polykarbonátovej škrupiny. Táto konštrukcia je ideálna na štiepanie kameňov. Vnútorná vrstva má skvelé vlastnosti tlmiace náraz a absorbuje časť energie. Vonkajšia vrstva je pomerne tvrdá, poskytuje skvelý vzhľad a chráni prilbu pred ľahkým poškodením počas prepravy. Celá vec je tiež veľmi ľahká. Lezecké prilby Black Diamond dokonale priliehajú k hlave. Čiastočne je to spôsobené tým, že sa vyrábajú v dvoch verziách - dámskej a pánskej. Čiastočne je to spôsobené aj systémom úpravy. Umožňuje, aby sa prilba optimálne prispôsobila obvodu hlavy, takže celá zostáva stabilná aj na najťažších úsekoch. Všetky modely prilieb BD sú veľmi dobre vetrané. Je to vďaka veľkému počtu otvorov v plášti, ktoré umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu. Všetky prilby Black Diamond sú vybavené praktickými držiakmi na čelovku. Vďaka tomu budete bezpečne na stene aj po zotmení.

Black Diamond - lezecké prilby, ktoré si môžete kúpiť online na 8a.sk

Ponúkame kompletný výber lezeckých prilieb Black Diamond. Patrí medzi ne ikonický model BD Half Dome - v pánskej aj dámskej verzii. Z kolekcie určite vyčnieva aj model Black Diamond Vapor, ktorý sa vyznačuje neuveriteľne nízkou hmotnosťou. Je to ideálna voľba, keď chcete maximálne odľahčiť svoje vybavenie. Všetky prilby Black Diamond sú tvarované pre maximálne pohodlie počas používania. Optimálne tvarovaný predný okraj poskytuje široké zorné pole a umožňuje pohodlný pohľad nahor.