top

Stany pre 3 osoby

Stany pre 3 osoby sa hodia na výpravy v menšej skupine. Ich veľkou výhodou je nízka hmotnosť a malé rozmery, vďaka ktorým sa ľahko zmestia do batohu. Ponúkame špecializované stany pre 3 osoby do hôr, na trekking a väčšie modely na kempovanie. Kúpte si turistický stan pre 3 osoby s predsieňou a vysoko vodeodolnou plachtou tu!
View as Grid List

23 Produkty

 1. -7%
  Stan pre 3 osoby Terra Nova Blizzard - deep green

  Zoznam prianí

 2. -8%
  Trekingový stan Samaya Samaya 2.5 - blue
  Trekingový stan Samaya Samaya 2.5 - blue
  1 214,99 € 1 319,99 €

  Zoznam prianí

 3. -7%
  Stan pre 3 osoby Samaya Radical 3 - white
  Stan pre 3 osoby Samaya Radical 3 - white
  1 749,99 € 1 899,99 €

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Stan pre 3 osoby Nemo Dragonfly OSMO 3P

  Zoznam prianí

 5. -30%
  Stan pre 3 osoby Easy Camp Flameball 300

  Zoznam prianí

 6. -30%
  Stan pre 3 osoby Robens Challenger 3XE - green

  Zoznam prianí

 7. -30%
  Stan pre 3 osoby Robens Pioneer 3EX - blue

  Zoznam prianí

 8. -30%
  Stan pre 3 osoby Robens Boulder 3 - blue

  Zoznam prianí

 9. -37%
  Stan pre 3 osoby Hannah Sett 3 - mandarin red II

  Zoznam prianí

 10. -30%
  Stan pre 3 osoby Outwell Earth 3
  Stan pre 3 osoby Outwell Earth 3
  157,99 € 227,99 €

  Zoznam prianí

 11. -30%
  Stan pre 3 osoby Outwell Cloud 3
  Stan pre 3 osoby Outwell Cloud 3
  157,99 € 227,99 €

  Zoznam prianí

 12. -30%
  Stan pre 3 osoby Robens Nordic Lynx 3

  Zoznam prianí

 13. -30%
  Stan pre 3 osoby Robens Chaser 3XE
  Stan pre 3 osoby Robens Chaser 3XE
  467,99 € 674,99 €

  Zoznam prianí

 14. -10%
  Stan pre 3 osoby Nemo Dagger OSMO 3P - green

  Zoznam prianí

 15. -27%
  Stan pre 3 osoby Terra Nova Coshee 3 V2 - green

  Zoznam prianí

 16. -30%
  Stan pre 3 osoby Easy Camp Quasar 300 - rustic green

  Zoznam prianí

 17. -25%
  Stan pre 3 osoby Easy Camp Energy 300

  Zoznam prianí

 18. -31%
  Stan pre 3 osoby Easy Camp Meteor 300

  Zoznam prianí

 19. -28%
  Stan pre 3 osoby Robens Voyager Versa 3

  Zoznam prianí

 20. -30%
  Stan pre 3 osoby Robens Voyager 3 EX

  Zoznam prianí

 21. -30%
  Turistický stan Robens Lodge 3
  Turistický stan Robens Lodge 3
  337,99 € 488,99 €

  Zoznam prianí

 22. -30%
  Turistický stan Robens Stony Brook 3

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

23 Produkty

Vymazať

Trojmiestny stan do hôr, na bicykel aj na kempovanie

Aj keď sa stany pre tri osoby zdajú byť na prvý pohľad veľmi podobné. Rozdiely v konštrukcii a použitých materiáloch sú značné. Internetový obchod 8a.sk ponúka najmodernejšie trojmiestne expedičné stany do najvyšších hôr sveta, ako aj turistické modely a najjednoduchšie konštrukcie na kempovanie. Najľahšie trojmiestne stany s plachtou. Majú extrémne ľahké rámy a sú určené na trekingové a cyklistické expedície. Vďaka ich nízkej hmotnosti a obmedzenému počtu prenosných puzdier sú ideálne na uloženie do súpravy ľahkého vybavenia v turistickom batohu alebo cyklistickej brašni.

Ľahký stan pre 3 osoby s predsieňou je zároveň vybavený všetkým potrebným pre jeho pohodlné používanie počas viacdňových výprav. Na druhej strane, kempingové stany kladú dôraz na vyšší komfort. Poskytujú tak viac priestoru vo svojom interiéri. Mierne priestrannejšie predsiene ponúkajú ďalší priestor a okná, ktoré sa v nich často nachádzajú, umožňujú denné svetlo a dodatočné vetranie. Na dlhšie pobyty na jednom mieste sa najlepšie hodí stan pre tri osoby s predsieňou, ktorý poskytne trochu viac využiteľného priestoru. Najodolnejšie stany v našej ponuke sú expedičné trojmiestne stany, ktoré sú určené na celoročné používanie a celoročné zdolávanie vysokohorských výziev.

Ako vodotesné sú stany pre 3 osoby?

Tropický stan s vodotesnosťou 5000-6000 mm H2O bude dobre fungovať aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Táto úroveň nepremokavosti sa najčastejšie vyskytuje v nepremokavých expedičných a trekingových stanoch, ktoré musia dobre fungovať v silných lejakoch. Je to optimálna voľba na cesty do oblastí, kde môžeme očakávať časté búrky. Čo sa týka klasických modelov na turistiku a kempovanie, najbežnejší je trojmiestny stan s tropikom s vodotesnosťou 3000 mm H2O. Táto hodnota bude dobre fungovať vo väčšine podmienok, ktoré sa vyskytnú počas letných výletov.

Stojí za to vedieť, že len málo ľahkých tropických stanov má odolnosť voči vode nižšiu ako 2000 mm H2O. Dôvodom je najčastejšie snaha čo najviac znížiť hmotnosť, a preto sa používajú veľmi tenké materiály. Takéto trojmiestne stany ochránia aj pred dažďom, ale sú určené skôr na výlety za priaznivejšieho počasia. Určite by nemali byť prvou voľbou, ak sa počas väčšiny cesty očakáva dážď.

Trojmiestny stan s predsieňou - je to dobrý nápad pre 2 osoby?

Vodotesné stany pre tri osoby sú veľmi univerzálne konštrukcie. Vďaka tomu, že väčšina modelov má veľmi nízku hmotnosť a veľkosť. Často sa volia namiesto modelov pre dve osoby. V tomto prípade získate vo vnútri stanu ďalší priestor. Môžete ho použiť napríklad na rozloženie batožiny alebo hrubších samolepiacich rohoží Trojmiestne stany s predsieňou sú dobrou voľbou pre ľudí, ktorí cestujú vo dvojici. Táto voľba vám umožní pohodlnejší spánok vďaka väčšiemu priestoru, ktorý stan pre tri osoby ponúka. To všetko pri veľmi kompaktnej veľkosti stanu, ktorý sa ľahko prenáša.

Vysoká spoľahlivosť trojmiestnych stanov

V sortimente 8a.sk ponúkame len kvalitné turistické stany pre 3 osoby na akúkoľvek aktivitu. Tieto stany sa pohybujú od základných, úsporných trojmiestnych stanov na kempovanie až po nepremokavé expedičné alebo horské stany vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Výberom jedného z nich máte istotu, že odolá náhlym zmenám počasia. Silný dážď alebo intenzívne slnečné žiarenie už nebudú tak nepríjemné. Okrem toho sa značkové stany pre 3 osoby s plachtou dajú postaviť za pár okamihov. Vďaka tomu je ich viacnásobné rozkladanie a prenášanie bezproblémové. Trojmiestny stan s predsieňou je dokonalým miestom na spanie, ktoré postavíte za okamih, či už kempujete v kempe, alebo len tak mimo trasy.