top

Kompresní návleky

Kompresní návleky pre bežcov sú skvelé na súťaže aj tréning. Poskytujú dodatočnú stimuláciu pre pracujúce svaly. V ponuke nájdete kompresné nohy a bandáže na lýtka a stehná od špičkových značiek.
View as Grid List

6 Produkty

 1. -27%
  Návleky na nohy Compressport R2 3.0 - persian red/blazing orange
  Návleky na nohy Compressport R2 3.0 - persian red/blazing orange
  vrátane DPH 28,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 26,49 € (+10%)
  Cena odporúčaná výrobcom 39,99 € (-27%)

  Zoznam prianí

 2. -35%
  Kompresné návleky na nohy Compressport R2v2 - blue
  Kompresné návleky na nohy Compressport R2v2 - blue
  vrátane DPH 21,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 22,49 € (-2%)
  Cena odporúčaná výrobcom 33,99 € (-35%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

6 Produkty

Vymazať

Komprimačné nohavice pre bežcov a iných športovcov

Komprimačné oblečenie získava čoraz väčšiu popularitu medzi športovcami. Pôsobí stimulujúco na svaly, urýchľuje ich regeneráciu po tréningu a má stimulačný účinok na organizmus. Svojimi vlastnosťami čoraz častejšie využívajú nielen profesionálni športovci, ale aj rekreační športovci. Komprimačné nohavice sú obzvlášť populárne medzi bežcami. Môžu sa používať nielen na pretekoch, ale aj počas tréningov. Kompresné manžety na členky môžu byť skvelým doplnkom k nízkym bežeckým ponožkám a krátkym nohavičkám - zabezpečujú nielen vlastnosti kompresie, ale aj termoreguláciu. Moderné materiály a bezšvové technológie používané v komprimačných nohaviciach pre bežcov zaručujú maximálny pohodlný pocit pri nosení.

Komprimačné nohavice a manžety na členky pre bežcov a nielen to zakúpite v obchode 8a.sk

V našej ponuke ponúkame široký výber komprimačných nohavíc a manžiet, ktoré zabezpečia, že vaše tréningy budú ešte efektívnejšie. Modely špičkových značiek vyrábajúcich komprimačné oblečenie vám umožnia vybrať vhodný stupeň kompresie podľa vašich potrieb. Skontrolujte najlepšie komprimačné nohavice, ktoré sa osvedčia nielen pri behaní po asfalte, ale aj pri behoch v horách.