top

Maloja

Maloja je oblečenie pre outdoorových nadšencov, ktorí hľadajú radosť z objavovania nových miest. Nájdete tu turistické, cyklistické a lyžiarske oblečenie pre všetky ročné obdobia. Pozrite si jedinečné oblečenie značky Maloja!
View as Grid List

330 Produkty

 1. -30%
  Lezecké nohavice Maloja Sedrun - fir multi

  Zoznam prianí

 2. -28%
  Turistické kraťasy Maloja Hallenstein - amber

  Zoznam prianí

 3. -25%
  Dámske kraťasy na bicykel Maloja Anemona - deep sunset

  Zoznam prianí

 4. -25%
  Hybridná bunda Maloja Fichte - deep sunset

  Zoznam prianí

 5. -27%
  Bavlnené tričko Maloja Lagazuoi - moonless

  Zoznam prianí

 6. -27%
  Bavlnené tričko Maloja Lagazuoi - grey melange

  Zoznam prianí

 7. -20%
  Dámska vesta Maloja Alfra Vest - rosehip

  Zoznam prianí

 8. -25%
  Dámska vesta Maloja Seis Vest - blossom

  Zoznam prianí

 9. -31%
  Lezecké nohavice dámske Maloja Mankei - midnight

  Zoznam prianí

 10. -20%
  Dámske nohavice Maloja Rouvna - moonless

  Zoznam prianí

 11. -30%
  Lezecké nohavice dámske Maloja Laverne - oak multi

  Zoznam prianí

 12. -20%
  Nohavice Maloja Goldthaler - midnight

  Zoznam prianí

 13. -30%
  Lezecké kraťasy Maloja Zyprian - deep sunset

  Zoznam prianí

 14. -25%
  Cyklistické šortky Maloja Fuorn - midnight

  Zoznam prianí

 15. -25%
  Dámske cyklistické šortky Maloja Fingerkraut - rosehip

  Zoznam prianí

 16. -26%
  Turistické nohavice Maloja Christallo - midnight

  Zoznam prianí

 17. -26%
  Cyklo šortky Maloja Telvet bib - moonless

  Zoznam prianí

 18. -25%
  MTB šortky Maloja Pin - amber

  Zoznam prianí

 19. -24%
  Dámske kraťasy na bicykel Maloja Minor 1/2 - midnight

  Zoznam prianí

 20. -25%
  Cyklo šortky Maloja Telvet - moonless

  Zoznam prianí

 21. -26%
  Cyklo šortky Maloja Telvet bib - midnight

  Zoznam prianí

 22. -25%
  MTB šortky Maloja Pin - moonless

  Zoznam prianí

 23. -25%
  Cyklistické šortky Maloja Bardin - midnight

  Zoznam prianí

 24. -25%
  Cyklistické šortky Maloja Fuorn - fir

  Zoznam prianí

 25. -25%
  Cyklistické rukavice Maloja Muntanitz - moonless

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

330 Produkty

Vymazať

Feel Maloja - pohodlné oblečenie pre aktívnych

Jedná sa o pomerne mladú značku, ktorá sa zrodila z vášne pre hory a outdoorový životný štýl. Ľudia, ktorí ho vytvárajú, ponúkajú svojim zákazníkom nielen výrobky Maloja, t. j. kvalitné oblečenie na rôzne outdoorové aktivity, ale predovšetkým životný štýl. Je to spôsob, ako sa odpútať od každodennej reality a čerpať silu z každého stretnutia s prírodou. Či už ste na túre, lyžovačke alebo na bicykli v horách, oblečenie Maloja vám vždy zabezpečí vysokú úroveň pohodlia v rôznych poveternostných podmienkach. Moderné bundy, mikiny, tričká a nohavice sú určené pre tých, ktorí hľadajú oblečenie najvyššej kvality vytvorené vášnivými ľuďmi.

Odkiaľ pochádza názov značky, ktorá bola založená v roku 2004? Jeho príbeh sa začal pred tromi rokmi počas pobytu vo švajčiarskych Alpách v dedinke St. Po výdatnom snežení sa skupina priateľov rozhodla vyhľadať nedotknuté miesto na lyžovanie. S pomocou prišla spomienka na dedinku Maloja a jej malebné svahy, ktoré sme kedysi videli na internete. Ukázalo sa, že je to len tucet kilometrov od preplneného letoviska. Toto miesto sa ukázalo byť skutočne čarovné. Nedotknuté svahy alebo lyžiarsky vlek otvorený špeciálne pre skupinu priateľov na nich urobili taký dojem, že názov strediska sa na dlhý čas stal synonymom pre dokonalý deň a úžasný zážitok. Je jednoducho symbolom všetkého dobrého a krásneho v horách a v prírode. Keď bola v roku 2004 založená spoločnosť na navrhovanie a výrobu odevov, nemohla sa volať inak ako Maloja. Je to spomienka na dokonalý deň strávený uprostred nedotknutej prírody.

Outdoorové a športové oblečenie značky Maloja

Táto značka ponúka komplexný sortiment oblečenia pre všetkých, ktorí sa venujú outdoorovým aktivitám v lete aj v zime. Medzi ponúkanými modelmi je niekoľko hlavných činností, na ktoré je určený. Najväčší výber predstavuje outdoorové oblečenie na turistiku a treking. Ide o bundy, mikiny, tričká a nohavice Maloja, ktoré sú ideálne na krátke túry aj dlhé výpravy. Mnohé z týchto modelov, ktoré sú cenené pre svoj komfort, sa vyberajú aj na každodenné používanie v meste.

Dôležitou súčasťou kolekcie je cyklistické oblečenie. Cyklistické dresy a šortky sú vyrobené z elastických materiálov, dokonale sa prispôsobujú postave a zároveň zaručujú úplnú voľnosť pohybu. Medzi dostupnými modelmi sú aj doplnky ako cyklistické rukavice, rukávy alebo nohavice, vďaka ktorým budeme pripravení na každé počasie. Medzi výrobkami Maloja samozrejme nemôžu chýbať modely pre milovníkov lyžovania. Ľahké lyžiarske oblečenie, dobre izolované modely na freeride alebo technické modely na skialpinizmus sú zárukou, že si tu nájde kompletné oblečenie každý, kto má rád výzvy zimnej lyžovačky.

Vysokokvalitné a ekologické materiály sú nevyhnutné

Textilný priemysel je jedným z najväčších na svete, a preto má veľký vplyv na životné prostredie. Preto sa všetky veľké outdoorové značky snažia minimalizovať svoj negatívny vplyv na prírodu. Nie je to inak ani v prípade značky Maloja, ktorá aktívne pracuje na znižovaní spotreby prírodných zdrojov a hľadá ekologickejšie metódy výroby outdoorového oblečenia. Základom je použitie vhodných tkanín vyrobených spôsobom šetrnejším k životnému prostrediu. Veľká časť kolekcie každodenného oblečenia inšpirovaného outdoorovými podmienkami je vyrobená z organickej bavlny, ktorá je príjemná na dotyk. Pri výrobe jej vlákien sa používa menej vody a chemikálií ako pri výrobe bežnej priemyselnej bavlny.

Merino vlna má tiež dôležité postavenie medzi materiálmi používanými značkou Maloja. Je to prírodný materiál, ktorý poskytuje jedinečný tepelný komfort a je ideálny na aktivity v chladnejšej časti roka. Bundy s recyklovaným páperím sú tiež určené na chladné zimné mesiace. Správne vyčistené a vybrané kvalitné páperie je ideálne na zimné športy a horské oblečenie. Medzi membránami značka vsádza na osvedčené špičkové riešenia. Vodoodpudivé oblečenie GORE-TEX® zaručuje úplnú ochranu pred vodou, snehom a vetrom. Zároveň sú bundy do dažďa a nohavice alebo lyžiarske nohavice, ktoré ho využívajú, veľmi odolné, takže ich možno používať podľa účelu ešte dlhšie.

Kde sa vyrábajú produkty Maloja

Značka prikladá veľký význam tomu, kde a ako sa oblečenie vyrába. Výrobca si zakladá na dlhodobej a úzkej spolupráci s malými a strednými podnikmi, ktoré sú schopné splniť vysoké požiadavky na kvalitu a zabezpečiť primerané pracovné normy pre svojich zamestnancov. Dôležité je, že väčšina výrobkov značky (približne 70 %) sa stále vyrába v Európe, v krajinách ako Portugalsko, Taliansko, Bulharsko, Litva a Nemecko. Zvyšok sortimentu sa vyrába v Ázii vrátane Južnej Kórey, Japonska, Vietnamu a Číny. Správny výber spolupracovníkov vedie k najvyššej kvalite spracovania a umožňuje nám dodávať na trh výrobky, ktoré spĺňajú potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.