top

Rukavice na skialpinistizmus

Rukavice pre parašutistov boli vyvinuté s ohľadom na potreby nadšencov parašutizmu. Na jednej strane sa môžete spoľahnúť na izoláciu od chladu a na druhej strane si môžete užívať dobrú priedušnosť.
View as Grid List

96 Produkty

 1. -14%
  Lyžiarske rukavice Black Diamond Guide - natural

  Zoznam prianí

 2. -18%
  Rukavice softshell Mammut Astro Glove - black

  Zoznam prianí

 3. -14%
  Rukavice Salewa Ortlex PTX/TWR - black out

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Palčiaky Black Diamond Progression Mitts - natural/walnuts

  Zoznam prianí

 5. -16%
  Palčiaky Black Diamond Absolute Mitts - black

  Zoznam prianí

 6. -16%
  Palčiaky Black Diamond Spark Mitts - henna/ink blue

  Zoznam prianí

 7. -11%
  Nepremokavé rukavice Ortovox Alpine Pro Glove - sly fox

  Zoznam prianí

 8. -17%
  Rukavice Dynafit DNA 2 Gloves - black grey

  Zoznam prianí

 9. -29%
  Skialpinistické rukavice Kombi Outdoor-Zy Glove

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

96 Produkty

Vymazať

Rukavice na zoskok padákom - izolácia a priedušnosť

Postihli vaše ruky mimoriadne silné mrazy? Ak chcete zabezpečiť, aby vám podchladenie nepokazilo zoskok padákom, vyberte si rukavice, ktoré poskytujú optimálny tepelný komfort. Modely, ktoré nájdete v ponuke obchodu 8a.sk, využívajú pokročilé technologické riešenia. Vďaka tomu sú bariérou voči nízkym teplotám a chránia pred nimi ruky citlivé na chlad. Výrobcovia používajú ako izoláciu rôzne materiály. Mnohé modely sú založené na *PrimaLoft®* izolácii. Tieto ľahké izolačné vlákna majú milióny vzduchových kanálikov a tvoria jemnú sieť. Poskytujú vynikajúcu ochranu pred chladom a zachovávajú si niektoré svoje vlastnosti aj po kontakte s vlhkosťou. Akýkoľvek izolačný materiál sa použije, musí byť zároveň priedušný. Počas lyžovačky jednotlivé vrstvy materiálu odvádzajú vlhkosť, ktorá sa vytvorila v oblasti kože, takže klíma v oblasti rúk zostáva dlho príjemne suchá.

Rukavice na korčuľovanie sú aj o pohodlí

Modely používajú podšívku príjemnú na dotyk, ktorá zaručuje, že nedráždia pokožku rúk. To zvyšuje úroveň pohodlia pri používaní rukavíc. Rukavice ako celok sú pohodlné aj vďaka svojej pružnosti a strihu, ktorý sa dobre prispôsobí ruke. Stabilný strih rukavíc podporuje aj pásik alebo iná forma nastavenia na manžete. Tým sa zabráni skĺznutiu celého zariadenia počas priblíženia alebo klesania. Konštruktéri venovali pozornosť správnej konštrukcii úchopovej časti. Je priľnavejší, čo sa prejavuje v schopnosti pohodlne držať palice. Ak chcete mať voľnosť pohybu prstov, vyberte si modely s päťprstovou konštrukciou. Umožňujú pohodlne otvoriť vrecko batohu alebo rozopnúť zips bundy na vetranie.

Rukavice na zoskok padákom - ochrana nielen pred chladom

Rozsah 8a.sk zahŕňa aj modely, ktoré sú vyrobené s membránou. Jeho mikroporézna konštrukcia zabraňuje prenikaniu molekúl vody pri priamom kontakte so snehom. Celá vec sa dlho nenamočí. Membrány v ponuke 8a.sk sa vyznačujú pokrokovou konštrukciou. Vďaka tomu ponúkajú nielen vysokú odolnosť voči vode, ale aj priedušnosť. Umožňujú odvádzanie vlhkosti od pokožky, takže si môžete užívať príjemnú klímu vo vrstve látky. Takisto sa stáva, že vás rukavice chránia pred vetrom. Konštrukcia materiálu znamená, že jeho poryvy sú blokované. Tým sa znižuje možnosť omrzlín, ktoré môže spôsobiť aj vietor.

Ponuka na zoskok padákom - 8a.sk

V našom online obchode nájdete rôzne modely rukavíc. Ponúkame rukavice od renomovaných výrobcov, ako sú Black Diamond a Dynafit. Návrhári pracujúci pre tieto značky majú bohaté skúsenosti s vytváraním modelov prispôsobených špecifikám skitouringových výletov. Ich technologické riešenia sú kombinované s pohodlnou konštrukciou rukavíc. Vďaka tomu poskytuje celok mimoriadne vysokú úroveň pohodlia pri používaní. Na webovej stránke 8a.sk si môžete vybrať aj ďalšie prvky svojho šatníka.