top

Turistické batohy pre deti

Turistické batohy pre deti sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každého mladého turistu. Optimálne prispôsobené nižším výškam, systémy na prenášanie, plyšové hračky alebo farby sa určite budú páčiť najmenším.
View as Grid List

61 Produkty

 1. -30%
  Detský turistický batoh Deuter Fox 40 - marine/lagoon

  Zoznam prianí

 2. -22%
  Detský turistický batoh Vaude Hidalgo 42+8 - eclipse

  Zoznam prianí

 3. -22%
  Detský turistický batoh Vaude Hidalgo 42+8 - iron

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Batoh Fjallraven Kanken Mini - arctic green

  Zoznam prianí

 5. -27%
  Detský turistický batoh Deuter Climber - fern/ink

  Zoznam prianí

 6. -27%
  Detský turistický batoh Deuter Climber - corn/ink

  Zoznam prianí

 7. -15%
  Batoh Fjallraven Kanken Mini - black

  Zoznam prianí

 8. -15%
  Batoh Fjallraven Kanken Mini - pink

  Zoznam prianí

 9. -15%
  Batoh Fjallraven Kanken Mini - graphite

  Zoznam prianí

 10. -28%
  Detský turistický batoh Tatonka Mani 20 - blue

  Zoznam prianí

 11. -28%
  Detský turistický batoh Tatonka Mani 20 - navy

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

61 Produkty

Vymazať

Niet lepšieho spôsobu, ako povzbudiť dieťa k poznávaniu sveta, k pohybu a aktivite na čerstvom vzduchu, ako ukázať, že práve tým žijú rodičia. Turistika s batohom sa môže už od útleho veku spájať s radosťou a uspokojením po námahe. Turistický batoh pre dieťa mu umožňuje, aby si niektoré potrebné veci nieslo samo. Raz to môže byť umelo dôležitá hračka - autíčko, inokedy pekný kamienok alebo kopa piesku, ale tak to už býva: aj prázdny batoh, v ktorom batoľa nosí vzduch, je súčasťou rituálu, ktorým sa môže stať víkendová turistika.

Turistické batohy pre deti každého veku

Ponúkame kompletný sortiment batohov pre deti, pre tých najmenších aj o niečo starších. Každý rodič si nájde model, ktorý najlepšie vyhovuje potrebám jeho dieťaťa, či už ide o čisto turistický batoh, alebo denný batoh pripomínajúci priateľské zviera. Materiály a technológie použité v týchto modeloch sú často výsledkom dlhoročných skúseností dizajnérov, preto turistické batohy pre deti od značiek ako Deuter, Kohla, Osprey alebo Salewa nie sú o nič menej pohodlné a prepracované ako ich dospelé náprotivky. Široká ponuka vám umožní vybrať si model optimálne prispôsobený siluete a schopnostiam mladého turistu.

Malé rozmery a nosné systémy umožňujú vybrať vhodný turistický batoh aj pre dvojročné dieťa. Pre mladších turistov vyberajte tie najmenšie batohy - s objemom do 8 litrov. O niečo staršie dieťa predškolského veku (5 - 6 rokov) poteší model s objemom 9 - 15 litrov. Umožní vám nosiť fľašu s vodou, čelovku, detský nôž alebo milovaného plyšového medvedíka.
Turistický batoh pre dieťa vo veku 7 - 8 rokov má už objem 15 - 20 litrov. Do tejto kapacity sa vám zmestí bunda, kniha, sendvič a voda. Batoh tejto veľkosti je stále veľmi ľahký, ale dostatočne priestranný na to, aby sa do neho zmestila celá rodina alebo na školskú túru.

Najväčšie turistické batohy v detskej kategórii sú juniorské modely. Do veľkej miery pripomínajú tradičné trekingové a horolezecké batohy, ale majú vhodne upravený nosný systém, ktorý zabezpečuje priliehavé nosenie pre výšku mladšieho tínedžera, a tým aj primerané pohodlie na trase. Desať- alebo dvanásťročný chlapec, ktorý sa venuje rodinným pochodom, horolezectvu a kempovaniu, sa úspešne zmestí do 22-, 30- alebo dokonca 40-litrového batohu. Tieto modely už majú oveľa prepracovanejšie nosné systémy, ale aj tašky rozdelené na 2 oddelenia, vybavené háčikmi na prilby a upevnenie trekingových palíc atď.

Batohy pre deti v obchode 8a.sk

Kladieme veľký dôraz na najvyššiu kvalitu turistického vybavenia, ktoré ponúkame, preto vyberáme len osvedčené značky s potrebnými skúsenosťami s výrobou vybavenia pre dospelých aj deti. Turistické batohy pre deti od firiem Deuter, Kohla alebo Salewa zaručujú maximálnu použiteľnosť a dokonalý zmysel pre detail. Okrem toho ponúkame veľký výber rôznych modelov a farieb, aby sa batoh páčil každému dieťaťu. Medzi mnohými farebnými verziami ľahko nájdete turistický batoh pre dievčatá aj chlapcov.