top

Nohavice cyklistické pánske

Pánske cyklistické nohavice sú maximálne pohodlné na každom výlete. Pozrite si jedinečné modely, ktoré sa hodia na horské chodníky, na cesty aj do mestskej premávky. Tu nájdete dlhé pánske cyklistické nohavice do každého počasia!
View as Grid List

14 Produkty

na stránku
View as Grid List

14 Produkty

na stránku
Vymazať

Panské cyklistické nohavice do každého počasia

Každý cyklistický nadšenec by mal mať medzi svojím cyklistickým oblečením nohavice určené na jazdu na dvoch kolesách. Bez ohľadu na to, či používate bicykel na dochádzanie do práce, na rekreáciu, na tréning, alebo sa zúčastňujete súťaží, vhodne zvolené pánske cyklistické nohavice budú zárukou pohodlia. Tieto modely boli totiž pripravené s ohľadom na špecifiká pohybu na bicykli. Preto ponúkajú maximálnu voľnosť pohybu počas pedálovania, ktorú zabezpečujú vhodne tvarované kolená alebo veľmi pružný materiál. Pánske cyklistické nohavice sú často vybavené aj reflexnými prvkami na zvýšenie viditeľnosti po zotmení. Je to skvelý doplnok najmä pri jazde v jesennej alebo zimnej šedi. Väčšina pánskych cyklistických nohavíc má tiež špeciálnu úpravu na nohaviciach, ktorá zabraňuje zachytávaniu látky do reťaze. Suchý zips, šnúrka alebo jednoduché zúženie v spodnej časti nohavíc je praktickým riešením pre každý bicykel.

Mužské nohavice pre rôzne typy bicyklov

V závislosti od toho, kde a ako bicyklujete, by ste si mali vybrať správne pánske cyklistické nohavice. Pre nadšencov enduro alebo zjazdovej cyklistiky je kľúčovou vlastnosťou cyklistických nohavíc ich odolnosť. Použitie dodatočných výstuh v kľúčových oblastiach ich ochráni pred ľahkým odretím alebo iným poškodením pri zdolávaní náročného terénu alebo pádov. Pre milovníkov cestnej cyklistiky alebo XC cyklistiky bude najdôležitejšia maximálna voľnosť pohybu a rýchly odvod vlhkosti. V tomto prípade sú najčastejšou voľbou priliehavé, ale pružné pánske cyklistické nohavice Technické materiály ponúkajú vysokú priedušnosť, ktorá je pri intenzívnom cvičení nevyhnutná. Pánske nohavice na každodennú cyklistiku budú vyzerať ešte inak. Na prvý pohľad budú pripomínať klasické modely, avšak pri pohybe na bicykli poskytnú oveľa viac pohodlia.

Panské dlhé cyklistické nohavice do každého počasia

Cyklistické nohavice sa môžu výrazne líšiť z hľadiska ochrany pred poveternostnými vplyvmi. Najjednoduchšie modely ponúkajú základné termoprádlo, ktoré je vhodné na prechodné ročné obdobia. Ak sa však majú pánske cyklistické nohavice používať v zime, mali by byť dodatočne zateplené, hrubší materiál s flísovou podšívkou poskytuje lepšiu izoláciu od nízkych teplôt. V mrazivom počasí je nevyhnutný model, ktorý poskytuje úplnú ochranu proti vetru, aby údery ľadového vzduchu príliš rýchlo neochladili nohy. Ak potrebujete aj ochranu pred zrážkami, nevyhnutné sú modely s vodotesnou membránou. Pánske nepriepustné cyklistické nohavice sú ideálne na jazdu v daždi a poskytujú komplexnú ochranu proti vode a vetru. Nohavice tohto typu sú často vybavené zipsami po celej dĺžke, vďaka čomu sa na ihrisku ľahko obliekajú a vyzliekajú v závislosti od počasia.