top

Bežecké pásy

Bežecký opasok je alternatívou batohu, ktorý vám umožní nosiť všetko potrebné. Ak si vyberiete bežecký opasok na tréningy alebo súťaže, budete mať vždy so sebou fľašu s vodou a energetické občerstvenie.
View as Grid List

59 Produkty

Page
na stránku
 1. -10%
  Bežecký opasok Rab Veil 1 - gargoyle/graphene

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Opasok na beh The North Face Run Belt - orange/white

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Bežecký opasok The North Face Run Belt - tnf black

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Opasok na beh Ultimate Direction Access 600 - onyx

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Ľadvinka Deuter Shortrail I - black

  Zoznam prianí

 6. -15%
  Ľadvinka Deuter Shortrail II - black

  Zoznam prianí

 7. -15%
  Ľadvinka Deuter Shortrail III - black

  Zoznam prianí

 8. -20%
  Ľadvinka Osprey Duro Dyna Belt - blue sky

  Zoznam prianí

 9. -21%
  Opasok na beh Salomon Active Belt - black/black

  Zoznam prianí

 10. -30%
  Bežecký opasok Dynafit Upcycled Running Belt - fjord

  Zoznam prianí

 11. -18%
  Bežecký opasok Dynafit Flask Belt - black out

  Zoznam prianí

 12. -15%
  Bežecký opasok Salomon Pulse Belt - goji berry

  Zoznam prianí

 13. -20%
  Bežecký opasok Silva Strive Belt - blue

  Zoznam prianí

 14. -20%
  Bežecký opasok Silva Strive Belt - black

  Zoznam prianí

 15. -22%
  Bežecký opasok Salomon Pulse Belt - black

  Zoznam prianí

 16. -21%
  Bežecký opasok Deuter Pulse 2 - cranberry

  Zoznam prianí

 17. -31%
  Bežecký opasok Deuter Pulse 1 - cranberry

  Zoznam prianí

 18. -30%
  Bežecký opasok Silva Race 4
  Bežecký opasok Silva Race 4
  34,29 € 48,99 €

  Zoznam prianí

 19. -30%
  Bežecký opasok Silva Free 10
  Bežecký opasok Silva Free 10
  41,29 € 58,99 €

  Zoznam prianí

View as Grid List

59 Produkty

Page
na stránku
Vymazať

Pás na behanie - minimalistická podpora, ktorú si zaslúžite

Keď sa venujete horskému tréningu alebo súťažiam, je nevyhnutné vziať si so sebou niekoľko kusov bežeckej výbavy. Ide napríklad o energetickú tyčinku, izotonický gél alebo nevyhnutne o fľašu s vodou. Ako však všetci vieme, nosiť batoh na chrbte je zbytočné, takže bežecký opasok je jasnou voľbou. Jeho minimalistický dizajn vás nezaťaží a neobmedzí vašu voľnosť pohybu, pričom vám zaručí, že môžete ľahko nosiť niekoľko základných vecí. Keď dizajnéri vytvárajú bežecký bedrový pás, používajú syntetické materiály vo forme polyesteru alebo polyamidu. To znamená, že si celá konštrukcia zachováva potrebnú odolnosť, takže ju budete využívať počas nasledujúcich sezón. Rýchloschnúce vlastnosti materiálov použitých v bežeckých pásoch zároveň znamenajú, že prebytočná vlhkosť sa účinne odvádza preč. To zvyšuje komfort pri horských a mestských behoch. Každý model bokov je tiež elastický, takže sa pohodlne prispôsobí vašej postave.

Bežecký pás - ideálny do hôr aj do mesta

Ak už súťažíte alebo trénujete, podpora bežeckého pásu je neoceniteľná. Každý model má vrecká, do ktorých sa zmestí celý rad nevyhnutných vecí na behanie. Výrobcovia ako Dynafit, Salomon, Deuter, Silva a The North Face si dobre uvedomujú potreby bežeckej komunity, a preto vytvárajú modely vhodné pre rôzne aktivity. Vďaka tomu ich môžete používať, či už beháte na horských chodníkoch, lesných cestách alebo počas každodenného mestského tréningu. Vďaka univerzálnemu dizajnu bežeckého pásu ste nezávislí a pripravení na rôzne situácie. Typ bedrového vaku, ktorého variantom je bežecký pás, je vždy ľahký a pohodlný vak, ktorý sa prispôsobí vašej postave a zostane stabilný aj počas dynamického pohybu. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že by vám skĺzla, čo by mohlo narušiť vaše bežecké tempo. Aj bežecký pás s bidónom si napriek zaťaženiu vodou zachováva vysokú úroveň stability.

Bežecký bedrový pás - je ľahšie prejsť ďalšiu míľu

Za stabilitu pásu sú zvyčajne zodpovedné dve riešenia. Prvým je, že opasok sa dá zapnúť prackou, ktorej dĺžka je nastaviteľná. To znamená, že si bežecký pás môžete veľmi pohodlne prispôsobiť svojej postave. Ďalšou konštrukciou, ktorú výrobcovia používajú, je pás, ktorý sa preťahuje cez boky ako šortky. Toto oblečenie je viac elastické, takže oveľa lepšie prilieha k telu. Výber správneho dizajnu závisí od typu behu, ktorý vykonávate. Bidonový pás samozrejme využíva špeciálne vystuženie v mieste, kde sa nachádza voda. To však príliš nezaťažuje celkovú konštrukciu a zároveň chráni bidón pred vypadnutím.

Bežecký pás s bidónom - ľahký prístup k vode pri maximálnej námahe

Niektoré modely pásov umožňujú vziať si so sebou fľašu s vodou alebo izotonickým nápojom. Je to dôležité, pretože počas nášho úsilia strácame cennú energiu, či už ide o súťaženie alebo tréning. Takto budete mať vždy po ruke dávku osviežujúcej tekutiny, ktorá vám dodá silu na zdolanie ďalších kilometrov horskej trasy alebo mestskej cesty. Niekedy bežecký pás umožňuje aj pripevnenie bežeckých palíc alebo dokonca ultraľahkej vetrovky, čo sa vám bude hodiť, keď sa zhorší počasie.