top

Bežecké pásy

Bežecký opasok je alternatívou batohu, ktorý vám umožní nosiť všetko potrebné. Ak si vyberiete bežecký opasok na tréningy alebo súťaže, budete mať vždy so sebou fľašu s vodou a energetické občerstvenie.
View as Grid List

38 Produkty

 1. -4%
  Bežecký opasok Grivel Running Belyt Evo - black

  Zoznam prianí

 2. -4%
  Ľadvinka Salomon Cross Season Waist Pack - ebony/black

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Bežecký opasok Inov-8 Race Belt - black/green

  Zoznam prianí

 4. -17%
  Opasok na beh Dynafit React 600 2.0 - dawn/syrah

  Zoznam prianí

 5. -18%
  Ľadvinka Deuter Shortrail I - black

  Zoznam prianí

 6. -11%
  Ľadvinka Deuter Shortrail II - black

  Zoznam prianí

 7. -20%
  Ľadvinka Deuter Shortrail III - black

  Zoznam prianí

 8. -26%
  Opasok na beh Salomon Active Belt - surf the web/ black

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Opasok na beh Inov-8 Race Elite Waist - black/grey

  Zoznam prianí

 10. -21%
  Bežecký opasok Salomon Pulse Belt - goji berry

  Zoznam prianí

 11. -14%
  Bežecký opasok Silva Strive Belt - blue

  Zoznam prianí

 12. -27%
  Bežecký opasok Salomon Sense Pro Belt - black

  Zoznam prianí

 13. -30%
  Bežecký opasok Silva Race 4
  Bežecký opasok Silva Race 4
  33,99 € 48,99 €

  Zoznam prianí

 14. -30%
  Bežecký opasok Silva Free 10
  Bežecký opasok Silva Free 10
  40,99 € 58,99 €

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

38 Produkty

Vymazať

Pás na behanie - minimalistická podpora, ktorú si zaslúžite

Keď sa venujete horskému tréningu alebo súťažiam, je nevyhnutné vziať si so sebou niekoľko kusov bežeckej výbavy. Ide napríklad o energetickú tyčinku, izotonický gél alebo nevyhnutne o fľašu s vodou. Ako však všetci vieme, nosiť batoh na chrbte je zbytočné, takže bežecký opasok je jasnou voľbou. Jeho minimalistický dizajn vás nezaťaží a neobmedzí vašu voľnosť pohybu, pričom vám zaručí, že môžete ľahko nosiť niekoľko základných vecí. Keď dizajnéri vytvárajú bežecký bedrový pás, používajú syntetické materiály vo forme polyesteru alebo polyamidu. To znamená, že si celá konštrukcia zachováva potrebnú odolnosť, takže ju budete využívať počas nasledujúcich sezón. Rýchloschnúce vlastnosti materiálov použitých v bežeckých pásoch zároveň znamenajú, že prebytočná vlhkosť sa účinne odvádza preč. To zvyšuje komfort pri horských a mestských behoch. Každý model bokov je tiež elastický, takže sa pohodlne prispôsobí vašej postave.

Bežecký pás - ideálny do hôr aj do mesta

Ak už súťažíte alebo trénujete, podpora bežeckého pásu je neoceniteľná. Každý model má vrecká, do ktorých sa zmestí celý rad nevyhnutných vecí na behanie. Výrobcovia ako Dynafit, Salomon, Deuter, Silva a The North Face si dobre uvedomujú potreby bežeckej komunity, a preto vytvárajú modely vhodné pre rôzne aktivity. Vďaka tomu ich môžete používať, či už beháte na horských chodníkoch, lesných cestách alebo počas každodenného mestského tréningu. Vďaka univerzálnemu dizajnu bežeckého pásu ste nezávislí a pripravení na rôzne situácie. Typ bedrového vaku, ktorého variantom je bežecký pás, je vždy ľahký a pohodlný vak, ktorý sa prispôsobí vašej postave a zostane stabilný aj počas dynamického pohybu. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že by vám skĺzla, čo by mohlo narušiť vaše bežecké tempo. Aj bežecký pás s bidónom si napriek zaťaženiu vodou zachováva vysokú úroveň stability.

Bežecký bedrový pás - je ľahšie prejsť ďalšiu míľu

Za stabilitu pásu sú zvyčajne zodpovedné dve riešenia. Prvým je, že opasok sa dá zapnúť prackou, ktorej dĺžka je nastaviteľná. To znamená, že si bežecký pás môžete veľmi pohodlne prispôsobiť svojej postave. Ďalšou konštrukciou, ktorú výrobcovia používajú, je pás, ktorý sa preťahuje cez boky ako šortky. Toto oblečenie je viac elastické, takže oveľa lepšie prilieha k telu. Výber správneho dizajnu závisí od typu behu, ktorý vykonávate. Bidonový pás samozrejme využíva špeciálne vystuženie v mieste, kde sa nachádza voda. To však príliš nezaťažuje celkovú konštrukciu a zároveň chráni bidón pred vypadnutím.

Bežecký pás s bidónom - ľahký prístup k vode pri maximálnej námahe

Niektoré modely pásov umožňujú vziať si so sebou fľašu s vodou alebo izotonickým nápojom. Je to dôležité, pretože počas nášho úsilia strácame cennú energiu, či už ide o súťaženie alebo tréning. Takto budete mať vždy po ruke dávku osviežujúcej tekutiny, ktorá vám dodá silu na zdolanie ďalších kilometrov horskej trasy alebo mestskej cesty. Niekedy bežecký pás umožňuje aj pripevnenie bežeckých palíc alebo dokonca ultraľahkej vetrovky, čo sa vám bude hodiť, keď sa zhorší počasie.