top

Tričká cyklistické

Cyklistické dresy sú skvelé na akýkoľvek výlet, či už po horských cestičkách alebo asfalte. Cyklistický dres s rýchlym odvodom vlhkosti je ideálnou voľbou do letných horúčav. Pozrite si pohodlné cyklistické dresy!
View as Grid List

235 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Cyklistická mikina Rocday Evo Race - black/green

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Tričko s dlhými rukávmi Rocday Stage - black/grey

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Cyklodres Oakley Endurance Ultra Lite Jersey - hunter green

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Tričko Maloja Sulvadi - snow
  Tričko Maloja Sulvadi - snow
  40,49 € 44,99 €

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Cyklistické tričko POC MTB Pure Tee - uranium black

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Merino tričko Mons Royale Cadence T - blue state/midnight

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Cyklodres Oakley Classic Jersey - humus

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Cyklistická mikina Evoc Long Sleeve Jersey - multicolour

  Zoznam prianí

View as Grid List

235 Produkty

na stránku
Vymazať

Cyklistické dresy na leto

Pohodlný cyklistický dres je nevyhnutnou súčasťou oblečenia každého nadšenca na dvoch kolesách. Cyklistické dresy sú vyrobené z materiálov odvádzajúcich vlhkosť, vďaka čomu výborne fungujú pri vysokých teplotách. Mnohé modely sú vybavené ľahkými sieťovanými panelmi. Priedušná štruktúra materiálu zabezpečuje vetranie na primeranej úrovni. Cyklistické dresy sa môžu výrazne líšiť strihom. Cyklistický dres voľného strihu je dobrou voľbou na horské trasy. Ponúka maximálnu voľnosť pohybu. A nebude vám prekážať, keď budete mať na sebe chrániče. Mnohé modely určené pre singletrailových a horských cyklistov z diaľky pripomínajú klasický dres. Cyklistické tričko sa však od neho líši strihom a použitým materiálom. Priliehavé cyklistické dresy si najčastejšie vyberajú milovníci cestnej cyklistiky a tiež na súťaže MTB. Tesné priliehanie sa prejavuje v menšom odpore, čo môže mať pri vyšších rýchlostiach veľký význam. Samozrejme, priliehavé modely sú tiež flexibilné, čo znamená, že neobmedzujú pohyb a dokonale kopírujú každý náš pohyb.

Čím sa vyznačuje cyklistický dres?

Existuje niekoľko prvkov, ktoré v bežných tričkách pravdepodobne nenájdete, ale v cyklistických modeloch sú na dennom poriadku. Cyklistické tričká majú často zips pod krkom, ktorý okamžite zvyšuje ventiláciu, napríklad pri stúpaní. Ďalším výrazným prvkom, najmä v modeloch určených pre cyklistov, sú vrecká umiestnené na chrbte. Je to vynikajúce riešenie, ako si vziať so sebou dušu, kľúče a občerstvenie bez toho, aby ste museli nosiť batoh alebo na bicykel pripevňovať ďalšiu tašku. Dôležité je, že všetko, čo si do takýchto vreciek vložíte, bude počas jazdy na dosah. Cyklistické dresy, najmä tie priliehavé, sú často v spodnej časti vybavené lemom so silikónovou úpravou na vnútornej strane. To zabraňuje zvlneniu dresu počas jazdy.

Kúpte si najlepšie cyklistické dresy online na 8a.sk

Ponúkame široký výber košieľ od špičkových značiek, ktoré oslovia aj toho najnáročnejšieho nositeľa. Hľadáte model s veľkým logom svojho obľúbeného výrobcu? Alebo by ste radšej tričko s diskrétnym logom na hrudi? V našej ponuke nájdete rôzne cyklistické tričká na výlety, súťaže aj každodennú jazdu do práce alebo do školy. Rozmanité strihy sa hodia na horskú, cestnú alebo trekingovú cyklistiku a v horúcich dňoch ponúkajú vynikajúcu priedušnosť a vetranie. Pohodlný cyklistický dres je základom šatníka všetkých cyklistických nadšencov.