top

Topánky outdoor pánske

Pánska outdoorová obuv je obuv, ktorá vyniká na chodníkoch a cestách v teréne. Poskytuje vynikajúcu priľnavosť a maximálne pohodlie pri prekonávaní kilometrov.
View as Grid List

209 Produkty

 1. -25%
  Outdoorové topánky Merrell Vapor Glove 6 LTR - sea

  Zoznam prianí

 2. -4%
  Topánky outdoor pánske Keen Jasper - hairy black/black

  Zoznam prianí

 3. -26%
  Topánky outdoor pánske Lomer Spider Mid Ultra MTX - sky

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

209 Produkty

Vymazať

Pánska outdoorová obuv

Navrhnuté špeciálne na pohodlné cestovanie v teréne - pánska outdoorová obuv spĺňa požiadavky všetkých milovníkov turistiky a výprav po rozmanitých trasách. Sú ideálne aj na voľnočasové aktivity v prírode. sa vyznačuje zosilnenou konštrukciou a terénnou podrážkou, ktorá je ideálna do mnohých typov terénu. Modely pre mužov sú veľmi dobre prispôsobené mužskému chodidlu a ponúkajú potrebný priestor. Outdoorová obuv dokonale kombinuje moderný štýl a vysokú úroveň pohodlia.

Navrhnuté na rôzne aktivity - pánska outdoorová obuv

Obuv do terénu, ktorú ponúkame, je veľmi rôznorodá. Vysokohorská obuv pre profesionálov medzi nimi rozhodne vyniká. Osvedčili sa pri zdolávaní najvyšších vrcholov a zachovávajú si optimálny výkon aj v extrémnych podmienkach. Turisti si veľmi často vyberajú trekingové topánky, ktoré ponúkajú vynikajúcu oporu členkov a umožňujú prekonávať dlhé trasy s ťažkým batohom. Sú ideálnou voľbou pre nadšencov turistiky. Ľahšia pánska outdoorová obuv je skvelá na kratšie túry. Ponúkajú zvýšenú ventiláciu a nadpriemerné odpruženie. Outdoorová obuv zahŕňa aj bežeckú obuv a obuv na behanie. Prvé vám umožnia rýchle prekonávanie terénu, zatiaľ čo druhé vám poskytnú presnosť potrebnú na náročných horských cestách. Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek outdoorovú obuv, výber popredných značiek vám zaručí vysokú úroveň pohodlia a skvelý štýl.

Plný výber farieb a modelov - pánska outdoorová obuv na 8a.sk

Ponúkame mimoriadne široký sortiment outdoorovej obuvi, ktorý vyhovuje vkusu rôznych používateľov. Medzi dostupnými modelmi nájdete dokonalé topánky pre všetkých, ktorí sa venujú extrémne aktívnemu pohybu v prírode na horských chodníkoch, aj pre milovníkov kempovania. Bez ohľadu na to, kde trávite čas vonku, v našej ponuke nájdete tú správnu pánsku outdoorovú obuv, ktorá zaručí maximálne pohodlie a dokonalé prispôsobenie sa nohe. Špičkové značky ako Merrel, Salomon, Columbia, Salewa, The North Face a mnohé ďalšie, sú zárukou kvalitného spracovania a spoľahlivosti v teréne.