top

Dámske vysokohorské topánky

Dámske horolezecké topánky, ktoré sú navrhnuté tak, aby odolali extrémnym poveternostným podmienkam a nepriaznivému terénu, vám umožnia pohyb vo vysokohorských podmienkach.
View as Grid List

47 Produkty

 1. -19%
  Dámske topánky Hanwag Makra Combi GTX - black/ocean

  Zoznam prianí

 2. -28%
  Dámske topánky Hanwag Ferrata II GTX - black/ocean

  Zoznam prianí

 3. -34%
  Dámske topánky Montura Vertigo GTX - black/water

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

47 Produkty

Vymazať

Dámska vysokohorská obuv na náročné expedície

Dámske vysokohorské topánky ponúkané v obchode 8a.sk sú špecializovanou obuvou určenou pre najpokročilejšie používateľky. Každý prvok topánky, od podrážky, medzipodrážky, zvršku, systému viazania a podšívky, sa musí vyznačovať maximálnou spoľahlivosťou, aby nezlyhal, keď sa to najmenej očakáva. Dámske a pánske vysokohorské topánky preto patria medzi najvyspelejšie modely v kolekcii každého výrobcu a ich výrobe sa venuje mimoriadna pozornosť. Nízke teploty, sneženie, silný vietor a skalnatý terén pokrytý ľadom a snehom sú ich živlom. V našom obchode ponúkame najlepšie dámske skialpinistické topánky od značiek ako La Sportiva, Salewa, Scarpa, Montura, TNF a Zamberlan.

Dámska vysokohorská obuv - vlastnosti

Modely v tejto kategórii sa veľmi líšia od iných trekingových alebo turistických topánok. Veľmi tuhá konštrukcia a podrážka sú skvelé do strmého a kamenistého terénu. Dámske horolezecké topánky umožňujú používať automatické alebo poloautomatické skoby, ktoré dobre fungujú v zimných podmienkach. Extrémne odolný zvršok je chránený pevnou podšívkou, takže dokonale odoláva ostrým kameňom a ľadu. Ich špeciálne vyvinutá konštrukcia sa stará o stabilizáciu chodidla pri každom kroku. Tieto topánky dokonale odolávajú vode a snehu. Mnohé modely za to vďačia nielen dobre impregnovanému zvršku, ale predovšetkým mimoriadne účinnej membráne GORE-TEX®. Zaručuje vysoko vodotesnú konštrukciu a zároveň poskytuje priedušnosť potrebnú na udržanie správnej klímy vo vnútri topánok.

Dámska vysokohorská obuv je zárukou spoľahlivosti

Sortiment obchodu 8a.sk zahŕňa dámske vysokohorské topánky od najrenomovanejších výrobcov. Značky ako La Sportiva, Scarpa, Salewa, The North Face alebo Zamberlan sú zárukou najvyššej kvality. To znamená, že pri ich výrobe sa používajú len tie najlepšie suroviny a inovatívne technológie. Nezáleží na tom, aký vrchol plánujete zdolať, v obchode 8a.sk nájdete sortiment vysokohorskej obuvi, ktorá je pre vás výzvou.